Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mollie, 33-letá svobodná účetní jedné newyorské společnosti otěhotní s jedním klientem své firmy. Při cestě do porodnice se seznámí s taxikářem Jamesem, který nastávající matce ochotně podá pomocnou ruku a později vypomáhá jako hlídač malého Mikeyho. Mollie si nechce vzít za muže otce svého dítěte a hledá životního partnera. Malý Mikey, který všechny události okolo sebe komentuje vnitřním "dospělým" hlasem, běh věcí značně komplikuje. Mollyinu ruku nakonec získá James. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (259)

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Prvý diel trilógie Pozri, kto to hovorí sa mi páčil. Hlavne preto, že to bolo niečo nové, nepoznané, humorne poňatého a hlavne veľmi dobré a musím povedať, že aj vydarený pokus o vyjadrenie posunkov a myslenia dieťaťa, Množstvo chvíľok malého Mikeyho boli, povedal by som, veľmi presné.. V žánri romantických komédií veľmi vydarený film. Táranie malého bába smiešne a v tej dobe ozaj nevšedné. Už začiatok filmu, kedy spermie pretekajú, ktorá bude skôr u vajíčka, je veľmi zábavný. ()

tron 

všechny recenze uživatele

Milá, vtipná a príjemne staromódna záležitosť. Okrem sympatického páru Kirstey Alleyová & John Travolta, je plusom originálny nápad nechať prehovoriť duševne veľmi vyspelé batoľa (samozrejme sa jedná o monológ, ktorý počujú iba diváci). Američania (a majitelia DVD s pôvodným znením) z tohto nápadu majú neobyčajný zážitok – dieťa v origináli narozprával Bruce Willis. ()

Reklama

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

"Pozri, kto to hovorí". Dobre teda, pozrel som. Nuž a čo som videl? Zhliadol som hlúpu, infantilnú, americkú komédiu o malom batoľati, čo vedie vnútorné monológy a hádže hlášky, ktoré majú byť akože vtipné. Ja som sa pri tom nebavil ani trocha. Skôr sa mi to zdalo hodne trapné. Silne nesympatická mi bola aj manželská dvojica, ktorú strvárnili John Travolta a Kirstie Alleyová. Najmä ten netalentovaný scientologický kokot Travolta mi liezol nehorázne na nervy. Neznášam ten jeho protivný, slizký ksicht. ** ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Taková normální klasická rodinná komedie, o které se v té době hodně mluvilo, protože to byl jeden z prvních amerických filmů, co sem oficiálně přišlel. Měl jsem ho nicméně rád, koukal jsem na něj často, ale že by se to pro mě stalo jakýmsi kultem od mala, to se taky říct nedá. Travolta a Alley ale hráli pěkně a příjemně to mezi nimi tenkrát jiskřilo. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Velmi zábavná civilní komedie s příjemným šmrncem a vyrovnaným přívalem vtipů, která se stává nezapomenutelným zážitkem zejména díky své originalitě a skvělému zpracování. Kam se na tohle hrabou novodobé romantické komedie, kterým chybí kouzlo okamžiku a zejména ten úžasný nadhled a dávka pravdivosti. 80% [TOP 19/12 70%] ()

Galerie (23)

Zajímavosti (19)

  • Mollie (Kirstie Alley) má zvláštní byt, má totiž dvoje vchodové dveře na jedné straně. Čas 26:45 - Mollie jde otevřít Jamesovi (John Travolta) dveře na pravé straně, vedou přímo do kuchyně. Čas 38:22 - James si jde pro dopisy do haly.  Jsou tam vidět další vchodové dveře s kukátkem, řetízkem a zámkem.  Zároveň je vidět za přepážkou ozdoba visící na sloupku komory vedle druhých dveří. Čas 41:12 - Mollie hledá Mikiho a jdou vidět oboje dveře, na obou jsou zámky a řetízky. Po návratu James vejde pravými dveřmi. Čas 47:28 - Mollie a James do bytu vcházejí levými dveřmi. Čas 52:44 - Mollie se vrací pravými dveřmi. 55:38 - James vchází pravými dveřmi.1:04:27 - Mollie Jamese vyhazuje levými dveřmi. 1:08:42 - levými dveřmi vejde Mikiho pravý otec, levými dveřmi pak přijde i Mollie. 1:11:33 - James se pohádá s Mollie a pak odchází pravými dveřmi. (Proste..Jana)
  • V čase 38:42 vyčerpaná Mollie (Kirstie Alley) usíná u stolu, James (John Travolta) ji bere do náruče a odnáší z místnosti. Zřetelně jsou vidět dveře i okénko nad nimi a zvláštní lustr. V čase 39:02 se James vrací do místnosti a nad ním je najednou nějaký kus barevné látky, který tam před jeho odchodem nebyl. (Proste..Jana)
  • Bruce Willis, který propůjčil hlas ústřední postavě Mikeyho, dostal za dvoutýdenní práci 4 miliony amerických dolarů a 10 procent ze zisku. Z komedie se stal jeden z nejúspěšnějších filmů roku a Willis obdržel dalších 14 a půl milionu. (Rocky62)

Související novinky

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (více)

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis

02.05.2021

Ve věku 89 let zemřela oscarová herečka řeckého původu Olympia Dukakis. Svůj filmový debut prožila v roce 1964 ve filmu Lilith a objevila se i jako matka Dustina Hoffmana ve filmu John a Mary z roku… (více)

Sony chystá remake Kdopak to mluví

Sony chystá remake Kdopak to mluví

10.07.2019

Snímek Kdopak to mluví z roku 1989 se dočká remaku. Původní film režisérky Amy Heckerling (Noc v Roxbury) zplodil dvě pokračování a plno dalších snímků se hlavním háčkem inspirovalo. Snímek vyprávěl… (více)

Reklama

Reklama