poster

Ultimate Avengers 2: Konečná pomsta II

 • USA

  Ultimate Avengers II

 • Slovensko

  Ultimate Avengers: Konečná pomsta 2

Animovaný / Akční / Sci-Fi / Dobrodružný

USA, 2006, 73 min

Předloha:

Jack Kirby (kniha)

Scénář:

Mark Millar
 • klerik
  ***

  Úžasný distribučný názov s dvomi dvojkami :-) Oproti jednotke sa príbeh trochu viac zamotáva, pribúda ďalší hrdina, vo vnútri tímu Avengers to podchvíľou vrie. Banner má problémy z Hulkom a Furym, Kapitán Amerika s Black Widow a Giant Manom, Giant Man s Wasp a sám so sebou, Thor s Odinom, jedine Stark je úplne nad vecou. Sú tu však opäť mimozemšťania a treba zachraňovať svet. Hulk je tentoraz na reťazi a Iron Man hláškuje ešte viac ako minule. Škoda toho menej zaujímavého úvodu v Afrike...(20.4.2012)

 • Djkoma
  ***

  Podobně jako u prvního dílu, ale trochu horší. Proč? Vše se opět točí okolo mimozemšťanů, ale je tu více nelogických situací, které tu vypisovat nebudu, byly by spoilery. Postavy jsou opět na svém místě a jsou zajímavé, posunuly se většinou dále než byly v prvním díle, ale stále mají co dohánět do hloubky a promyšlenosti předloh. Samotný Black Panther je pro mě zrovna jeden z méně zajímavých superhrdinů a film tak nevyužívá maximálně potenciál (i když tajemné město má něco do sebe...). Co do příště zlepšit? Stále je toho dost, postavy jsou dost ploché a jediné, na co tyto animáky začínají sázet jsou známé tváře a rychlé tempo. Komiks si však zaslouží trochu více...(5.3.2009)

 • Spiker01
  *****

  Pokračování Ultimates se nese v duchu prvního dílu, což je jen dobře. Jsou zde stejné postavy jako v prvním dílu, akorát přibude Black Panther, což je skvělé, protože mám tuto postavu rád a bylo příjemné spatřit území Wakandy. Příběh je opět na dobré úrovni, opět se inspiruje konkrétním komiksem, což je také příjemné. Je to docela zajímavá podívaná, protože komix, ze kterého vychází tento film, byl předlohou i pro filmové Avengers, takže pro mě bylo zajímavé sledovat rozdíly mezi těmito dvěma filmy. Takových filmů bych uvítal klidně pět...95%(30.12.2012)

 • Pumiiix
  ****

  Oproti jedničce se nám změnil režisér, ale poznat to nejde, dvojka je stejně stylizovaná a drží se v kolejích prvního dílu. I přes to musím říct, že jsem se bavil více, možná proto, že už jsem znal postavy a věděl co očekávat. Bavil mě více děj okolo afrického tajemného města a návrat „nesmrtelného“ Herr Kleisera. Nejvíc mě štve (štval) Giant Man, hodně otravný a taky nevyužitý Hulk, naopak jsem docenil upgrade Iron-Mana. Přidávám jednu hvězdičku 8/10*(20.10.2008)

 • liquido26
  ****

  3,5 Platí o tom většina toho, jako u Avengerů I, ale tento je o něco lepší než předchozí film. Lepší a trochu temnější příběh, více akce, hezčí animace (i když to se mi mohlo jenom zdát, protože oba snímky pocházejí ze stejného roku). Nová postava Black Panther, je docela fajn a ten nácek byl taky super :-)(11.12.2010)

 • - Snímek byl natočen na motivy stejnojmenné komiksové knihy Grega Johnsona. (Terva)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace