Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jimmy Livingstone by se od svých vrstevníků asi příliš nelišil, nebýt té bubliny. Příroda si s ním zahrála a on zcela postrádá vrozenou imunitu. Chce-li žít, musí se zdržovat v absolutně čistém a sterilním prostředí. To mu dokáže zajistit pouze neprodyšná umělohmotná bublina. Jimmy je spokojený, prožívá podobná dobrodružství jako jeho kamarádi ... jen v obýváku v bublině. Když ale dojde na lásku a Jimmy se zakouká do půvabné Chloe ze sousedství, která se má brzy vdávat, nezbývá mu, než sestrojit bublinu, v níž se bude moci pohybovat i venku. Čeká ho totiž dlouhá cesta. Svatba, kterou chce překazit, se koná na místě vzdáleném téměř tři tisíce kilometrů... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (111)

Jossie 

všechny recenze uživatele

Milý, hodný a bezelstný Jimmy, vychovávaný matkou doslova i v přeneseném smyslu slova v bublině v podání Jake Gyllenhaala, to byla docela příjemná oddechovka s dost velkým množstvím vtipných scének. Danny Trejo jako drsný motorkář s velkým srdcem taky potěšil. Pravda je, že asi od půlky už to trochu nudí, ale i tak je to pořád docela fajn film. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

Cca 50 procent s tím, že retardovaný Jake začne po půlhodině silně iritovat, což díky bohu bohatě vyrovnávají "vostřič" Trejo, rozjíždění kravských vnitřností (přesně na hraně mezi WTF a OTT) a proklatě mladá a sexy Marley Shelton. K tomu je třeba uznat, že několik vtipů střílí po bránici velmi přesně a byť je to v závěru trochu nuda, oněch krátkých 80 minut utíká bez závratných nároků poměrně rychle. Kdo si užil některý z DVD spin-offů k Prcičkám (především Beta House), neměl by mít s Bubliňákem problém. I když se pořád jedná o film, který buď překousnete, anebo po dvaceti minutách znechuceně vypnete. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Film sice jede podle stokrat omletejch klise od zacatku do konce, nicmene ja se taky od zacatku do konce bavil. Jediny, co je na filmu asi originalni, je typek v bubline a tenhle napad tu tvurci stoprocentne vyuzily. Jinak celej film je v podstate takova roadmovie, kdy Jimmy na svy ceste potkava uchylacky lidi, ktery mu bud pomuzou, nebo ho otravujou a vsichni jsou hodne zajimavy, at uz to je sekta, ktera si mysli, ze je vyvolenej, dva asi stopadesatilety dedci, banda zrud, banda motorkaru v cele s naprosto dokonalym Danny Trejem a dalsi a taky nesmim zapomenout na Verne "Mini-Me" Troyera. Takze i kdyz se nejedna o nic kdovijak uzasnyho ani originalniho, svuj ucel pobavit to plni na sto procent, taky velkou zasluhu na tom ma hlavni hrdina v podani Jake Gyllenhaala, kterej je paradni. ()

charlosina 

všechny recenze uživatele

Bubble Boy je komedie, která by se dala označit jedním slovem: úlet. A to totální. Sem tam velmi vtipné, sem tam velmi trapné. Myslím, že oddaní si tuto komedii neoblíbí. Ale nesmíme být úzkoprsí. Zasmála jsem se? Ano. Zejména, když Jimmy bojoval o 500 dolarů, resp. když mluvil s číňany. Na druhou stranu tam ale byly situace, které by se klidně mohly vypustit, např. s krávou na silnici. Každopádně je to ale ten typ filmu, u kterého zítra nebudu vědět, o čem že to vlastně bylo a jediné, co si budu pamatovat, je ta bublina. ()

Fiftis 

všechny recenze uživatele

Nemôžem uveriť že som tento film objavil len nedávno. A to sme si v mojom detstve celá rodina požičiavali VHS kazety skoro každý deň. Cez to všetko som sa k Bubliňákovi nedostal skôr. Takže aj keď tento film je už podstatne starý a nemusí dosahovať kvalít súčasných komédií - ja som sa nadmieru bavil. Čo je ďalšia vec, ktorá ma príjemne prekvapila. Ja osobne mám veľmi rád filmy a hlavne komédie okolo roku 2000 a 2001. Je ich nespočetne i keď majú skoro všetky nízke hodnotenia. Jake Gyllenhaal už vo svojom mladom veku hral Oscarovo, čo potvrdil aj tu, kde si zahral skoro takpovediac retardovaného mladíka. Aspoň tak na mňa pôsobil. Ale on bol len rád, že sa po celom svojom detstve strávenom v jednej izbe, konečne dostal do veľkého sveta, kde sa stretol s radou rôznych postáv a dostal sa hneď do množstva zaujímavých a vtipných situácií. Veľmi ma mrzí že som si tento film neužíval už v časoch jeho premiéry. ()

Galerie (11)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Santa Claritě, v La Verne, v Los Angeles, v Palmdale, v Piru a Santa Paule v Kalifornii a v Las Vegas v Nevadě. (rafix)

Reklama

Reklama