Blíží se vánoce a James s Molly úspěšně vzdorují přání svých potomků, kteří by si moc přáli psa. Nakonec ovšem dětské slzičky vykonávají své a v rodině se sejdou psi hned dva. Jednoho (vlastně jednu), zhýčkanou psí dámu Daphne, věnovala Jamesova roztoužená zaměstnavatelka, druhého si James se synkem odvedli přímo z psího útulku. A protože jsou to správní členové rodiny, tak pochopitelně mluví. Často a rádi. Daphne, jejíž šatník je pestřejší a luxusnější než Mollyin, zákonitě hluboce pohrdá svým psím kolegou Rocksem, který celý život strávil na ulici, živil se na smetištích a přespával pod mosty. Myslí si, že je to otrapa a jedná s ním jako s otrapou. A zatímco na psí linii se vztahy urovnávají jen velmi zvolna, v linii lidské se ke střetu pomalu schyluje. Molly totiž pojala temné podezření, že mezi Jamesem a jeho bohatou a pohlednou šéfovou je něco víc, než jen nudný služební vztah. Pravda je, že Jamese podezřívala neprávem, ale úmysly zbohatlické podnikatelky odhadla víc než přesně. Není se pak co divit, že když je James na Štědrý den odvolán na nutnou služební cestu, probudí s v ní nejhlubší nedůvěra... (oficiální text distributora)

JohnnyD odpad!

Ak má na niečo John Travolta talent, tak určite na systematické ničenie si kariéry. Ten chlapík sa v tom musí vyžívať. Jeho comeback s prvým dielom tejto série kadekoho prekvapil, no to že si ho takýmito brečkami do štyroch rokov pochová, to už až talent samodeštrukcie. Táto tu pračudesnosť so psami a neverným letcom Travoltom, to je už riadny extrém aj na Travoltovu filmografiu. ()

NinadeL

Odstup tří let od druhého dílu je už poměrně výrazně znát. Manželské radosti a strasti Mollie a Jamese Ubriacců získávají nový rozměr a princip celé série se stěhuje od nemluvňat k němým tvářím. Není to brilantní, ale kdo si první díly zamiloval, tímto občas také nepohrdne. Jenom ty kostýmy Molly Maginnis (celá trilogie) a Mary E. McLeod (ta spolupracovala jen na druhém a třetím filmu) jsem naštěstí nikdy neřešila, jinak bych měla z tolika gigantických mašlí, a nejen toho, noční můry... ()

Fiftis

Tretí diel mám tiež celkom ešte rád, dokonca sú tam aj momenty, ktoré som v detstve miloval a myslím, že je to stále veľmi podarená romantická rodinná komédia. I keď to viac beriem ako romantický rodinný film, než komédiu. V detstve som mal veľmi rád Johna Travoltu, hlavne v prvej časti. Ale je mi jasné, že tento film už nieje pre každého a tiež nie každý musí mať rád také tie slaďáky. Ak k nim patríte, radšej presedlajte inam. Ja hodnotím tento film podľa toho, ako ma v mladosti bavil, holt dnešné deti už hľadajú niečo úplne iné. ()

tron

Spoilery. Už originál nebol výborný, ale reč bábätka (Bruce Willis!) bola dostatočne ironická a dospelá na to, aby sme sa bavili. Dvojka prešľapovala na mieste, ale keďže tvorcovia pridali (veľmi neočakávane) na scénu chlapčekovi sestričku (Roseanne), bolo to prešľapovanie zábavné. V trojke už deti rozprávajú reálne, lebo sú na to už dosť staré a ich pozíciu prevzali... psy (Danny DeVito a Diane Keaton). No... fakt geniálne. Tým sa snímka definitívne ponára do vôd rutinérskeho rodinného stereotypu, kde je všetko dlho dopredu čisto nalinajkované. Manželka žiarli a na konci sa vyberie za manželom do snehovej búrky, manžel odolá nevere a radšej dá výpoveď, než ako by zradil vlastné srdce. Ale ak nemáte čo robiť, máte doma psa a nemáte nič proti Johnovi Travoltovi (v jeho milovanej leteckej uniforme), tak vďaka hŕstke scén (basketbal, tanec) by ste sa vyložene nudiť nemuseli. ()

Shit

Podle hodnocení to sice vypadá jako pořádnej shit, ale mě se to docela líbilo, příběh s dětma už byl ohranej z předchozích dvou dílů a tak nápad se psi jsem docela uvítal a je dobře že film nestojí jenom na hereckých výkonech, ale i na dobrým scénáři, samozřejmě, že předchozí dva díly jsou lepší, ale podle mě tohle je podobně zábavný a určitě si to zaslouží vyšší hodnocení než to má ()

• Natáčelo se od 22. dubna do 5. července 1993 v Kanadě. (Varan)
  • Ve scéně, kdy Rocks vyskakuje z auta oknem, dívá se na něj Daphne, která se v záběrech střídavě objevuje a zase mizí. (dc125)
  • John Travolta, který ve filmu ztvárnil pilota letadla, se pilotování vzdušných strojů věnuje jako koníčku i ve skutečnosti. (boul)