Přemýšleli jste někdy, co se může stát,když si s někým omylem vyměníte mobil? A co když ten někdo byl profesionální zabiják? A právě tohle se stalo Abeovi (Andrew Lee Potts). Takže má problém. Velký problém. Má něco, co mu nepatří a zabiják to chce zpátky. A nejde jenom o telefon. Abe má totiž informaci, kdo má být další oběť nájemného vraha. Jednou výměnou telefonů se roztáčí kolotoč událostí, kdy Lynch (Gary Oldman) jde po krku Abeovi a Lynchovi pak další zabiják... (oficiální text distributora)

Gary

Pár dobrých nápadů, asi tři dobré scény. Zane- Roden jsou rozhodně zajímavá a vtipná dvojice, Carlyle se snaží, ale s postavou Lynche si nevím rady. Nejdřív nám ho servírují jako sympaťáka, trošku troubu a nakonec z něj dělají chladnokrevného vraha. Čistých 50%. Stadler se má v režii ještě hodně co učit a Oldman by si měl víc vybírat. ()

Jenda

Jsem schopen obětovat tomuto filmu dvě hvězdy a svůj čas jen kvůli Gary Oldmanovi a Karlu Rodenovi. Na komedii má totiř příliš málo vtipu a na akční film málo akce. A co se týče thrilleru, měl by být člověk alespoň trochu napjatý. Všechny nápady byly už jednou či vícekrát lépe využity ve starších francouzských komediích. ()

Krissty

Nudááááá..... Příběh dost trapný a většina herců vypadala, že se našli někde na ulici jen aby si to tam "odehráli" (jestli se tomu, co předváděl ten Potts, dá vůbec říkat hraní).. A tentokrát se snad poprvé musím vyjádřit i ke scénáři, protože co těm hercům scénárista někdy nacpal do pusy, to byla katastrofa!!! Nepřirozené... A dabing? Rozhodně se na to koukněte radši v originále, protože to byla hrůza. Ale abych jen nekritizovala, tak Gary Oldman (se svou úžasnou hudební vložkou!) a Billy Zane byli perfektní a ke konci i Roden. Vlastně ten konec se celý tak nějak dal a posledních 10 minut jsem se dokonce často smála (jak byl ten Gary roztomilý!!!).. I když samotná pointa byla taky katastrofální.. Nevím, nevím :) ()

merigieren

je tady několik typů lidí, nájemný vrah kterému by nikdo neuvěřil že se zamiloval, takový rozbitý robot. Pak následují zhulení kluci, výběrčí dluhů, který je šíleně upovídaný a nakonec dva týpci co hledají vraha aby ho zabili, přitom sedí jen u holiče. Jeden z nich je drsný evropský zabiják s culíky a druhý trapně vtipný chytrolín. Ani jedna z postav není normální, tím si film získává zvláštní atmosféru, ta ale nějak nefunguje. Asi to bude tím že si človék nemá koho oblíbit. ()

lepo

Šialená oddychovka s vynikajúcim Garym Oldmanom, v roli absolútne nádherného šialeného úchyla a psychopata, ktorému skvele sekundujú ďaľšie záporné postavičky. Slušné dialógy a jednoduchá pointa filmu ma príjemne pobavili. Skvelý dabing mi umožnil si film ešte viacej vychutnať. Epizódne roličky Roberta Carlyla, Billy Zana a Karela Rodena - predovšetkým, nemajú chybu. Len neviem prečo zas ten stupídný distribučný názov: Stúj, ten mobil není tvúj.... Hahahahahaha Filozofický monológ nafajčeného Sala je totálne mimo, ako aj monológy pri vyberaní dlhov Denyho sú po pi...... Záver s dávkou prekvapenia je čerešničkou na torte.Ešte raz fajný filmík... ()

• Natáčení probíhalo ve Velké Británii. (Terva)