Kdopak to mluví

(pracovní název)

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1989, 93 min

• Drom

Viděl jsem asi polovinu téhle naprosto trapné slátaniny a pokud si odmyslím pro mě absolutně odporné herce a jejich skorovýkony, tak už od prvopočátku mi nejvíc vadila ta idea malýho smrada, kterej komentuje všechno kolem sebe. Vážně nerozumím tomu, jak ty pitomé žblepty mohou někomu přijít vtipné. Navíc je to navlečeno na totálně upatlanou romantickou limonádu (s cukrem navíc) o kravce, co se nechá, nedbaje etiky ve vztahu ke klientovi, zbouchnout nějakým pakem které ani pořádně nezná, protože ji nenapadlo 5 minut o následcích přemýšlet. A nakonec pak teda šmejdí, komu svou oprátku hodit na krk, pročež si ke všemu "dobrému" najde někoho tak ohyzdnýho a oslizlýho jako Travolta. Je mi líto, ale při sledování jasně cítím, jak odumírá můj mozek a brzo vyteče nosem. Fuj, hanba, zhyň ty zrůdnosti, mrknul sem do galerie na těch pár fotek a mám z toho kopřivku.(12.11.2013)

I po letech milá a zábavná rodinná komedie s několika skvělými nápady, které dodávají tu správnou jiskru a nadhled nejen originální nápad, ale především John Travolta a Bruce Willis. I když Kirstey je taky ve sve snaze zvládnout mateřské povinnosti či najít Mikeymu nového tatínka zábavná. Navíc to mezi ní a Travoltou sympaticky jiskří. Jistě, není to nic převratného, nic co by zmenilo filmovou historii, ale to myslím od rodinného filmu nikdo nečeká.(5.3.2012)

• MM_Ramone

"Pozri, kto to hovorí". Dobre teda, pozrel som. Nuž a čo som videl? Zhliadol som hlúpu, infantilnú, americkú komédiu o malom batoľati, čo vedie vnútorné monológy a hádže hlášky, ktoré majú byť akože vtipné. Ja som sa pri tom nebavil ani trocha. Skôr sa mi to zdalo hodne trapné. Silne nesympatická mi bola aj manželská dvojica, ktorú strvárnili John Travolta a Kirstie Alleyová. Najmä ten netalentovaný scientologický kokot Travolta mi liezol nehorázne na nervy. Neznášam ten jeho protivný, slizký ksicht. **(2.2.2017)

Nechápu tak nízké hodnocení! Tohle je jeden z filmů, bez kterých se jednoduše člověk neobejde! Skvělé nápady, vtipné hlášky, dobré obsazení! Baví to děti, dospělé, těhotné... A navíc to nemá žádné zlé názory, neuráží to ani ženy, a dokonce tam nejsou ani žádné trapné vtípky na těhotné! Naopak, je to velmi pěkně natočené, prostě do všech směrů povedené. OBSAH sice někdo napsal jako totální -bez urážky- vůl, protože ve skutečnosti je to velmi mnohostranný snímek. Už odjakživa byl tenhle film pro mě klasikou, a doufám že to tak i zůstane. Každý kdo má rád vkusný a dobrý humor by si to neměl nechat ujít.(23.9.2012)

• Doomer

Na todle jsem byl kdysi prinucen se divat (cca v 11letech) kdyz jsem byl nemocnej na chalupe a zrovna v mistnosti z televizi - presto jsem se musel v pulce filmu presunout jinam protoze to nicilo muj mozek uz tenkrat. Film je o zaberech na haranta a dodatecny dabing tomu pridava radobyvtipne komentare jak se asi harant citi a jak vidi svet s prvky romanticke komedie jak totalne blba pipka najde noveho tatinka pro sveho šklíbáka. Jestli se todle libi slepicim tak docela chapu jev kdy se jim po porodu snizi IQ na polovinu.(27.10.2010)

• - V širokých záběrech při finální honičce je jasně vidět, že v taxíku nesedí James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alley), ale jejich dubléři. (Mr.Hudson)

• - James (John Travolta) se začíná prát s Albertem (George Segal), biologickým otcem malého Mikeyho. Na stolku stojí květina. Při zápase ji Albert shodí, pak střih a květina stojí znovu na stolku a Albert ji shodí podruhé. (Proste..Jana)

• - Příjmení Ubriacco je italské slovo, které znamená "opilý". (rafix)