poster

Jaguár

 • Francie

  Jaguar, Le

Dobrodružný

Francie, 1996, 100 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • klerik
  ***

  Miestami zábavná zlátanina s drsným Jeanom Renom. "Nadprirodzenosť" film skôr ubíja akoby mu pomohla... Ale ten Reno by si to mohol rozdať aj s Bruceom Willisom...(4.11.2005)

 • Gilmour93
  ****

  Chcete-li zažít elegantní jízdu v produktu (kdysi) britské automobilky, mít v lokti ukousnutou ruku americkou kočičkou, či vidět dobrodružství Made in France bez Belmonda - šáhněte po Jaguárovi! Mléko milující zabiják, mladej Mačeta, egyptská královna a kadeřavý zpěvák v nenáročné a přitom vnitřně absolutně čisté komedii z pera Francise Vebera. Jestli někdy potkáte ve výtahu scvrklého šamana, co se na vás bude usmívat jako by vás chtěl právě sbalit, připravte se na veliké dobrodružství. A i kdyby náhodou nepřišlo, co vám brání chytnout někoho za nos..?(3.1.2012)

 • bassator
  *

  10%(18.4.2009)

 • Enšpígl
  ****

  Takhle dotěrného indiána jako v tomhle filmu jsem ještě neviděl a to jsem viděl všechny díly s Vinnetouem. Stejně tak ovšem je těžko k vidění i film, který v sobě misí prvky komedie a velmi vážného tématu / kácení deštných pralesů /. Hudební doprovod Vladimíra Cosmy mě připomněl jak moc je tenhle výborný hudební skladatel světově nedoceněn. Patricia Velasquez mě zase připomněla, že nejen v Evropě, ale i v hlubokých amazonských pralesech jsou překrásné ženy. Pokud bych si měl vybrat mezi autem a filmem s názvem Jaguár vyberu si film. Pro ty, co kritizují tento film, rád zařídím pobyt u jaguára v ZOO.(25.3.2007)

 • D.Moore
  ***

  Příjemný film, ale skoro ničím výjimečný. Z těch, které Francis Veber napsal a zároveň režíroval, zatím nejslabší. Jean Reno tedy perfektní, ale téměř do konce jsem nevěděl, co si myslet o Perrinovi ztvárněném Patrickem Bruelem. Po většinu času byl tak nepříjemný a nesympatický až jsem si říkal, je-li to Veberův záměr, nebo se chyba stala někde jinde. Vladimir Cosma tentokrát při skládání hudby sice opisoval ze Vzpomínek na Afriku Johna Barryho, ale zase na druhou stranu opisoval dobře.(22.2.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace