• Československo

• Austrálie

Akční / Drama / Sportovní

USA, 1989, 93 min

• Phobia

Hvězdička za bojová umění, hvězdička za to, že Charlie Sheen díky tomuto filmu mohl ve "Žhavých výstřelech" máčet pěsti do karamelu a gumových medvídků :-). Akční průměr, používání mozku se nedoporučuje, ale pro ženskou je to příjemné pokoukání na zpocená, svalnatá mužská těla v různých akrobatických pozicích ;-). 49%(26.2.2009)

-žánr, který bohužel už vymřel.(12.10.2017)

• fallangell

Ten film je dobre vystaveny, ale ve chvili kdy prijde na bojove sceny coz by melo byt gro, tak je to strasny propadak.(13.9.2014)

Jean-Claude ve svých začátcích, kde dělal, co mu bylo blízké a ani se u toho nemusel tolik snažit hrát. VHSková klasika!(17.9.2014)

komu se podobné filmy nelíběj, tak se na ně nemá koukat(10.11.2003)

Klasika nejen Van Damma. Van Damme v nejlepší formě, skvělý záporák a dojemný příběh.(16.11.2008)

Ten film si to hodnocení úplně nezaslouží, je to celkem klasický příběh o pomstě, v tomto případě sportovní, ale JCVD je zde naprosto skvělý a navíc je tohle film, který jsem jako malý viděl skutečně několikrát. Mám ho v srdci a nejde ho odtamtud dostat. "Kickboxer" je prostě film o tom, jak se člověk dokáže vypracovat. Není to nic jiného než to, že si hlavní hrdina jde za svým cílem a na konci pořádně nakope záporákovi prdel. Ale opravdu pořádně.(4.12.2013)

Podobne ako KRVAVÝ ŠPORT, jednoduché, ale účinné. Van Dammova klasika. Jean-Claude vie celkom dobre tancovať : ).(23.9.2010)

• JohnMiller

Bez pochýb jeden z najlepších filmov Jean-Claude Van Damma. Ústredný motív pomsty a niektoré scénky sú takmer nezabudnuteľné ale väčšina je dosť riedka omáčka. Ide síce o béčko ako remeň so všetkými "zlými prvkami" 80´s rokov ale status kultový mu odobrať nemôžeme. Kickboxer má ten klasický štandard bojových filmov o pomste. Týpek sa chce pomstiť druhému za to, že mu zabil člena rodiny a tak vyhľadá majstra ktorý z neho za pár dní vytesá terminátora. Nechýba bolestivý tréning avšak oproti ostatným, kedy je práve táto časť naj zábavnejšia, tu ma dosť nudila.(20.10.2017)

"Chci Tong Poa !" Klasika. Jedna z Best Van Dammovek, Tong Po je super záporák, trénink působivej (hlavně kopání do palmy bylo báječný) a taky finální souboj Sloane vs. Po velmi povedenej. 90%(21.5.2007)

• Skleena

Doháním resty a znovusjíždím staré šlágry... a člověk se až nestačí divit, co se nám za mlada líbilo :) Nemyslím ty osmdesátkové zápletky a "hloubky" scénářů - o tom snad u bojových nebo obecně akčních filmů upřímně nemůže být řeč... ale jak na to tak teď koukám... ony jsou i ty souboje neuvěřitelně statické a hloupé... Na druhou stranu to byla startovní čára pro Van Dammovu kariéru a to se také počítá - ať už byla jakákoliv, určitý zářez do žánru bojových filmů udělala. A i když bych v kontextu kickboxera asi šetřil označeními jako je "kult" nebo "klasika", v zapomnění by snímek upadnout taky neměl.(3.1.2013)

Jestli se nějaká tréninková sekvence může rovnat tý z Rockyho IV, pak je to ta Van Dammova za zvuků soundtracku Paula Hertzoga. Scéna, kdy Van Damme rozkope palmu tak, že si málem zláme holenní kost, je legendární. Jean-Claude tehdy ve vrcholné formě inspiroval dnešní generaci MMA fighterů, pro které je KICKBOXER a BLOODSPORT kultem, na který nedají dopustit.(11.1.2018)

Co se týče bojovek, je tato mým oblíbeným brakem.(19.12.2006)

Tohle je prostě stará dobrá klasika s van Dammem :-)(17.12.2010)

Inu, mladi. Ale kdyz jsem si ted poustel ukazku na YouTube, malem jsem se posmal:o)(18.9.2011)

• higuain

Ach, ten dabing... Kdyby mistr Pomeje nedaboval každou Van Dammeovu hlasivku, kterou vypustí při nakopávání ksichtů, ušetřil by sobě práci a divákům uši. Čekal jsem víc.(10.11.2011)

Béčko.. ano je ale úplně parádní podívaná. Hlavní záporák opravdu týpek ale Van Damme všem ukopnul hlavu. Super byl trénink Van Damma hlavně způsob jak udělat rošpět!(31.3.2012)

Výborný akčný snímok s van Damme koncom 80. rokov v hlavnej úlohe. Tong Po zabije van Dammovi brata.(2.1.2013)

Kde su tie casy, kedy Majster nemal este na hlave polmetrovu bulvu. Teraz mi uz pri sledovani Kickboxera zostavaju len slzy sentimentu a na perach srdcervuci pokrik: Now Su Kow! Nok Su Kow! Comu inemu uz dat 5*, ked nie tomuto!!!(25.2.2016)

• DruidKarel

Nejpamátnější okamžik z filmu? Ofáčované ruce do medu a pak do lázně se střepy. Schválně, všimli jste si, že ty střepy byly z Budvaru? 2*(3.4.2008)

Jako Béčkový začátek Van Damme je to dobrý. .... HODNOCENÍ: 55% (3*)(2.12.2015)