poster

Crazy gang na ponorce

 • Norsko

  Olsenbanden Junior går under vann

Komedie / Rodinný

Norsko / Dánsko, 2003, 95 min

 • Hillock
  *

  Dětské filmy z produkce severských států (Švédsko, Norsko) jsou obvykle kvalitní. Tohle je výjimka. V hlavní roli Truhlíci z Truhlíkova. Nakonec jsem si oddychl, poněvadž dospělí jsou větší idioti než děti. Příběh je o náušnicích pro Valborg a o klučíkovi, který touží po mamince a tatínkovi. Šokujícím zjištěním pro mě bylo, že Tereza nemá mezi nohama frndu, ale bimbase!(6.3.2009)

 • Rodriguez
  odpad!

  Většina "severských" filmů bývá kvalitních a je jedno jaké to je téma, ale tohle se minulo účinkem! Stupidní detektivové i zločinci a třešinkou na dortu je "suprový" dabing!!! 0%(26.1.2014)

 • hippyman
  **

  tohle bylo tak příšerně debilní, až jsem se musel občas smát... tým scénáristů musel bejt sjetej jak severské fjordové zálivy, když tuhle slátaninu vymejšleli, mé uznání ale patří dětským kostýmům a grimasám, naprostým nereálnostem většiny scén a odvaze dospělých koukat na to s dětmi... doporučuji před puštěním konzumaci většího než malého množství podpůrných látek! zlatá Pippi Långstrump... 30%(15.5.2009)

 • Subjektiv
  *

  Strašlivý norský dětský film Potkan 007 dostává v podobě Crazy gangu na ponorce vážného konkurenta. Dokonce páchá povětšinou ty samé přestupky proti dobrému vkusu. Výtvarně stojí někde na půli cesty mezi realitou a Teletubbies, přičemž občas prosvitne něco z nové, barevné Addamsovic rodiny (zvláště první scéna). Všichni dospělí jsou bez výjimky směšné kreatury, které by normální děti z našeho světa neustále nutily ke kakání strachy. Zdejší protřelí smradi v rádobydospěláckých oblecích, kteří už od svých zhruba desíti let pasou po ženách, s nimi raději bojují o jakýsi potopený poklad. Tradice kvalitních severských dětských filmů, jako je třebas Akce Mojžíš (a filmy následující), tu dostává zatraceně na zadek.(10.3.2009)

 • T2

  Rozpočet NOK 2miliónyTržby Celosvetovo $2,871,092(8.9.2010)

 • - V roce 2003 se v norsku jednalo o nejúspěšnější film od poloviny 70. let. V kinech ho vidělo kolem 400 000 lidí, což je skoro 10 % norské populace. (Cheeker)