Vražedná matka 2

Mommy II: Mommys Day

Mysteriózní / Thriller

USA, 1997, 88 min

• anderson

ČESKÁ DVD PREMIÉRA: ŘITKA VIDEO/FILMAG HOROR = 30.6.2010 - vydanie do "pošetky". (23.6.2010)(23.6.2010)

• SOLOM.

S velkými obavami jsem vkládal tenhle film do dvd přehrávače, protože po nedávném shlédnutí prvního dílu, který patří do odpadních vod jsem nechtěl zbytečně ztrácet znovu čas. Kupodivu když naběhly závěrečné titulky, byl jsem docela překvapený a musím říct, že tenhle díl se tvůrcům povedl rozhodně lépe. Samozřejmě nejde o žádnou pecku a dle mého názoru nejde ani o průměrný film, ale určité zlepšení zde vidět přece jenom jde. Režisér zřejmě dostal konečně rozum a místo jakési telenovely se konečně začal věnovat budování hororové atmosféry. I samotné vražedné scény jsou mnohem zajímavější než prve a tentokrát jdou některé vidět skoro celé a nepřeruší je otravný střih. Navíc se už nenatáčí jen ve tmě. Asi největším plusem je fakt, že se zde tvůrci konečně pokusili vymyslet i nějaký zajímavý děj. Bohužel opět ten otřesný dabing......4/10(2.7.2010)

O třídu lepší než první díl(3.7.2010)

• drankeryth

Jednotka ma nejako moc extra neoslovila, ale ze by som ju nejako pochoval hlboko do zeme to tiez nie a tak som mal aj mensie obavy, co sa z tohoto dielu vykluje. Na mile prekvapenie som v tom videl aj troska zlepsenie, co sa zas neda povedat o inych filmoch, ktore maju pokracovanie. Konecne bol dej filmu troska zaujimavy a o vrazdach sa tiez mozem zmienit, ze boli urobene lepsim sposobom ako v jednotke. Niektore prevedenie vrazd vo filme ma pobavili, pretoze tak komicky odflaknute sa len tak hocikde nevidia:) Druhykrat by som urcite po tomto filme nesiahol, to by som musel byt jedine opity, aby som tomu dal este jednu sancu.(5.2.2014)

• moviefan4

O dosť lepšie a zaujívaješie ako prvý diel. Vraždy boli v pohode a dej nebol až tak nudný, ale stále tomu niečo chýbalo.(10.2.2016)

• schindler

Toto je Mariánský příkop filmového průmyslu, hloub to fakt už nejde.(3.11.2010)

• MorbiDeath

...také isté h*vno ako jeho prvý diel! Radím všetkým - nepozerať, lebo vás prekoti!(19.6.2015)