Stůj, ten mobil není tvůj

Dead Fish

• Německo

Dead Fish

Mŕtva ryba

Akční / Komedie / Thriller / Drama

Velká Británie / Německo, 2005, 98 min

• Soweek

Náznaky na propletenou gangsterku od Guy Ritchieho zde opravdu jsou a některé z nich nejsou špatné, ale většina je vyloženě trapná, navíc to celé působí až velmi uměle, film vás do sebe nevtáhne. Když se díváte na kvalitrní film, vnímáte pouze ten film, ale zde si ještě 2x prohlídnete celý váš byt a popřemýšlíte, zda byste neměli znovu vymalovat.(8.3.2007)

• Jenda

Jsem schopen obětovat tomuto filmu dvě hvězdy a svůj čas jen kvůli Gary Oldmanovi a Karlu Rodenovi. Na komedii má totiř příliš málo vtipu a na akční film málo akce. A co se týče thrilleru, měl by být člověk alespoň trochu napjatý. Všechny nápady byly už jednou či vícekrát lépe využity ve starších francouzských komediích.(17.7.2006)

Pár dobrých nápadů, asi tři dobré scény. Zane- Roden jsou rozhodně zajímavá a vtipná dvojice, Carlyle se snaží, ale s postavou Lynche si nevím rady. Nejdřív nám ho servírují jako sympaťáka, trošku troubu a nakonec z něj dělají chladnokrevného vraha. Čistých 50%. Stadler se má v režii ještě hodně co učit a Oldman by si měl víc vybírat.(13.3.2006)

Stadler není Guy Ritchie, i když se jeho film o to pravděpodobně snažil. i když film není přesně to pravý ořechový, rozhodně stojí za shlédnutí. některý z nápadů totiž rozhodně stojí za to. musíte k němu ovšem přistupovat s nadhledem. Billy Zane mě překvapil ze všech herců nejvíc. oproti Rodenovi, kterej tady dostal divnou roli- 75%(16.10.2006)

• Malarkey

Naprostá zhovadilost, kde stojí za shlédnutí snad jenom Karel Roden, který mimo jiné má šíleně dlouhej sestřih vlasů a k tomu hraje nájemného vraha...Dragana, který je prý v východu...Bože můj, zas ta stará ohraná písnička. No nic příběh je otřesný, výkony herců bohužel mizivé a ke všemu je to strašně nudný, teda do té doby než přijede ve vrtulníku samotný Dragan, díky němu se příběh trochu oživý. Jinak nic zajímavého když se na to podívat tak už jenom kvůli Rodenovi jinak to nemá ani smysl.(31.8.2006)

• - Natáčení probíhalo ve Velké Británii. (Terva)