Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Třiatřicetiletá účetní Molly otěhotní, ale její ženatý milenec Albert neustále odkládá rozvod. Navíc ho Molly po devíti měsících těhotenství přistihne s novou milenkou, a tak scéna, kterou ztropí, skončí porodními bolestmi. Ve spěchu nasedne do taxíku starostlivého Jamese, který je v porodnici považován za otce, a proto musí asistovat u porodu. Zatímco Mikey objevuje svět a Molly prožívá krizi, James je u nich stále častějším hostem. Molly zjistí, že zneužil její adresu, aby dostal senilního dědu do domova důchodců, ale pak se s ním dohodne, že jí za to bude hlídat Mikeyho. Přestože je jim oběma s veselým a přátelským taxikářem dobře, začne se Molly poohlížet po vhodném otci. V úvahu by přicházel dokonce i Albert, ale když se přijde podívat na Mikeyho, James ho vyhodí. Molly se s ním kvůli tomu pohádá a on rozzlobeně odejde. Žena však velmi brzy pochopí, že Albert rozhodně není tím pravým kandidátem. A když ji zanedlouho zavolají do domova důchodců, kde mají potíže s dědou, vydá se tam, aby situaci vyřešila. Díky tomu se však neplánovaně setká s Jamesem a uvědomí si, že není třeba hledat to, co má celou dobu vedle sebe. (TV Nova)

(více)

Recenze (264)

Campbell 

všechny recenze uživatele

Kdopak by tohle neznal? Film na který jsem jako malý nedal dopustit, i když jsem něčemu nerozuměl(co chcete po 8 letým klukovi, že?:-)) tak jsem se bavil a úplně jsem viděl sebe sama jako Mikeyho. Navíc dokonale namluveným Willisem. Travolta a Alley jsou dokonalej tým a nemaj chybu. Role davise seděla dobře a režije je zvládlá dobře. Občas sice film klopýtne, třeba bych smazal všechny scény s matkou Mollie, přišly mi bezúčelové a navíc strašně nudné. ()

Dudek 

všechny recenze uživatele

Velmi zábavná civilní komedie s příjemným šmrncem a vyrovnaným přívalem vtipů, která se stává nezapomenutelným zážitkem zejména díky své originalitě a skvělému zpracování. Kam se na tohle hrabou novodobé romantické komedie, kterým chybí kouzlo okamžiku a zejména ten úžasný nadhled a dávka pravdivosti. 80% [TOP 19/12 70%] ()

Reklama

danny_21 

všechny recenze uživatele

Jedna z mála z těch nezapomenutelných rodinných komedií let devadesátých hlavně díky vděčnému nápadu mluvícího plodu / malého dítka. Všemu samozřejmě vévodí hlášky a úvahy malého Mikeyho ( který je jak v originále Brucem tak nadabovaný Saicem geniálně vědoucí ), pádící spermie, Mollie a James se výborně doplňují v komediální pozicích. No prostě klasika, kterou docení hlavně nastávající či čerství rodiče - tohle se neomrzí ani po sté, narozdíl od dalších pokračování - 80 % ()

-soch- 

všechny recenze uživatele

Komediálna klasika, ktorá patrí ku prázdninovým poobediam. Žiaľ, Kirstie Alley si ma nikdy nezískala. V slovenskom znení: GABRIELA ŠKRABÁKOVÁ, STANO KRÁL, MICHAL GUČÍK, MÁRIA KRÁĽOVIČOVÁ, ZDENA STUDENKOVÁ, JOZEF VAJDA, EDUARD BINDAS, PETER MARCIN, JURAJ BENČÍK a iní. Réžia slovenských dialógov: ŠTEFÁNIA GORDULIČOVÁ ()

drkaldj 

všechny recenze uživatele

Rodinný film? No podle slovníku a sexuálních nejen náznaků bych řekl že ne. Tak komedie? Párkrát jsem se sice pousmál a i když to potenciál na dobrou komedii má, je ve spoustě případech nevyužitý. Možná drama? Ani to bych neřekl a to i zde bylo pár náznaků. Takže co je toto za žánr? Od pár žánrů něco. Příběh je taky docela zvláštní a vlastně se rozvíjí jen romantická linka. Že by to byl nejvíc romantický žánr? Možná, ale ne klasický. Každému to asi nesedne. Travolta a Alley jsou dobré obsazení. Moje celkové pocity stačí na maximálně tři hvězdy. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (19)

  • Jamesovo (John Travolta) příjmení Ubriacco je italské slovo, které znamená "opilý". (rafix)
  • Celosvětová premiéra proběhla 12. října 1989 v Los Angeles. (Varan)

Související novinky

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (více)

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis

02.05.2021

Ve věku 89 let zemřela oscarová herečka řeckého původu Olympia Dukakis. Svůj filmový debut prožila v roce 1964 ve filmu Lilith a objevila se i jako matka Dustina Hoffmana ve filmu John a Mary z roku… (více)

Sony chystá remake Kdopak to mluví

Sony chystá remake Kdopak to mluví

10.07.2019

Snímek Kdopak to mluví z roku 1989 se dočká remaku. Původní film režisérky Amy Heckerling (Noc v Roxbury) zplodil dvě pokračování a plno dalších snímků se hlavním háčkem inspirovalo. Snímek vyprávěl… (více)

Reklama

Reklama