Kdopak to mluví 3

Look Who's Talking Now

Pozri, kto to hovorí 3

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1993, 96 min

Trojka si stále zachovává pověst výborné situační komedie se spoustou neuvěřitelných příhod jedné rodiny. Do příjemných chvil rodičovství zasahují problémy se psy a podle mého názoru zaměření se na psy filmu velice uškodilo. Kvůli tomu se z parádních předchozích dílů stává ze trojky jen dobrá komedie, která je lepším průměrem. Naopak mne potěšilo, že již neslyšíme otřesně protivný dabing dětí, kdy děti v předškolním věku dabují velice ironicky staří lidé, jako tomu bylo v minulém díle. [12614. hodnocení, 141. komentář, 39%](15.8.2016)

• nash.

Další recyklace původního originálního nápadu už vyloženě vaří z vody. Herci se sice snaží, ale kde nic není, není co uhrát. Občas to nad vodou udrží nějaká hláška, občas nějaký vydařeý moment a z velké části sympatie, kterou si člověk u prvního dílu vypěstoval k hlavní dvojici. Ještě že není čtyřka, to by snad začal mluvit topinkovač a vysavač.(9.3.2012)

Podle hodnocení to sice vypadá jako pořádnej shit, ale mě se to docela líbilo, příběh s dětma už byl ohranej z předchozích dvou dílů a tak nápad se psi jsem docela uvítal a je dobře že film nestojí jenom na hereckých výkonech, ale i na dobrým scénáři, samozřejmě, že předchozí dva díly jsou lepší, ale podle mě tohle je podobně zábavný a určitě si to zaslouží vyšší hodnocení než to má(2.12.2006)

• lennyd

Děti nám začínají vyrůstat, takže jejich mluvení již není tak nečekané a zábavné, tak na nás tvůrci dalšího pokračování připravili něco jiného. Rodina si pořídí pejska. Teda, radši rovnou dva (rozmazlenou psí slečinku Daphne od Jamesovy zaměstnavatelky a typického voříška Rockse, kterého Mickey zachrání před smrtí v psím útulku). A jako správní psi taktéž vyjadřují své názory a pocity, a divák se musí zákonite smíchy za břicho popadat. Nebo ne? ... Jak už to tradičně bývá, opakovaný vtip není vtipem, a nastavovaná kaše není moc dobrá. Sice se herci (zvlášť ti psí) snaží co jim síly stačí, ale skutek utek. Film plný hloupých dialogů a klišé se tedy moc nepovedl .... Jen doufám, že nějakého producenta nenapadne v této sérii nadále pokračovat...(9.10.2004)

• JohnnyD

Ak má na niečo John Travolta talent, tak určite na systematické ničenie si kariéry. Ten chlapík sa v tom musí vyžívať. Jeho comeback s prvým dielom tejto série kadekoho prekvapil, no to že si ho takýmito brečkami do štyroch rokov pochová, to už až talent samodeštrukcie. Táto tu pračudesnosť so psami a neverným letcom Travoltom, to je už riadny extrém aj na Travoltovu filmografiu.(24.6.2012)

• - Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)

• - Když Kirstie Alley dělá v nákupním centru vánočního skřítka, řekne holčičce čekající v řadě: "Ne, já jsem Vulkán," což je narážka na její filmový debut ve filmu Star Trek II: Khanův hněv (1982). (HappySmile)

• - John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)