My Sweet Satan

Horor / Krátkometrážní / Krimi

USA, 1994, 19 min

Mike King

Jim Van Bebber

Hodně velkej záhul tenhle nízkorozpočtovej kraťas. S velice jednoduchým dějem o týpkovi, kterej to nemá v hlavě úplně v pořádku a na jedné z chlastaček se neovládne a spolu s jeho kamarádem jim totálně rupne v palici a před očima rudo. Ovšem to, jakým způsobem je to zde podaný, to mne teda fakt posadilo do židle a vyvalil sem voči. Ufff. Někde mezi čtverkou pětkou, s tím že efekt prvotního šoku je tady fakt hodně velkej, takže dávám plnou. Velice extrémní záležitost.(14.3.2011)

Neskutočne zverstvo. Dlho som nemal, tak kurefský ohavný pocit po dopozeraní nejakého filmu. Surovo civilne, brutálne násilie a masakrózny záver. Toto bolo dokonca, tak amaterské a nizkorozpočtové, že to posobí ako živý dokument.. Bebber, je zvratený magor, ktorý keby dostal vysší rozpočet, rozpútal by na svete peklo!(18.6.2013)

Je to poměrně dobře natočené a nějáký dopad to má, ale díky naprosto nekompromisní klišoidnosti jednotlivých charakterů jsem pořád nevěděl jestli je to rafinovaná komedie nebo se to fakt bere tak hrozně vážně. Nechápu, proč musí Ricky vypadat jako Marilyn Manson s úchylnou fixací na ozzyho-vždyť takový stereotyp vypadá tak lacině a srandovně.(2.12.2014)

Môžete vidieť: http://www.youtube.com/watch?v=ZpDx7G-HRwA&feature=related(30.3.2010)

Tak očekával jsem opravdový nářez s příchutí satanismu, ale až na pár okamžiků jsem se spíš čuměl na vyhulené retardy, kteří čas od času podřízli nějaké to zvíře, propíchali si bradavky a slovo „FUCK“ bylo jejich životním krédem. Jim Van Bebber je vážně pošahaný, což dokázal už s filmem The Manson Family (2003). Ten opěvovaný finální masakr byl na můj vkus až moc „vyumělkovaný“. Bohužel ale nic víc než průměr v tom nevidím a to jsem se vážně snažil dát tomu šanci. Jinak vážně solidní účes …50%(26.1.2013)

• - Jim Van Bebber se při psaní filmu inspiroval skutečnou událostí. (Vojtino)