poster

Darkman III: Na život a na smrt

 • USA

  Darkman III: Die Darkman Die

 • Austrálie

  Darkman III: Die Darkman Die

Sci-Fi

USA, 1996, 87 min

Režie:

Bradford May

Kamera:

Bradford May

Hudba:

Randy Miller

Producenti:

David Roessell

Střih:

Daniel T. Cahn

Kostýmy:

Noreen Landry
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (14)

 • GOREGASM
  **

  Podtitul třetího Darkmana "Die Darkman Die" nepřímo vybízí k ukončení tohoto komiksového výkřiku do tmy. Při sledování třetího dílu už je velmi cítit doslovné žuchnutí do béčkových vod a to od hrubě přehrávajícího záporáka (jediný světlý bod snímku rovná se ultra zlý taťka, Jeff Fahey) až po nevýrazného hlavního hrdinu (Arnold Vosloo byl už tady hereckou mumií ;-), u kterého jsem ani napotřetí nepochopil, co ho motivuje, aby nějakým nahodilým způsobem škodil zločincům, když jeho hlavní snahou je najít kouzelnou formuli, aby se mu po 99 minutách neroztopil ksicht. Věru logiku Darkman postrádá minimálně celý druhý a třetí díl a já už teď chápu, proč před deseti lety ta divka se všemi třemi díly při ceně 99,- za kus ležely několik měsíců na pultě v havířovském Tescu, než si je rozebrali místní zaměstnanci ve vánoční tombole. 30%(28.3.2016)

 • choze
  **

  Stejně jako dvojka i trojka začíná sestřihem předchozích dílů a recykluje Westlakovy raimiovské návaly vzteku (do kterých přihazuje pár záběrů s novými postavami) a řadu dalších záběrů z jedničky i dvojky, třeba jízdu na drezíně, s níž se konečně dočkáme akční scény. Ta spolu s Darkmanovým během po explodujících barelech není špatná, ale obě jsou krátké a finále je taky slabé, stejně jako nový padouch. Ale na odpad, který jsem tomu kdysi napařil to není, minimálně kvůli scénkám "krysa vs. kočka" (důvtipně natočená jen přes detaily výrazů přihlížejících) a "NĚCO TI SPADLO DO OKA?".(12.3.2009)

 • SeBig
  **

  Nuda, minimum akce spíš jenom na konci a Fahey nemá na Duranta. O hodně slabší odvar předchozich dílu.(27.5.2015)

 • anais
  **

  Ne tak úplně hloupé béčko, jak by se mohlo u filmu s podobným zdát. Hrdina je typická komiksová postavička rozpolcená do dvou světů. V jednom chce pomoci sám sobě, v tom druhém však musí pomáhat ohroženým lidem, přičemž tyhle dvě jeho tváře se nezřídka kryjí. Je hezké kouknout na film v televizi, pozdě v noci, kdy už člověk tak úplně nevnímá naivní chování většiny postav a poněkud krkolomné berličky scénáristy (spoiler: nejokatější je na konci, kdy už hrdina má roztok, který mu může regenerovat zničenou tvář, ale jako na potvoru se pár minut před titulky poleptá obličej malé holčičky, které prostě takový hrdina pomoci musí i za cenu, že bude dál trpět). Scénáristům se nedá upřít i určitý cit pro překvapivé situace (narozeninová oslava), ale nic nedotáhnou do konce, každý vtip by mohl být o třídu lepší. Kdo mě rozhodně překvapil byl Jeff Fandy, jehož herecký projev balancuje na hranici parodie a extremní vážnosti. Ve filmu plném spíš toporného herectví působí rozhodně osvěžujícím dojmem. Takže, Darkman 3 není žádná oslnivá bomba, ale v noci v televizi, proč ne.(3.12.2004)

 • Terva
  **

  Scénář : Michael Colleary a Mike Werb. Kamera : Bradford May. Hudba : Randy Miller. I jako fanda komiksů musím říci, že se tohle vůbec nepovedlo.(23.7.2011)

 • Jimmi
  **

  Novy zaporak nieje zly. a celkovo asi na tej istej urovni ako dvojka....par hluposti par srandiciek. Da sa na to raz pozriet bez potreby si vyskriabat oci.(12.3.2019)

 • corpsy
  ***

  Jedna pravda je, že Raimiho pôvodný DARKMAN, nebol vlastne ani tak o akcii, ale o vnútornom boji ústrednej postavy s vlastnými démonmi ( a Durantom ). Tento ďalší prírastok natáčaní back - to - back s predchádzajúcou dvojkou ( proste klobúk dolu natočiť dva filmy, hoc béčka, za mesiac ), nesmeruje vlastne nikam ďalej ( až na to, že vo Westlakeovi sa opäť prebúdzajú city, myslím romantické ), pôsobí to ako remeselne podarený trash a verím, že pred mnohými rokmi, by ma to zaujalo rozhodne viac.(2.10.2017)

 • cariada
  ***

  Oproti dvojce je tohle mnohem zajímavější a poměrně koukatelný. Koukatelný béčko, sice možná jen na jeden pokus.(26.2.2013)

 • Rodriguez
  *

  "I když jsem ji nechal přijít blíž, stále byla na míle daleko. Takže jsem šel dál sám, na své pouti do temnoty." 15%(5.1.2014)

 • iXtr3m3
  odpad!

  Odpad.(28.5.2016)

 • Kolssteyn
  **

  Film se opět nese průměrně v duchu osmdesátých let, jen nápad a dialogy jsou slabší a konec filmu to celé svým prostoduchým zpracováním sráží na dvě hvězdy.(9.9.2012)

 • helloween93
  *

  Nejslabší díl trilogie, Durant měl charisma, záporák v podání Faheyho je slabý a tvůrci trochu vaří z vody. 1*(22.11.2016)

 • JardoLe
  ***

  A mame tu zaver trilogie o Darkmanovi a treti diel je sice najslabsi,ale rozhodne to nie je katastrofa,v celku ma to zaujalo,bolo to pozeratelne a nenudilo ma to,cize zaradil by som to do skupiny priemernych filmov,takze tri hviezdicky...:-)(14.2.2019)

 • horor2
  *

  Bohužel, ještě slabší než dvojka.(20.4.2019)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace