poster

Od soumraku do úsvitu 3: Katova dcera

 • USA

  From Dusk Till Dawn 3: The Hangman's Daughter

 • Slovensko

  Od súmraku do úsvitu 3: Dcéra obesenca

Horor / Thriller / Western

USA, 1999, 94 min

Komentáře uživatelů k filmu (78)

 • Tom Hardy
  ***

  Po příšerné dvojce je to docela příjemné překvapení. Kvalit prvního dílu zdaleka nedosahuje, ale druhá půle má fakt slušnej říz...(30.10.2002)

 • T2

  Rozpočet $5miliónov(8.5.2009)

 • tron
  *

  „Pane, môžem vedieť aspoň vaše meno? Keby vás niekto hľadal...“ – „Mňa nikto hľadať nebude.“ Mám tejto série plné zuby. Už prvý diel dua Rodriguez/Tarantino nebol žiadnou srdcovou záležitosťou, ale dialógy, postavy, herci, akčné scény, efekty a nápady (vysvätený kondóm) BOLI na 80%. S oškretými ušami, ale boli. No už druhý diel s Robertom Patrickom bol jedným slovom strašný (20%) a tak si Tarantino/Rodriguez už len ako producenti pomysleli „už nemáme čo pokaziť“ a (viď. CHVENIE 4) namiesto klasickej trojky prišli s prequelom. Ale koho zaujíma, ako to všetko začalo, kde sa upíri vzali, kedy na scénu prvý raz nastúpil barman Dannyho Treja a kde je počiatok putiky Titty Twister? Myslel som, že horšie, ako dvojka, to už nebude. No... v podstate nebolo. Nebolo to horšie. Bolo to rovnako zlé. Prvých 30 minút si to vďaka westernovej atmosfére udržovalo aspoň symbolický náznak môjho záujmu. Následne ale začalo ísť všetko do čerta, od hercov cez masky po triky.(28.5.2011)

 • B!shop
  ***

  Tak tenhle dil pripomina jednicku o moc vic nez druhej, navic se odehrava v paradnim prostredi, herci opet, jako v pripade druhyho dilu, za moc nestoji, ale sem tam utrousi nakou hlasku a akci zvladaj. Problem je, ze prvni pulka je precejen takova drobet roztahana a ne moc zabavna, nastesti druha to bohate vynahradi, takze nakonec opet paradni zabava za lepsi 3*.(1.2.2005)

 • choze
  *

  Dvojka se ještě o cosi snažila, tohle už jsem prospal.(6.12.2007)

 • MM_Ramone
  **

  Hrdina občianskej vojny a spisovateľ Ambrose Bierce odišiel do Mexika s úmyslom pripojiť sa k revolučným jednotkám rebela Pancho Villa. Posilnil jeho rady. No ešte pred tým zažil desivé dobrodružstvo s bandou krvilačných upírov. Oproti pôvodnému snímku, ktorý v roku 1996 natočil režisér Robert Rodriguez je toto tretie pokračovanie len slabý odvar. Pokus natočiť mexikánsky vamp western sa moc nevydaril. No na jedno pozretie a za dve hviezdičky to stojí. **(27.9.2016)

 • D.Moore
  ***

  S prvním dílem to má společné jen tři věci: polovinu názvu, upíry a vyprsené upířice. Nicméně je to čistokrevné akční béčko, krvavé jak zákon káže, plné opravdu nápaditých akčních scén (namátkou ta s dostavníkem)... Je to film, kvůli kterému jsem kdysi byl schopný vydržet vzhůru do půlnoci a pak u televize trčet do dvou hodin ráno.(8.10.2009)

 • Ruut
  *

  Kamera, herci, interiery jak z mexické telenovely ... jen teda v té telenovele neuvidíte v průměru jednu kozu na jednu minutu ... Nuda, jenž nemá zhola nic společného s původním filmem.(3.8.2010)

 • LION-MR.T
  *

  Taky hezkej příklad jak těžit z něčeho co nemá vůbec žádnou cenu. Kopíruje trošku jedničku,ty kurvy v tom bordelu taky nejsou nic moc.(9.5.2006)

 • iamek
  **

  2* za ty kulky na bote a krajinu:) ... Zbytečné pokračování dobrých dvou dílů. Ale prostředí bylo krásné a to ne, že ne.(7.1.2008)

 • klerik
  ***

  Príjemný westernový takmerremake jednotky so sympatickými hercami a poriadnym masakrom...(28.3.2006)

 • Vitason
  ***

  Abych to řekl jazykem Tarantinova fanouška: Takže tady máme film. Plus úplně stejná zápletka a westernový kabátek. Mínus Tarantino/Rodriguez... Třetí výlet mezi mexické upíry je opravdu úplně vyvařený z prvního dílu, což je docela logické, poté co dvojka znamenala veliký odklon, když tolik pro příběh důležitý bar mých snů Titty Twister hrál v druhém dílu jen vedlejší roli. Pesce dokonale dodržel i rozdělení filmu, kdy první půlka je hodně stylový western s trochu klipovou režií plnou zpomalovaček a povedenou vizuální stránkou a druhá polovina je klasický upírský krvák, kdy se musí misionáři spojil s desperáty, aby mohli bojovat proti upírům z jedné hospůdky. Není to taková sranda jako jednička, ale třeba při fóru, ve kterém hrál roli nůž schovaný v botě a reprodukční orgány jednoho upíra jsem se skoro válel smíchy po zemi. Jinak se jedná o sebe-uvědomělou a s nadhledem branou béčkovou jízdu s jednou hodně silnou lekačkou (Bacha na trenýrky:-), která kvalit prvního dílu nedosahuje, ale ostudu mu rozhodně nedělá.(20.10.2008)

 • SeBig
  **

  Rozhodně atmosféra a hlavní aktéři působili pozitivně (až na tu zubatou visící rejdu) ale zbytek buď to komický (při nejlepším) a nebo prostě slátanina. Hadí žena mě dostala, ale opravdu mohli ty striptérky vybrat lepší.. kam se hrabou na Salmu. Líbila se mi nejvíc finalní scéna jen tak z nostalgie. SPOILER: A co tam kurva dělal Parks, když ho v jedničce odpráskli? To jako neexistujou jiní herci?(17.1.2020)

 • Jinny
  **

  Proč jsme víc jak půl hodiny čekali na soumrak? Westernový úvod je sám o sobě slušný, jenže to by se to nesmělo jmenovat Od soumraku do úsvitu. Jinak zábavné béčko, ale tam, kde byl Rodriquez suverénní a sám se režírováním bavil, tady v pohodě odzíváte.(31.1.2005)

 • matestlust
  ***

  Třetí a zároveň poslední (co já tedy vím) díl od povedené sérky o jednom upířím hostinci.Samořejmě co se do kvalit kultovní první části týče,nesahá jí ani po kotníky,ale i tak jsem se pěkně béčkově pobavil.Opět dobrák Danny Trejo coby barman,to je prostě mazák:).Série gore scén dle libosti a gusta milovníků tohoto žánru, dostatečně suchý humor,no pro mě lehce nadprůměrná zábava.3,5*(7.3.2010)

 • bouncer
  ***

  Velké překvapení...příběh postavený na jedničce, jen zasazený do prostědí divokého západu, bez známých herců a Rodriguezovy režie...a vše dohromady to působí svěže a vtipně. Krásné odreagovaní u velmi kvalitního béčka.(20.9.2004)

 • ARI50
  **

  Moc verzi na filmy je a je toho moc a u dvojek je vždycky naděje opáčka pod dvojky je to fakt už ztráta a zklamání upíři jsou v tomhle filmu přeci jen jednoduchá příběhová věc.(26.9.2018)

 • pornogrind
  **

  Po hovadské dvojce o něco lepší počin.A kdyby se to jmenovalo jen Katova dcera.Tak dám klidně 3 hvězdy.Od soumraku do úsvitu je prostě jen jedno.(15.4.2015)

 • eraserhead666
  **

  V podstatě levný a mnohem slabší televizní remake jedničky, který tvůrci chtěli alespoň trochu ozvláštnit tím, že mu dali historicko-westernovský háv (mé první velké ouvej - míchání westernu a horroru mě nebere snad ještě více než míchání horroru s fantasy) a jednou z hlavních postav učinili skutečnou osobu Ambrose Bierce (mé druhé velké ouivej - chudák Ambrose, tohle si opravdu nezasloužil). To šmírování a opisování jedničky je tak očividné, že tu a tam působí i komicky. Což je asi (nebudu-li počítat Rebeccu Gayheart) jediná světlá stránka filmu. 1.5*(11.7.2017)

 • Terva
  ***

  Završení trilogie o upírech, která se dostala do fáze prvopočátku a krásně nám zděluje, že zbavit se upírů nebude tak lehké. Danny Trejo opět barmanem.(5.2.2009)

 • fcreading
  ****

  Po ukážkovej dvojke, ktorá je taktiež video film, pokračovanie nedopadlo zle, práve naopak, je to ešte stále na priemernej úrovni aj keď kvality prvého dielu nedosahuje. Réžii sa chopil Pesce, ktorý nemá až tak vela skúsenosti, ale milo ma prekvapil. Danny Trejo v roli barmana je znova vynikajúci, triky taktiež nevyzerajú zle a dočkáme sa tu aj poriadneho masakru v druhej polovici. Kopíruje to niečo aj z jednotky, čo je len dobré a o zábavu máme postarané, no a ten divoký západ je fantastický 80 percent.(28.12.2008)

<< předchozí 1 2 3 4