Tohle je tak absurdní a nesmyslné, až je to dokonalé. Roztomilý Jake Gyllenhaal, skvělé gagy, mrtvé krávy a náboženské sekty. Člověk, který zkombinoval tyhle čtyři věci dohromady, musel být naprostý magor a přitom totální génius :D Já vlastně ani kvůli tématu nechtěla ten film moc vidět. Ale berete-li ho s nadsázkou (a že to jinak nejde), je to skvělá podívaná u které se můžete opravdu velice upřímně zasmát!(21.6.2010)

Může na světě být ještě více roztomilejší a bláznivější film než Bubble Boy? Ráda bych věřila, že ano. Je to tak hezky naivní, a pozitivně komediální, ale zato tak hrozně originální film, že se nenechat vtáhnout, by byla opravdu škoda. Mladý Jake Gyllenhaal na tuto roli sedí jako p*del na hrnec a když přijde na soundtrack, lepší jak v mnoha vysoko-rozpočtových filmech. Vím, že bych se měla stydět, když řeknu že mám pro tenhle film slabost, ale not really. - "Hi, it's my first day out in the world."(20.7.2017)

I přes svou naprosto šílenou pointu mě snímek od začátku do konce dokázal neuvěřitelným způsobem bavit. A to bych do sebe neřekl, že takto podány děj jsem schopen vůbec vstřebat a navíc ještě se zasmát. Takže, šílené postavy, ztřešténý děj. Nejdříve jsem myslel, že film přepnu, ale minuty běžely a běžely a já byl najednou na konci. Nejspíše už komedii nikdy znovu neuvidím, ale jako večerní výplň mě to naprosto uspokojilo.(26.11.2009)

Tento komentár píšem v horúčke. Ja neviem, ale bola to celkom parádna oddichovka. Dej, ktorý bol už vyrozprávaný na tisíce spôsobov. Chalan miluje krásne dievča (už len kvôli nej sa to dá pozerať), ale nič jej nepovie a ona sa teda rozhodne vydať sa za totálneho tupca. Náš hrdina sa, ale rozhodne, že to tak nenehá a ide svatbu prekaziť a tak sa vydáva na nebezpečnú cestu, na ktorej stretne naozaj hocikoho. Kto by už o niečom podobnom nepočul. Bubliňák je presne o tom, ale dosť pritiahnutý za vlasy. Jake Gyllenhaal to hrá ako keby bol naozaj celý život zavretý v bubline, Marley Shelton je krásna a s tým si tu v pohode vystačí a na koniec Danny Trejo ako drsný motorkár, ktorého opustila jeho frajerka Lavína je čerešnickou na tejto sice len jednoposchodovej ale celkom chutnej torte (možno je skôr nejaký orech ako čerešnička).60%(28.11.2007)

„Všichni vypadněte, má těžkou imunitu!“ Minimálně prvních 40 minut jde o nepřestávající smršť vymakaného, k hlasitému smíchu nutícího humoru, dělajícího si prdel hlavně z obecné malo i velkoměstské úzkoprsosti a netolerance, zažitých předsudků, nadřazenosti, homofobie a nesnášenlivosti ke všemu odlišnému či fanatickosti. Jimmyho matka je ve svém nechutném ztělesnění tohoto všeho, až unikátní. Tu si prostě zamilujete, i když by jste ji v reálu nechali zabít, rozčtvrtit a znásilnit (přesně v tomto pořadí!!!) komandem bezbožných (respektive ve správného boha nevěřících) zahraničních dělníků. Už ten její úvodní výstup s míčem, nebo zakončování klasických pohádek... Ale v jednom měla pravdu, přeříkávání slibu věrnosti by dokonale fungovalo i na mně, ono to asi musí fungovat na každého. Ke konci se už to zvrhne v klasickou romantiku se šťastným koncem, ale než k tomu dojde, já se fakt hodně bavil. Matka nadávající manželovi, že ten výhrůžný dopis napsal špatně, chlápek na autobusové zastávce nebo sup, snažící se na poušti dostat do bubliny polomrtvého hlavního hrdiny, to jsou scény, na které jen tak nezapomenu.(22.8.2010)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v La Verne, v Los Angeles, v Palmdale, v Piru a Santa Paule v Kalifornii a v Las Vegas v Nevadě. (rafix)