Necrophagia: Through Eyes of the Dead

USA, 2002, 102 min

Jim Van Bebber

Jim Van Bebber

• Kusko.t2

Death metal z USA! Formácia Necrophagia, inšpirovaná nielen hudbou ale aj starými horormi, z ktorých obrazy sú využívané aj v ich klipoch (Fulciho The Beyond, Cannibal Holocaust), sa sformovala už v roku 1983, v čase kedy sa death metal začal iba rozvíjať. Na DVD, ktoré vyšlo v roku 2002, tvorí však hudba len zhruba polovicu času z celkovej minutáže 102 min.(13.12.2008)

Jsem obrovským fanouškem Necrophagie, takže může někdo čekat jiné hodnocení???(19.9.2009)

Hodně gory a hnusná podívaná, která ukazuje, že i videoklipy je možné pojmout jako krátké hororové filmy, které na vás rozhodně zapůsobí. Jasně, hudba, která se zde prezentuje, rozhodně není můj šálek čaje, ale na druhou stranu musím uznat, že ty videoklipy mají minimálně dobré triky, ale celkově zaujme jejich brutalita a bizarnost.(2.12.2017)

Tak ten klípek o tlustoprdovi s magnumem mě rozMETAL na šlupky.Neznam Necrophagii ale chtěl sem se podivat na ulítlího Van Bebbera a dostal sem co proto.Tohle je na mě moc vysokej level.(21.7.2015)