Bubliňák je hodně ujetá komedie o klukovi, který se narodil bez imunity a proto musí žít v bublině, jenže pak se zamiluje a .......Asi je jasné jak to skončí. Bubliňák není žádné veledílo, ale "jen" příjemná komedie,v hlavní roli úžasný Jake Gyllenhall. Jo a taky se mi líbily narážky na Freaks a Absolventa.(8.1.2007)

„Všichni vypadněte, má těžkou imunitu!“ Minimálně prvních 40 minut jde o nepřestávající smršť vymakaného, k hlasitému smíchu nutícího humoru, dělajícího si prdel hlavně z obecné malo i velkoměstské úzkoprsosti a netolerance, zažitých předsudků, nadřazenosti, homofobie a nesnášenlivosti ke všemu odlišnému či fanatickosti. Jimmyho matka je ve svém nechutném ztělesnění tohoto všeho, až unikátní. Tu si prostě zamilujete, i když by jste ji v reálu nechali zabít, rozčtvrtit a znásilnit (přesně v tomto pořadí!!!) komandem bezbožných (respektive ve správného boha nevěřících) zahraničních dělníků. Už ten její úvodní výstup s míčem, nebo zakončování klasických pohádek... Ale v jednom měla pravdu, přeříkávání slibu věrnosti by dokonale fungovalo i na mně, ono to asi musí fungovat na každého. Ke konci se už to zvrhne v klasickou romantiku se šťastným koncem, ale než k tomu dojde, já se fakt hodně bavil. Matka nadávající manželovi, že ten výhrůžný dopis napsal špatně, chlápek na autobusové zastávce nebo sup, snažící se na poušti dostat do bubliny polomrtvého hlavního hrdiny, to jsou scény, na které jen tak nezapomenu.(22.8.2010)

Musim Bubliňákovi přidat nějaký procenta když vidim ty odpady :)). I když se to tváří jako velkej shit musel jsem to dokoukat abych viděl jak Bubliňák dopadne. Písnička od Blink 182 se perfektně hodí k běhu v bublině a houpání bubliních rukou a maník na autobusovej zastávce je taky skvělej - už jen proto přemrštěný 4. Ted sem si vzpoměl na zrůdy a doktora bublinu LOL ... je tam toho víc, ale uznávam že po minutovým mrknutí a přepnutí jinam bych taky dal odpad.(8.11.2003)

Už z názvu je jasné, že se jedná o typ komedie, která by se dala definovat jako crazy nebo trhlá popřípadě ujetá. A taková je. Směsice absurdit, šíleností a jednoho divného vtipu vedle druhého a film u mě splňuje všechna očekávání. Slušná hudba a Donnie Darko v hlavní roli jsou jen třešničky na dortu. Co jsem chtěl jem dostal, děkuji mnohokrát a tři hvězdy jsou zasloužená odměna.(7.3.2006)

Tohle je tak absurdní a nesmyslné, až je to dokonalé. Roztomilý Jake Gyllenhaal, skvělé gagy, mrtvé krávy a náboženské sekty. Člověk, který zkombinoval tyhle čtyři věci dohromady, musel být naprostý magor a přitom totální génius :D Já vlastně ani kvůli tématu nechtěla ten film moc vidět. Ale berete-li ho s nadsázkou (a že to jinak nejde), je to skvělá podívaná u které se můžete opravdu velice upřímně zasmát!(21.6.2010)

• - Film se natáčel v Santa Claritě, v La Verne, v Los Angeles, v Palmdale, v Piru a Santa Paule v Kalifornii a v Las Vegas v Nevadě. (rafix)