poster

Kdopak to mluví 2

 • USA

  Look Who's Talking Too

 • slovenský

  Pozri, kto to hovorí 2

Komedie / Rodinný / Romantický

USA, 1990, 76 min

 • Zagros
  **

  Jak už to bývá, po úspěchu filmu, musí zákonitě následovat jeho pokračování. Tentokrát se nedá říct, že dvojka jde kvalitou dolů. Spíše už není tak originální a jen navazuje na nápad z jedničky. Sice přibylo druhé dítě, ale ani tahle "inovace" film nikam moc neposunula. Sice stále slušná rodinná zábava, ale přesto jdu o hvězdu dolů.(8.12.2017)

 • lennyd
  **

  James (John Travolta) a Mollie (Kirstie Alley) si pořídí dalšího potomka, mladou slečnu Julii, která zdědila po svém bratříčkovi schopnost vše komentovat. Celou rodinu postihne několik živelných katastrof (od manželského odloučení, přes Mollinýho bratra Stuarta až po požár v bytě), což (v kombinaci s vnitřním hlasem obou dětí) přináší velkou legraci (nebo snad ne?)... Kdopak to mluví 2 nese tradiční znaky všech dvojek (touha producentů vydojit ještě nějaké prachy ze známého jména, natahované scény, hloupej (nebo radši vůbec žádnej) děj, nudu a šeď). Podívat se na to dá, semtam - tak dvakrát třikrát se dá i zasmát (hádky malého Mikeyho s Julií jsou docela cool), ale toť zhola vše... maybe next time...(2.10.2004)

 • Anderton
  ****

  Presne to isté, čo prvý diel. Niekoľko vydarených vtipných momentov, sympatický a živelný Travolta so správnym sedliackym rozumom a znesiteľné decká. A tiež som bol na tom v kine Lamač, ako v prípade prvého dielu. Mojej mame sa v televízii kedysi prvý diel veľmi páčil, pri druhom sa ani nezasmiala. Tak neviem, podľa tunajšieho hodnotenia som skôr výnimka.(28.10.2012)

 • tron
  **

  „Chlapci majú pipik, dievčatá nie.“ Nepekne dlho trvá, kým sa snímka ako-tak rozbehne. Mickey sa zmenil na kučeravého blondiaka, Alleyová s Travoltom stratili podstatnú časť chémie z originálu a na to, že sa jedná o rodinný film, je tu príliš „závadných“ scén (strihanie pupočnej šnúry omotanej okolo novorodenca; závodiace spermie). Na strane druhej, je tu i niekoľko scén, ktoré sa vydarili (aleluja) a Mickeyho (Bruce Willis) vo vtipnosti bez problémov nahradila Roseanne ako jeho mladšia sestra. A ešte jedo plus: Travolta tancujúci vo svižnom rytme Elvisa Presleyho. Na 60% to ale stále nestačí.(25.12.2005)

 • kajda.l
  **

  Klasická tuctová rodinná komedie, která narozdíl od jedničky nedokáže překvapit a navíc velkou nevýhodu spatřuju v tom, že všechny postavy v tomto díle jsou děsně protivné. Od dětí, přes Alley, po samotného "Elvise" Travoltu..bratra Stuarta radši z hodnocení vynechám úplně. Zdejších 50% je zcela dostatečných a svým hodnocením se pod to podepisuji.(28.12.2010)

 • - V čase 9:43 schovají děvčata malého Mikyho pod stůl. Mollyina kolegyně je obutá, pak střih, je bosá a Miky ji lechtá, ale když se šéf podívá pod stůl, je opět obutá. (Proste..Jana)

 • - Stejně jako ve filmu je i ve skutečnosti je John Travolta zkušeným leteckým pilotem. V těsné blízkosti své rezidence poblíž letiště Ocala na Floridě má vlastní runway pro své soukromé letadlo Boeing 707B. (jexik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace