• Československo

• Austrálie

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 93 min

Druhá nejlepší VanDammova bojovka má název Kickboxer. Je to ten film kde Tong Po kope do sloupu až omítka opadává, kde si v rámci tréninku nechá hrdina padat kokosový ořech na báchor a kde zazní památná věta "Mylee mi dala." Dovolil bych si tvrdit že se jedná o takový Jean-Claudeův Diskopříběh. Schválně si poslechněte soundtrack, který je neskutečně nabušený. Roli hlavního protivníka vyfasoval již dříve mnou zmiňovaný Michel Qissi. Jenže ani ten nedokázal zastavit Nack suk cao. Tréninková pasáž opět nadchne. 70%(2.10.2017)

je to prostě klasika! Když jsem to jako malý kluk hltal z VHSky tak všichni chtěli být JCD :D(18.7.2016)

Záživný a poutavý titul. Trochu připomíná Krvavý sport. Mohu vřele doporučit.(22.11.2017)

4*(7.1.2018)

Klasika s JCVD bez nějakých bláznivých scén, šíleného závěru po americku... Hlavní záporák Tong Po má skvělou auru. Skoro bych ho přirovnal k asijskému D.Lundgrenovi z Rockyho IV.(2.2.2018)

Naprostá klasika. Něco podobnýho už nikdy nevznikne. Film mě vždy pobaví.(1.8.2019)

Tong po, Tong po a od te doby hodně fighteru nosilo copánky(5.2.2020)

1 5 9 13 14 15 16 17 následující >>