Třiatřicetiletá účetní Molly otěhotní, ale její ženatý milenec Albert neustále odkládá rozvod. Navíc ho Molly po devíti měsících těhotenství přistihne s novou milenkou, a tak scéna, kterou ztropí, skončí porodními bolestmi. Ve spěchu nasedne do taxíku starostlivého Jamese, který je v porodnici považován za otce, a proto musí asistovat u porodu. Zatímco Mikey objevuje svět a Molly prožívá krizi, James je u nich stále častějším hostem. Molly zjistí, že zneužil její adresu, aby dostal senilního dědu do domova důchodců, ale pak se s ním dohodne, že jí za to bude hlídat Mikeyho. Přestože je jim oběma s veselým a přátelským taxikářem dobře, začne se Molly poohlížet po vhodném otci. V úvahu by přicházel dokonce i Albert, ale když se přijde podívat na Mikeyho, James ho vyhodí. Molly se s ním kvůli tomu pohádá a on rozzlobeně odejde. Žena však velmi brzy pochopí, že Albert rozhodně není tím pravým kandidátem. A když ji zanedlouho zavolají do domova důchodců, kde mají potíže s dědou, vydá se tam, aby situaci vyřešila. Díky tomu se však neplánovaně setká s Jamesem a uvědomí si, že není třeba hledat to, co má celou dobu vedle sebe. (TV Nova)

tron

Milá, vtipná a príjemne staromódna záležitosť. Okrem sympatického páru Kirstey Alleyová & John Travolta, je plusom originálny nápad nechať prehovoriť duševne veľmi vyspelé batoľa (samozrejme sa jedná o monológ, ktorý počujú iba diváci). Američania (a majitelia DVD s pôvodným znením) z tohto nápadu majú neobyčajný zážitok – dieťa v origináli narozprával Bruce Willis. ()

Z0MBi

Ve své době pecka. Miloval jsem tento film. Zesměšnil mi ho až učitel biologie na střední škole, když nám (17letým pubescentům) pusti scénu oplodnění a celou dobu nás s kamennou tváří upozorňoval, že: "Ve skutečnosti ty spermie nemluví." Od té doby mi nezbývá než se smát jen když uslyším název tohoto filmu. Přesto 75%. ()

Joe16210

Naprosto skvělá komedie ve stylu "dětí/zvířat", které pro sebe mluví a komentují dění kolem. Obzvlášť v českém znění má celý film ještě větší přidanou hodnotu, když Mikeymu propůjčil svůj hlas nepřekonatelný Ivan Trojan. Ani se nechce věřit, že tenhle film je již z roku 1989. Kdo nezná, tomu film doporučuji, kdo zná, ten ho většinou miluje. Já patřím do té druhé kategorie. ()

nash.

I po letech milá a zábavná rodinná komedie s několika skvělými nápady, které dodávají tu správnou jiskru a nadhled nejen originální nápad, ale především John Travolta a Bruce Willis. I když Kirstey je taky ve sve snaze zvládnout mateřské povinnosti či najít Mikeymu nového tatínka zábavná. Navíc to mezi ní a Travoltou sympaticky jiskří. Jistě, není to nic převratného, nic co by zmenilo filmovou historii, ale to myslím od rodinného filmu nikdo nečeká. ()

Cesarea

Kirstie Alley je tady tak "živá" = její výkon je přesvědčivý, a i když je úplně jiná než já, naprosto dokonale se umím vcítit do její životní situace :-) pro mě je to originální a vtipné, a hlásek malého Mikeyho nadabovaný Ivanem Trojanem je božííí... Travoltu jsem dík tomuto filmu začala brát na milost :-) pro mě za 90% ()

• James (John Travolta) se v jedné scéně zmíní o bydlení ve městě Engelwood. John Travolta se narodil v Engelwoodu v New Jersey. (rafix)
  • Kirstie Alley (Mollie) později přiznala, že se během natáčení zamilovala do Johna Travolty (James). Nakonec se ale rozhodla zůstat se svým manželem. (NiaWolf)

Související novinky

Zemřela herečka Kirstie Alley

Zemřela herečka Kirstie Alley

06.12.2022

Ve věku 71 let zemřela slavná komediální herečka Kirstie Alley. Alley byla údajně obklopena svou nejbližší rodinou, když zemřela. V příspěvku na jejím oficiálním instagramovém účtu bylo odhaleno, že… (více)

Zemřela herečka Olympia Dukakis

Zemřela herečka Olympia Dukakis

02.05.2021

Ve věku 89 let zemřela oscarová herečka řeckého původu Olympia Dukakis. Svůj filmový debut prožila v roce 1964 ve filmu Lilith a objevila se i jako matka Dustina Hoffmana ve filmu John a Mary z roku… (více)

Sony chystá remake Kdopak to mluví

Sony chystá remake Kdopak to mluví

10.07.2019

Snímek Kdopak to mluví z roku 1989 se dočká remaku. Původní film režisérky Amy Heckerling (Noc v Roxbury) zplodil dvě pokračování a plno dalších snímků se hlavním háčkem inspirovalo. Snímek vyprávěl… (více)