Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

longercz

Jedna dobrá scéna omotaná kolem hodiny a půl nudného nenapínavého příběhu z příšerným koncem a hlavně tou nejpodivnější směsicí herců, jako jsem už dlouho neviděl na jednom díle. Já to musím vyjmenovat: Jennifer Lopez, Ice Cube, Jon Voight, Owen Wilson, Kari Wuhrer, Danny Trejo a další. Kdo proboha mohl dát k takovému projektu takovou partu?? :D ()

Stíba

Hloupý ale dobře stravitelný film. Oo začátku stupidní dialogy, chatrné herectví (až na Voighta) ale jinak né až tak špatně zvládnuté včetně efektů a navíc celkem zábavné. Jennifer se mi už dávno okoukala tím svým "za každou cenu chci být sexy" a tak bych tu chtěl vyzdvihnout přirozenou krásu Karin Wuhrer, která má sexapeal v sobě a její krásný nohy mě nejednou uhranuly. ()

Razzor_82

"Mrtvá je mi na nic!" Krásná Džej Lo a obrovská gumová hadice. Pohodové obsazení ale efekty a samotná anakonda jsou k pousmání. 4/10 ()

Candyman

Tenhle film má jen pár dobrých scén. Sympatizoval jsem snad jen z hlavním záporákem. Potom jsem si nejvíc přál, ať ten had sežere jako prvního ice cubea, protože mě tam vyloženě iritoval. Herecké výkony, až na Jona Voighta, byly ubohé. Scénář stál taky za prd. Když už nebudete mít do čeho píchnout, tak se na to podívejte. ()

Arequipa

Lákavý obsah srážejí nevýrazné herecké výkony, jednoduchý příběh a až příliš umělá anakonda. Mám-li alespoň něco vyzdvihnout, je to záporák Jon Voight. ()

Armin82

hm,zkusim být co nejvíc objektivní a stručný--->J.Lo měla zůstat jen u toho zpívání,zbytek herců si měl radši vzít místo účinkování ve filmu dovolenou!! Jedinej, kdo v tomhle divadelním představení stojí za řeč, je Jon Voight --->jedna hvězda...scénář tragickej,natočeno špatně,drama nulové,napětí v nedohlednu...efekty s hadem = druhá hvězda...to jest moje hodnocení...filmy s tématikou zvířete zabijáka,jsou většinou jen průměr,ale tohle není ani ten průměr--->30% ()

danny_21

A já myslel, že žánr vražedných přerostlých ( zmutovaných ) monster už je pasé a ona si přijde Anakonda !? Hrozný digitál tohoto plaza, příšerní herci ( teda až na skvělého Jona ) a děj plný klišé. Co proboha přimělo takového hereckého barda Voighta účinkovat v tomhle braku - asi zelené bankovky, podobně jako prdelatou Jenny ... Na další hadí dobrodružství nemám odvahy - 30 % ()

bono22vox

tuctová béčková zábava, která kupodivu funguje... a film opravdu dokoukate... ale že by jste se k němu vraceli, to pochybuji... ()

Likan7

Klasická béčková vyvražďovačka, která to o sobě ví, a na nic jiného si nehraje. Proto si odkáže připsat body tam, kde se ostatní tváří vážně. Sice nevím, proč vznikly další 3 pokračování, ale na sobotní odpledne k práci na počítači to může být fajn. Velké plus je JeyLou...nebo jak si teď říká. ()

Oskeruše

Mňauk sleduje televizi moc rád. A čím akčnější a živější film, tím lépe. Bezhlavě loví vše, co se byť jen nepatrně pohne. Vysvětlovat mu, že nakonec zůstane bez kořisti a jen poškrábe obrazovku, nemá smysl. Když se džunglí plazil počítačem stvořený megahad, nastal jev zcela nevídaný. Spokojeně vrnící kocour mi ležel na klíně a nenamáhal se ani otevřít oko. Měl pravdu. I kotě by muselo poznat, že věnovat pozornost tomuhle přeludu za tu námahu nestojí. J. Lo je sice kočka (i když na ospalého Mňauka její nesporné půvaby nijak zvlášť nezapůsobily), ale trvám na tom, že hrát prostě neumí. A Jon Voight svými ďábelskými grimasami (koutky rtů nosím proklatě nízko) všechno zachránit nemůže. ()

Rodin

Víc bych dal jedině tehdy, kdyby je ten had sežral hned po úvodních titulcích. Chudák John Voight. Tu jednu dávám jen za Dannyho Treja. Ten nezklame. DODATEK 17. března: Jo, a chybí mi tam hrdinné (ale sežrané) moudré černé děcko! ()