• LadyDevil

Ze začátku musim podotknout, že po skouknutí tohoto fimu jsem si musela v hlavě uspořádat, co že to vlastně v pravém významu znamená slovíčko TRAGÉD. Často se totiž tak označuju, at už v souvislosti s trapasem, nedostatkem financí, atd...ale když film dojel ke konci, uvědomila jsem si, že oproti panu Špínovi jsem na tom skvěle! :-D Zajímavý, že někoho vůbec napadlo něco podobnýho natočit: příběh o setsakramentským smolaři, a že některý scénky jsou opravdu šťavnaté! Například tzv. meteorit..to je ten případ, kdy se člověk směje blábolu, ale baví ho to:-D Při tom všem si ale říká, že je to film se slabým námětem a laciným vyzněním..(18.1.2009)

„Začni si trénovať vypľúvanie zubov.“ Tak tento film som totálne neplánoval vidieť, ale len čo sa objavilo logo produkčnej spoločnosti sympaťáka Adama Sandlera Happy Madison, vedel som, že som v dobrých rukách. Teda, JA som v dobrých rukách. Či aj vy, to viete len vy – máte radi Sandlera alebo sa mu radšej vyhýbate? Ja ho mám rád a dostal som „klasickú“ sandlerovskú nálož: v šialených roličkách nečakane obsadené slávne tváre (Christopher Walken), šokujúce hefty (stvrdnutý obsah lietadlového WC, atómový výbuch), brutálne komické postavičky, drastické dialógy (o aligátorovi, ktorý slečne zožral rodičov, ale ešte mu stihli prebodnúť srdce) a nesmie chýbať tradične záchodová scéna. Mne sa to páčilo.(23.9.2010)

Tento film jsem viděl poprvé v roce 2005,pak ještě asi 3 krát a zapomněl jsem na něj.Když jsem nedávno hledal nějakou dobrou komedii co jsem dlouho neviděl vzpomněl jsem si na tuhle super kravinu,a i po těch letech jsem se dobře bavil.Jasně,není to nic extra ale někdy taková hloupost dobře pobaví. Určitě by mohla tahle střelená komedie mít i o kolo 60% a ne jen 51%.(27.9.2015)

• kaylin

Já mám rád humor, který produkuje Adam Sandler, ale David Spade v hlavní roli postavy, která je od začátku protivná, to není něco, co by mě dokázalo strhnout na celý film. Navíc je zde humoru celkem málo a těch pár vtipných scén to opravdu nevytrhne. Je skoro škoda na tohle plýtvat časem, protože zbytečnější romanci jsem snad ještě neviděl.(30.12.2015)

• Tommassi3

"Je to jen starej septik, lidi !!" ;) Souhlasím !! Špinavej Joe rozhodně není žádná atomovka, ale spíš filmovej septik po okraj plnej fekálního a buranskýho trapnohumoru, dělá ho ovšem dost zábavným a snadno koukatelným ta naopak ohromná spousta kvalitních hlášek a nápadů, ale i několik celkem povedených parodických parafrází pasáží slavných bijáků..(30.12.2015)

• - Všechny scény Dennise Millera byly natočeny během jediného dne. (Cheeker)

• - Kabriolet "Hemi", který se ve filmu objevuje, je Plymouth GTX z roku 1967. (rafix)

• - Postavu Robbyho stvárnila americká rocková ikona Kid Rock. (Lukoh)