poster

Okolo ohně

 • USA

  Around the Fire

Drama

USA, 1998, 106 min

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • bourec
  ***

  Zase jeden film o nevázanym životě ,o drogách,o následcích ,který to přináší.Dvacet minut sem bojoval,že to vypnu,nakonec sem shlídnul celý.Rozhodně tady režisér netlačil na pilu,jako třeba psychouš Aranofsky,takže v klidu skouknutelný.50%.(4.9.2010)

 • marrjaana
  ***

  chlapec má traumata po srti matky a tak se deset let po její smrti uchýlí k uklidnujícím látkám a když se nepohodne s otcem rtak uteče z domu, nakonec se uchýlí k prodeji drog a to vše jen pro to, aby zjistil že s jeho matkou to nebylo tak jak si myslel, ale musí se nechat, že pár dobrý okamžiků a hereckých výkonů tenhle film měl(1.3.2011)

 • BDMarty007
  ***

  Není to úplně mizerné, ale ani nijak objevné. Celkem předpokládatelný příběh, standardní pojetí scénáře, přiměřeně zajímavé a napínavé; příjemná Tara Reid. Škoda, že trochu více nevytěžili hudbu a prostředí. Kvalitativně spíše TV film, ale ne úplně špatný.(8.3.2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace