Ne že by byla Pomáda mým oblíbeným filmem, ale 5 hvězdiček si rozhodně zaslouží. Je to klasika, film, kde ještě Travolta vypadal dobře a Olivia Newton John taky (až do chvíle než ze sebe na konci udělala zmalovanou drsňačku, což však byl přecejenom originální a nezapomenutelný konec :) ) ~(4,5)~(10.2.2009)

Je to jeden z mála muzikálů na který se i docela rád kouknu. Jak John Travolta tak i Olivia Newton-John jsou fakt skvelý a hudební doprovod se spostou vynikajících písniček spokených s příběhem nemá chybu, ale na druhou starnu zase nemůžu říct, že tam neni pár scén navíc. Ale na to že to je vlastně jedena z prvních pořádných rolí pro Johna travoltu, Newton-John a vlastně i pro režiséra Kleisera je to jedna z prvních možností se výrazně prosadit u filmu, tak to musim hodnotit jen kladně(7.7.2006)

Bezstarostná prosluněná flákárna s 30tiletými středoškoláky, veletuctem fajnových hlášek a nadýchaným antidepresivním soundtrackem. Nad ním už sice nějaký ten pátek klub náročných posluchačů zarputile ohrnuje ušní boltce, avšak jejich do rytmu se mimovolně vlnící končetiny vždy dávají jasně najevo, že tahle hudba je nedotknutelným rodinným stříbrem filmové zpěvohry. Ano, je to přeslazené, rozjuchané, směšné, ale o to právě jde! A ruku na srdce (nebo na poklopec), pánové - kdo z vás netoužil nonšalantně protáčet holky po parketu s grácií Johna Travolty? ;-) Na muzikály moc nejsem, ale tohle vážně můžu. Pomáda totiž dokáže krom účesu udržet i slunce v duši a to se počítá. A ještě něco: Lorenzo (t)Lamas!!! :)(12.10.2011)

Nestárnoucí klasika s úžasnou, a ještě jednou - úžasnou hudbou. Podpořená koňskou dávkou humoru v odlehčeně pozitivní kulise padesátých let; jež jsou lehce šmrncnuty náladou let sedmdesátých, v nichž se film točil. No a samozřejmě Danny Zuko a Sandy Olsen... pro mně jeden z nejmilovanějších párů filmové historie.(10.3.2011)

K Pomádě jsem se nepopochopitelně dostala až ve svých skoro 20ti letech a musím říct, že sem tu celou dobu netušila o co přicházím. Četla jsem sice knihu, a samozřejmě kdo by neznal ten příběh, který se stal takovou klasikou. Ten příběh mě ničím zase až tak neoslňoval, abych měla nějaké nutkání se na film kouknout, dnes jesem se k němu ale konečně dostala a stálo to za to! Je to celé neskutečně vtipně ztvárněné, tanečky jsou úžasné, písničky jakbysmet a Travolta je prostě boží, tahle role se mu neuvěřitelně povedla, jeho výrazy, chůze, zpěv...jednoduše všechno k čemu měl příležitost se ve filmu dostat...paráda :o)(7.6.2008)

• - Hned několik písniček z filmu dobylo hitparády. (Siriuss)

• - Tvorcovia muzikálu sa snažili podeliť o radosť z uvoľnej atmosféry filmovania a tak dvere do zvukového ateliéru nechávali otvorené. Hudba tak hrmela nad celým štúdiom Paramount, že im Jack Nicholson, ktorý vedľa pracoval na filme Goin' South (1978), poslal list, v ktorom ich žiadal, aby buď stíšili zvuk alebo mu dali vo filme rolu. (marlon)

• - Protože studio Paramount Pictures mělo v době natáčení smlouvu s Pepsi, museli ve studiu ručně (obraz po obrazu) zamazat nápis Coca-cola v restauraci Frozen Castle. Můžete si všimnout, že když Olivia sedí u stolu, stěna za ní je rozmazaná a "pohybuje se". (mak.)