Hodnotím 2-3........Jo muzikál fakt ne sice se sem tam na tento pro mne v celku nezajímavý snímek moji rodiče podívají a zavspomínají na své mládí ale mne to fakt nic neříká (a automobil s bodákym, které propíchnou pneumatiky druhému-to je moc) Trochu za ohlédnutí snad stojí píseň.Hopelessly Devoted to You(6.6.2006)

Možno je Pomáda sladká ako cukrová vata, ale zanechala vo mne veľmi príjemný a pohodový pocit. Nebola som nútená nemať rada nejakú postavu ani žiadnu uprednostňovať, starší herci a ich postavy (riaditeľka, tréner, automechanička) sa hravo vyrovnali mladým. Skvelé tanečné kreácie, dobré skladby, keďže som poznala pred pozretím filmu asi dva a nepočula som ich už dlhšie, neotravovali ani tie najväčšie hiťasy. Travolta a jeho ružovo zladené ponožky ku košeli a dobová móda, niekoľko prekvapivo úderných hlášok. Päťdesiate roky boli cool.(16.11.2011)

Šuby duby wap šup wap. :D Toto je skrátka duch 70. rokov. Jeden z najlepších muzikálov a najkultovejších filmov s nezabudnuteľnými scénkami, dejom a dialógmi. Tento film bol podľa mňa základ pre mnohé filmy zo študentského prostredia, pre filmy kde robia zo seba postavy frajerov, machrujú, či jazdia závody na vylepšených autách. V tomto filme sa veľa pozornosti orientuje aj na vedľajšie postavy, všetko okolo je síce jednoduché a smiešne, lenže si treba uvedomiť, akí bývajú mladiství a najmä v tých rokoch. Čistá klasika a najmä pekná romantická komédia. Najmä však pieseň Summer Nights a posledné dve na konci filmu ma dostali do veľkej spokojnosti a šťastia. Jáj, prečo nemám také blonďavé dievča. :) Paráda táto Pomáda. Tento film má život.(1.6.2012)

Oprostím-li se od chytlavých písniček (které i nadále inspirují:-) a choreografie, tak zbyde černobílý příběh o snaze sbalit holku/ kluka, který je hlavně v první polovině zdlouhavý. Navíc věk ústřední dvojice (22, respektive 29 let) těžko navodí pubertalní problémy. Naštestí Zuccovu přeměnu provází i vtipné scény (sportovní prostředí, taneční).(13.2.2010)

Nestárnoucí klasika s úžasnou, a ještě jednou - úžasnou hudbou. Podpořená koňskou dávkou humoru v odlehčeně pozitivní kulise padesátých let; jež jsou lehce šmrncnuty náladou let sedmdesátých, v nichž se film točil. No a samozřejmě Danny Zuko a Sandy Olsen... pro mně jeden z nejmilovanějších párů filmové historie.(10.3.2011)

• - John Travolta učinkoval i v divadelní verzi Pomády. (Davosh)

• - Annette Charles (Cha Cha) trpela počas nakrúcania nesmiernymi bolesťami. V záberoch ju často vidno, ako sa o niečo opiera. Hneď po poslednej klapke brali Annette na operáciu, išlo o mimomaternicové tehotenstvo. Táto predovšetkým tanečnica sa stala vo firme Mattel predlohou pre jednu z bábik, ktorú pomenovali Cha Cha. (Raccoon.city)

• - Didi Conn (Frenchy) sa pôvodne prihlásila na konkurz na úlohu Betty Rizzo. (Raccoon.city)