poster

Kdopak to mluví 3

 • USA

  Look Who's Talking Now

 • Slovensko

  Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

 • zdeny99
  ****

  Trojka si stále zachovává pověst výborné situační komedie se spoustou neuvěřitelných příhod jedné rodiny. Do příjemných chvil rodičovství zasahují problémy se psy a podle mého názoru zaměření se na psy filmu velice uškodilo. Kvůli tomu se z parádních předchozích dílů stává ze trojky jen dobrá komedie, která je lepším průměrem. Naopak mne potěšilo, že již neslyšíme otřesně protivný dabing dětí, kdy děti v předškolním věku dabují velice ironicky staří lidé, jako tomu bylo v minulém díle. [12614. hodnocení, 141. komentář, 39%](15.8.2016)

 • Fiftis
  ***

  Tretí diel mám tiež celkom ešte rád, dokonca sú tam aj momenty, ktoré som v detstve miloval a myslím, že je to stále veľmi podarená romantická rodinná komédia. I keď to viac beriem ako romantický rodinný film, než komédiu. V detstve som mal veľmi rád Johna Travoltu, hlavne v prvej časti. Ale je mi jasné, že tento film už nieje pre každého a tiež nie každý musí mať rád také tie slaďáky. Ak k nim patríte, radšej presedlajte inam. Ja hodnotím tento film podľa toho, ako ma v mladosti bavil, holt dnešné deti už hľadajú niečo úplne iné.(27.1.2015)

 • rubii
  ***

  já si nemůžu pomoct, ale trojka je pohodová, nevím co vám na tom přijde "tak trapný", mohli bychom se zamyslet o čem je ten film a taky pro koho je určen... ano došli jste k tomu samému není to akční film ani filozofické veledílo, ale film určený pro děti, takže z tohohle důvodu toliko hvězdiček kolk jsem dal, hawk!(19.11.2006)

 • nash.
  **

  Další recyklace původního originálního nápadu už vyloženě vaří z vody. Herci se sice snaží, ale kde nic není, není co uhrát. Občas to nad vodou udrží nějaká hláška, občas nějaký vydařeý moment a z velké části sympatie, kterou si člověk u prvního dílu vypěstoval k hlavní dvojici. Ještě že není čtyřka, to by snad začal mluvit topinkovač a vysavač.(9.3.2012)

 • Shit
  ***

  Podle hodnocení to sice vypadá jako pořádnej shit, ale mě se to docela líbilo, příběh s dětma už byl ohranej z předchozích dvou dílů a tak nápad se psi jsem docela uvítal a je dobře že film nestojí jenom na hereckých výkonech, ale i na dobrým scénáři, samozřejmě, že předchozí dva díly jsou lepší, ale podle mě tohle je podobně zábavný a určitě si to zaslouží vyšší hodnocení než to má(2.12.2006)

 • - Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv (1982). (HappySmile)

 • - Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)

 • - John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace