Van Damme se chce zabít a tak jede za svým indiánským kámošem pro jeho souhlas. Jenže mu cestou ukradnou motorku a to opravdu neměli dělat. Van Damme se tedy vydá do města obývaného výhradně důchodci a kundou blondýnkou co hrála v "Bulšitu." S pomocí staříků všechny zloduchy vymlátí a z bojových umění toho předvede opravdu velice málo. Celkově je to ale sranda, koukal jsem na to s mámou a oba jsme se furt gebili. Přičtěte velice příjemné herecké obsazení a máte film, kde je i Van Damme po dlouhý době docela stylovej.(7.4.2006)

• wray

Myslim ze vynimocne dobry film (ak to hodnotim z pohladu Beciek s JCV). Je tam Danny Trejo (uz len za to je minimalne +1 bod), je tam taka super beckova nostalgia a pri pozerani ma divak pocit ako keby bol naspat v 90tych rokoch v casoch VTV (opat +1 bod) a - ok inac tam v podstate nic neni. Je to len becko :) Mna vsak ako vravim prijemne prekvapilo (fakt - taky ten styl ako z 90tych rokov) a vsetkym fanusikom filmov z tej doby a fanusikom JCV urcite odporucam...(13.10.2012)

Když divák přistoupí na pravidla filmu, jedná se o kvalitní akční film a docela dobrou zábavu. Film má zejména velmi pomalé tempo, tomu se divák musí přizpůsobit. Dále nenabízí téměř nic z Van Dammova "karate", ale spíše vychází ze starých westernů a trochu připomíná film "U-Turn". Postavy ve městě jsou všechny naprosto šílené a ujeté. Van Damme je zde taky pěkný magor, stejně jako jeho parťák Trejo. Sázejí spíš na taktiku, jak vyzrát nad padouchy a vzájemně je proti sobě poštvat a zavařit jim. Pat Morita balící mrtvoly do igelitu zde je jako připomínka klasického hrobníka/truhláře ve westernech a takových odkazů by se zde našla spousta. Myslím, že film byl spíše nepochopen, než aby byl špatný. Osobně se mi napoprvé také nelíbil, ale napodruhé po letech to bylo úplně něco jiného. Navíc tady Van Damme na svoje poměry dobře hraje a své postavě dává i ojedinělý charakter.(2.10.2008)

Strašně mne mrzí nízké hodnocení, málokdy se tak stane - já si však film užil, je úplně jednoduchý, zábavný a strašně uvolněně jsem se cítil během filmu. Měl jsem skvělou náladu, Van Damme se furt smál na kameru a vsuvky s dvouma starýma dědulama suprová. Líbilo se mi i prostředí a špičková hudba. Miluju tenhle film :-)(28.2.2016)

Na to, že měl Avildsen Oscara, točil celkem průměrný filmy. Tohle ale není tak špatný, jak zde mnozí píší. Předtím, když jsem se na to koukal na DVD, jsem si říkal, že ten film bude mít něco kolem 50 %.Proto jsem byl překvapen, že má tak slabý hodnocení, proto ho trochu pozvednu.Toto akční béčko si ovšem podle mě nemělo hrát na něco víc, podle mě to měla být spíš za A) drsná komedie (balení mrtvol starým Číňanem mě pobavilo), za B) akční jízda( Dammovovo by ukradli motorku, on by se uchýlil ke svému indiánskému kámoši, aby si lízal rány, ti, co ho okradli, by mu kámoše zabili, čímž by ho naprosto vytočili, on by je všechny povraždil a se slovy NESERTE MĚ UŽ, DOPRDELE! by z města odjel nebo za C) by to bylo drsné drama o rasismu v Amerických buranských osadách,říznaté trochu těmi obchody s drogama (to by bylo nejlepší). S tímto scénářem být já Avildsen, nechal bych ho přepsat nejakým akčním odborníkem a potom bych tam nechal vrazit komediální prvky od nějakého vtipného mistra komedie. Slabé (hodně slabé) tři hvězdy. PS hudba celkem ušla(5.9.2017)

• - Film, na který zve v závěru filmu řidič autobusu čísnici, je Tělesná stráž (1961). (KucC)

• - Původně nesl snímek název Desert Heat. (Eldrick)