poster

Kdopak to mluví 2

 • USA

  Look Who's Talking Too

 • Slovensko

  Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

 • Denzen
  ***

  Úplne taký istý odvar jednotky, spravený hlavne preto, lebo prvý film výborne zarobil. Chlapec už trochu vyrástol, pribudla mu neuveriteľne otravná sestrička a dejová schéma sa stále opakuje (do domu nám prišiel ďalší člen a už tu nemáme ani trochu miesta). Ale aspoň je to znesiteľné, narozdiel od trojky.(7.11.2017)

 • Glowlady
  **

  Škoda tohoto trapného pokračování super komedie (tím myslím jedničku). Sice jsem to dodívala, ale už to vidět nemusím. Ta malá holčička mi připadala fakt hrozná! Kdyby tam nebyl Travolta (a malý Mike) a občas se tak pěkně neusmál, tak bych se na film asi ani nedodívala... Pár světlých chvilek tam bylo, proto dávám 40%.(22.2.2011)

 • NinadeL
  *****

  Pokračování příjemné komedie jde s věkem Mikeyeho. Jeho život se mění s příchodem sestry Julie, přesně tak, jak slibovala pointa jedničky. A i když jde "jen" o druhý díl s veškerými představitelnými povzdechy na téma "ale, to už přeci není originální", bavím se pořád skvěle. Velkým pozitivem je určitě absence George Segala a fakt, že si Rona konečně našla chlapa :) P. S. Kdo pozná Minnie the Moocher s Betty Boop, přidá se bod navíc. A pustí si trojku, aby měl kompletní zážitek.(16.3.2009)

 • tron
  **

  „Chlapci majú pipik, dievčatá nie.“ Nepekne dlho trvá, kým sa snímka ako-tak rozbehne. Mickey sa zmenil na kučeravého blondiaka, Alleyová s Travoltom stratili podstatnú časť chémie z originálu a na to, že sa jedná o rodinný film, je tu príliš „závadných“ scén (strihanie pupočnej šnúry omotanej okolo novorodenca; závodiace spermie). Na strane druhej, je tu i niekoľko scén, ktoré sa vydarili (aleluja) a Mickeyho (Bruce Willis) vo vtipnosti bez problémov nahradila Roseanne ako jeho mladšia sestra. A ešte jedo plus: Travolta tancujúci vo svižnom rytme Elvisa Presleyho. Na 60% to ale stále nestačí.(25.12.2005)

 • mzss1
  *

  Tak tohle je opravdu o dost horší než průměrná jednička. Příběh je dost zoufalý, ani Travolta už mě zde moc nezaujme. Mluvící děti už jsou méně snesitelní než v jedničce. Nefunguje zde moc atmosféra a vtipné scény zde moc nejsou. Film je otravný, ikdyž má poměrně krátkou stopáž. Hodnotím jen tak na 28% = *(16.11.2012)

 • - Natáčelo se od 11. června do srpna 1990 v New Yorku (USA) a v Kanadě. (Varan)

 • - V čase 9:43 schovají děvčata malého Mikyho pod stůl. Mollyina kolegyně je obutá, pak střih, je bosá a Miky ji lechtá, ale když se šéf podívá pod stůl, je opět obutá. (Proste..Jana)

 • - Stejně jako ve filmu je i ve skutečnosti je John Travolta zkušeným leteckým pilotem. V těsné blízkosti své rezidence poblíž letiště Ocala na Floridě má vlastní runway pro své soukromé letadlo Boeing 707B. (jexik)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace