Anakonda

Do hlubin amazonského pralesa se vydává výprava dokumentaristů, vedená profesorem Stevenem Calem, aby našla tajemný indiánský kmen Širašama. Cestou expedice neplánovaně získá dalšího člena, lovce Paula Saronea, který chytá hady pro zoologické zahrady a jeho loď uvízla v hustých kořenech. Paul jim vypráví indiánskou legendu o obrovském hadovi, události v džungli však dávají tušit, že by nemuselo jít jen o mýtus. Krátce po vyplutí se Steven ocitne v ohrožení života, když při pokusu uvolnit zaseklý lodní šroub vdechne vosu. Sarone provede tracheotomii. Zachrání mu tak život, znamená to však, že se výprava musí vrátit a dopravit Stevena do nemocnice. Sarone navrhne plavbu zkratkou, kterou prý dobře zná, a výprava v tísni neochotně souhlasí. Nový směr plavby se jim však stává osudným. (TV Nova)

J.Mayen

Ve své době výborný hadí horor, pár nepovedených záběrů na nepovedenýho, gumovýho hada se dá oželet. Za perfektní herecký výkon v hlavní negativní roli Jonu Voightovi! Z toho chlapa šel fakt respekt. ()

Wulz

Jako hodně dobré na rok výroby. Dal bych méně...ale řekněme si kolik filmů na toto téma je, a nemyslím kvalitnějších. ()

Rychloskot

Já bych na tohle nikdy nekoukal, ale moje slečna miluje béčka. Tohle dobře obsazené béčko mě ale docela pobavilo. Kromě toho, že mám rád Jonathana Hyda, tak i ostatní herci byli vlastně dost v pohodě, záporák nesnesitelný, jen jak došlo na triky a celkové schopnosti obrovského komického hada, tak se film stal absolutním odpadem. Ale bavilo mě to, nemůžu říct, že ne ()

Goodlooker

Takový Blair Witch v džungli i když s trošku slabším obsahem. První nudná polovina je na **, ale ta druhá, akční, je klidně na ****. Výborný je zde Jon Voight, který je sandokan jako dělaný a Jenny Lopez, nezkažená make-upy a úpravami. Minirole Dannyho Treja nebo komedianta Wilsona potěší a proto celkem pohodové a průměrné 3 ()

wir2k

Co na to říct? Jennifer Lopez je záruka propadáku a škoda že jí ta potvora nesežrala alespoň by se ušetřilo spousty metrů celuloidu na které by se mohli natáčet pěkný filmy ()

Mainer odpad!

Vražední hadi kteří detekují kořist pomocí gps a plazí se za ní pět kilometrů proti proudu řeky, na takový blbosti fakt nemám náladu ()

YOGI_BEAR odpad!

Hej, no co tohle mělo být. Triky jak z první světový... Umělej a digitální had? WTF? Nechápu, kde na takovýto projekt sehnali kupu známých herců. Asi jim přeskočilo. Trpěl jsem, fakt jo. ()

@nthr4X

Nejlepší na tomto průměrném snímku je Jon Voight, záporák jak má být. Jsou i horší snímky takže za mě 45% ()

TheMe

Jasně, Thriller / Horor / Dobrodružný / Akční ... Byl to maximálně horor, a to pro mojí nervovou soustavu, když u toho zabíjela sobotní večer! ()

GrEEnPajula

Pamatuji si, že jako malá jsem měla z filmu nahnáno.. Teď jsem to viděla po letech a musím uznat, že je to neskutečné béčko! Z nostalgie ale dávám alespoň 3 hvězdy. ()

Scaevola

Pravědpodobně by stačilo říci, že asi tak ve dvanácti letech bych byl ze snímku nadšen, ale pro jistotu dodám, že horší směsici drahých neherců, nudné akce, špatně nasnímané přírody a hloupého scénáře jsem už dlouho neviděl. Musím však alespoň zmínit přehrávajícího J. Voighta a roztomile úchylný záběr z vnitřností anakondy. ()

Pan.Antonin

Docela vtipná a napínavá akční hororová jízda, s některými dobře natočenými sekvencemi a na první pohled vynikajícím obsazením. Jenomže Danny Trejo zemře hned v první scéně, ostatní nějaké skvostné výkony nepředvádí a třeba takový Jon Voight, ač jinak dobrý herec je tady podle mého názoru naprosto děsný. Podobně zlý už je jen vzhled Anakondy, která občas působí neskutečně uměle a počítačově. Až se děsím, jak budou vypadat hadi v ostatních (a mnohem hůře hodnocených) filmech. Slabší tři. ()