Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Pythonator
  ****

  Ale co... Toto je moje srdcovka. Ten film je tak blbý, až je milý. Joea jsem si zamiloval stejně jako ti radioví posluchači. Je z toho cítit sandlerovská úchylnost a ta mi vůbec nevadí. Dá se na to nahlížet i jako na originální love story. Dá se na to nahlížet mnoha způsoby, ale odpad... Běžte někam, pitomci.(29.12.2015)

 • tommy187
  *

  Ľudia my sme pozerali na rovnaký film? Nevznikol nejaký podobný film a jedna polovica, ktorá videla prvý dáva odpady a tá druhá, ktorá videli druhý film hodnotí ****? Bohužiaľ asi nie ... Ja som sa vôbec nebavil, vlastne som sa príšerne nudil. Djkoma napísal, že to na rána stačí, a ja som to pozeral ráno a asi to zachránilo tú jednu hviezdičku, ktorú dám. Film Joe Dirt už v živote nezapnem ! Jedine, že by ma chytili na škripec a mučili by ma. 25% (Pár skvelých vtipov nezachráni film, a navyše tých vtipov bolo minimum).(6.4.2013)

 • 0kozel
  ****

  Pro mě už je to taková klasika. Viděl jsem ho už několikrát a vždy se na to rád podívám. Přemýšlel jsem proč tento film na rozdíl od spousty podobných nezapadnul. Došel jsem k tomu, že hlavní hrdina je celkem sympaťák, který mu se dá fandit, je to sice místy bláznivý, ale ne úplně ujetý a důležitou roli asi hraje forma filmu, kdy se jedná o vyprávění životního příběhu v rozhlase a v neposlední řadě Joeův optimistický nadhled. Původně jsem dal tři hvězdy, ale dnes jsem jednu přidal.(4.1.2020)

 • JimmyMadison
  *****

  Ačkoliv většina lidí hodnotí tento film jako odpad, jednou, dvěma, nanejvýš třema hvězdama, nezbývá mi než se odtrhnout od davu a dát filmu plný počet. I když si uvědomuju že je Špinavej Joe naprosto béčková komedie plná narážek, lehce nechutných scén a nevhodných vtipů, je to film jehož účelem je nepřemýšlet ale smát se, a s tímhle úmyslem ho taky produkční společnost Happy Madison stvořila. Joe Špína (alias komik David Spade) vypráví svůj životní příběh v jedné rozhlasové stanici, za účelem najít své rodiče, které v mládí ztratil. Všem příznivcům bláznivých komedií můžu tento film vřele doporučit...(6.10.2013)

 • Viper86-V1
  ***

  Ve výsledku docela povedená crazykomedie, stavící takřka výhradně na mimořádně ujetém hlavním hrdinovi (mulet-paruka mu v 8 letech zarostla do hlavy :))) a jeho konfrontaci s okolním prostředním a lidmi na jeho cestě při hledání rodičů, kterým se v dětství ztratil. Nečekejte žádný intelektuální humor, ale zase ani extrémní fekal gore (produkce ADAMA SANDLERA je přece jen soft), o dva stupně lepší a pestřejší na rozdíl od samoúčelných tupých úchyláren z pera TOMA GREENA nebo vyloženě trapných odpadních "komedií" ROBA SCHNEIDERA. Pochválit musím výbornou vedlejší postavu CHRISTOPHER WALKEN, některé kulervoucí hlášky ("Domov je tam, kde si ho uděláš") a sympatické redneck cameo zpěváka KID ROCKA.(22.7.2012)

 • Kid Rock

 • - Všechny scény Dennise Millera byly natočeny během jediného dne. (Cheeker)

 • - Postavu Robbyho stvárnila americká rocková ikona Kid Rock. (Lukoh)

 • - Film se nátáčel v Moab v Utahu, v Santa Claritě, v El Segundu, Carsonu, Los Angeles, v Santa Paule v Kalifornii a v Arrows v Arizoně. (rafix)