Reklama

Reklama

Don't Look Under the Bed

(TV film)
  • Slovensko Nepozeraj sa pod posteľ
všechny plakáty

Obsahy(1)

Middlebourgh je městečko v USA jako každé jiné...nebo ne? Jednoho rána se ve městečku začnou dít podivné věci. Ve všech domácnostech zazvoní budík o tři hodiny dříve než obvykle, někdo ukradne ze všech kuchyní želatinu a vejce. Vajíčka potom naháže do auta profesorovi biologie a želatinu dá do školního bazénu. Ráno jsou všichni psi na střeše a nikdo netuší jak se tam dostali. V celém městě je neplecha a všechny stěny jsou popsané písmenem B. Carrie je normální 14-letá dívka a ani sama netuší jak je možné, že celé její okolí ji dává tyto nevysvětlitelné události za vinu. Navíc se jí zjevuje neviditelný černošský chlapec Larry Houdini, který říká něco o bubákovi ve městě. Nezbývá ji nic jiného, než vypátrat kdo za tím vším je. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (2)

hygienik 

všechny recenze uživatele

Na konci 20. storočia sa upierali všetky nádeje rozprávok chtivých polovičníkov k Disney Channelu, pretože to bol kanál, čo tvoril zaujímavé, z vtedajšieho pohľadu priam dokonalé, zápletky. Je to tak aj v prípade Nepozeraj sa pod posteľ. Táto halúzka má svoje čaro aj po 20. rokoch, ale dnes je už iba dôkazom terajšieho ideového úpadku detských programov. ()

zdenotvor 

všechny recenze uživatele

Na tento film mám príjemné spomienky z detstva. Zasmial som sa a dokonca ako malému mi dokázal nahnať aj strach a vždy večer som si skontroloval situáciu pod posteľou. Keby som mal film hodnotiť objektívne v súčasnosti,tak by to bolo podstatne slabšie. Z nostalgie a príjemných spomienok však ostanem pri troch ()

Reklama

Reklama