• RipperJosh

Nejhorší zvuková věc s obrazem, kterou jsem kdy viděl. Ani se tomu nedá říkat film, je to jen nesmyslná hnusná nuda. Chvílema se mi dělalo skoro blbě. Bože, to bylo příšerný. Jedná se o nekončící sled k smrti ubíjejících promluv na kameru. Naštěstí to má krátkou stopáž, navíc 15 minut jsou závěrečný titulky. Slyi, tuhle podpásovku jsem si nezasloužil... PS: Samozřejmě jsem se na to podíval jen kvůli zaplnění prázdného místo ve Stalloneově filmografii. A to je asi jediný pozitivum, který můžu říct - že v té době hasnoucí Sylvester se zde objeví víckrát, než jsem čekal. Byť je i on tragickej...(24.8.2017)

• Svadbos

Žiaden film s Robertom Evansom a Billym Bartym nemôže byť ignorovaný, ale táto ťažkopádna satira na Hollywood musí byť. Pseudonym Alan Smithee musia používať všetci režiséri, ktorí nechcú, aby sa ich meno objavilo v záverečných titulkoch. Ako hovorí jeden charakter v tomto filme vo filme: "Je to horšie ako "Showgirls". A konečná irónia: režisér Arthur Hiller odstránil svoje meno potom, čo sa pohádal s Joe Eszterhasom.(23.9.2011)

• Rominator

Hledá se režisér Alan Smithee, který natočil film Trio a zmizel s ním před světovou premiérou, protože nesouhlasil s finálním sestřihem, který stál za prd. Hrdiny snímku měli být detektivové Sylvester Stallone, Whoopi Goldberg a Jackie Chan. Sly, Whoopi a Jackie mají několik krátkých monologů a jednu společnou scénu z natáčení Tria, kdy každý řekne "Don't fuck with me." a společně "Don't fuck with us!". V jejich filmografii nejde o nic zásadního a velikostí rolí jde o camea.(10.5.2013)

Jsem rád, že jsem nedal na hodnocení a samotnou situaci a odkaz filmu. I když totiž Jak dobýt Hollywood není vyloženě špičkový film, jeho relevantnost téměř dvacet let od premiéry jde rozhodně nahoru, až z toho jde místy mráz po zádech. Rozhodně jeho humor nesedne každému, nicméně už jen díky těm několika skvěle mířeným narážkám a podkopáváním základů praktik, které dnes v Hollywoodu jsou aktuálnější než kdy předtím, nemůžu jít se svým hodnocením níže. Silně kousavá satira zákulisí filmu pobaví i napříč slabším hereckým výkonům a občasným hluchým místům.(2.6.2016)

• haj

Nenechte se zlákat zvučnými jmény, protože každý ze tří zmíněných herců se ve filmu objeví jen pár minut a ve zbytku se jen kecá a kecá a kecá o tom, co se s filmem mohlo stát. Jackie přijal roli jenom proto, že ho překecal jeho dlouholetý kamarád Stallone. Oba to brali jako legraci, ale výsledek bohužel moc legrační není. Třeba spolu ale jednou natočí něco pořádnýho.(24.8.2003)

• - Keď režisér zhliadol finálnu verziu filmu, odmietol dať svoje pravé meno do titulkov a použil pseudonym Alan Smithee. (Raccoon.city)

• - Film původně měla být inteligentní parodie na Hollywood. (Courtemanche)

• - Producentům filmu se dlouho nedařilo najít režiséra, který by se titulu ujal. (Courtemanche)