Komentáře uživatelů k filmu (276)

 • Rudyamon
  *****

  Život bez špagátu je jen chaos ... Divím se poměrně nízkému hodnocení této komedie, protože já se na ní můžu dívat kolikrát je libo a přesto mě stále dostane do stavu blížícího se transu. Je to naprosto fantastická komedie o dvou bratrech, kteří se vinou různých okolností dostanou do svízelné situace, jsou bez domova a bez prostředků. Erniemu a Larsovi zbyla jen továrna na špagáty, která je momentálně v krachu a starý dům kdesi za městem. Hned první noc jim odhalí zatím skrytého protivníka, myš, která má evidentně pocit, že dům patří jí. Jelikož ji Ernie a Lars chtějí z domu dostat, začne se tvrdý a nekompromisní souboj. Film je plný neuvěřitelné akce a aspoň pro mně fenomenálních výkonů hlavních představitelů. Dalo by se hodně psát o různých situacích do kterých se dostanou, za všechny hlavně scéna, když se Ernie vrátí z nedobrovolného koupele z jezere a vykládá Larsovi beze slov co se mu stalo a Lars taky beze slov vysvětluje, co se zatím stalo jemu. To je scéna, která je snad to nejlepší, co jsem kdy ve filmu tohoto žánru viděl. Za zmínku stojí nepochybně profesionální lovec myší v podání Christophera Walkena, to byl opravdový profesionál s citem pro pocity a potřeby myší ... !. Já nevím, jak kdokoli jiný, ale já se bavím pokaždé, když Hon na myš vidím. Je to skvěle natočená komedie, má skvělé obsazení a supr děj a to z ní dělá jediněčnou podívanou pro všechny. Život bez špagátu je jen chaos, jak zní motto filmu. Život bez Honu na myš je nuda ...(26.6.2011)

 • Gemini
  ***

  Hon na myš je pro dětské publikum rozhodně skvělý film. Sice není zrovna dvakrát bezpečný nebo výchovný (malým myškám se přece takhle neubližuje), ale zábavný rozhodně je. A tím to taky končí. Navíc se nějak nedovedu přenést přes dementní výraz Lee Evanse, ale jsem zcela a naprosto objektivní:)))(29.11.2006)

 • Matty
  ***

  Na poprvé celkem slušná sranda, napodruhé již jenom celkem slušná nuda. 65% Zajímavé komentáře: woody, tron, Grafito, Dexx(6.3.2005)

 • J*A*S*M
  ***

  Klasika mládí :-D :-)(17.11.2007)

 • Cervenak
  ****

  Nadupaná, cynická (samozrejme len do istej miery) a vizuálne takmer burtonovsky štýlová zábava. Po rokoch som to znovu videl v telke, čakal som vypáchnutosť, ale opak bol pravdou, až teraz som to docenil. Najviac ma dostali gradované viaclevelové gagy. Keď Nathana Lanea výbuch plynu vystrelí z komína, je to sranda. Keď na konci balistickej dráhy dopadne do jazera, je to ešte väčšia sranda. Keď na dne pristane presne do tej vane s lepenkovou figurínou ženy, je to už nekontrolovateľný záchvat smiechu.(2.6.2007)

 • Djkoma
  **

  Dva chlapy a jedna myš a celé to skončí naprosto ... šileně. Někdy by se neměla chvílemi slušná komedie kazit přeslazeností myšky a happyendem...(8.7.2005)

 • T2
  ***

  Rozpočet $38miliónovTržby USA $61,917,389Tržby Celosvetovo $122,417,389║ Režisér neskorších veľkých hitov Gore Verbinski a jeho slušný debut v ačkovej lige, pre rozbiehajúce sa štúdio DreamWorks to bol slušný Vianočný hit. V hlavných úlohách sa tu objavila dosť neznáma dvojica packalov ako Nathan Lane a Lee Evans a ide im to nadmieru dobre, príbehu dodávajú správnu zamotanosť okorenenú miestamy až čiernym humorom, na čo nás upozorní hneď začiatok filmu. V tomto filme sa najväčšoi devízou stala myš a jej šikovné "zábavné" vrtochy. /videl v kine: 65%/(24.12.2007)

 • woody
  *****

  Čtu tady komentáře typu ,,Nepovedená variace na Toma a Jerryho" nebo ,,Scénář by se hodil spíš na animáků".Možná jo.Ale já bych se na těch pár scén s ,,Hitlerem s ocáskem" moh dívat furt.A Chris Walken tomu dává korunu.Bravo,bravisimo.(27.7.2003)

 • Radek99
  ***

  V podstatě klasická kreslená groteska, natočená ale s lidskými herci. Hon na myš je takový celovečerní hraný Tom a Jerry...a překvapivě to funguje, minimálně pro děti ...(20.8.2015)

 • DaViD´82
  ***

  Příjemný snímek, který ve své snaze stylizace do podoby starých animovaných grotesek ala honičky Toma a Jerryho celkem uspěl. Minimálně v některých scénách jde o podařenou taškařici. Vzhledem k tomu, že film je zaměřen na menší publikum, tak tomu někdy bohužel odpovídá i úroveň humoru. Přesto se to dá bez nějaké výraznější újmy přežít.(29.1.2007)

 • mandes
  ***

  rozpočet : $38 million tržby celosvetovo : $122,417,389(11.4.2007)

 • Nathalie
  ***

  Podle mých nedávných zkušeností s mus musculus je film vskutku hrubý understatement:)(20.3.2012)

 • Dever
  ****

  Soundtrack Alan Silvestri: 1. Main Title ,2. Funeral Prologue ,3. Chez Ernie ,4. Dying Wish ,5. Charles Lyle Larue ,6. What Are You Doing? ,7. Nailgun ,8. Hot Tuboggan ,9. Cherry Catapult ,10. Ernie Finds the Contract ,11. Silent Movie ,12. Caesar's Big Drag ,13. Shotgun Chase ,14. Insufficient Postage ,15. Flaming Doo ,16. String Cheese ,17. End Credits ,(11.5.2011)

 • tron
  **

  Nástupcovia Laurela a Hardyho? Svojský pokus zistiť čo sa stane, ak vyložene kreslený námet pretavím do podoby hraného celovečerného filmu? Oplzé vtipy o sexe s manželkou, detská groteska, maniak zo surrealistickej nočnej mory Christopher Walken, skvelá pasáž s psychopatickou mačkou, to všetko v jednom filme ach jaj. Nebolo to úplne zlé (ale trocha zlé hej), ale bolo to čudné a nevedelo to, akému divákovi je to vlastne určené. P.S. Jeden z prvých kúskov Spielbergovho, Katzenbergovho a Geffenovho DreamWorksu SKG (s AMISTADOM, DRVIVÝM DOPADOM či MIEROTVORCOM).(20.10.2004)

 • Oskar
  *****

  Roztomile cáklá a zajímavě výtvarně stylizovaná komedie ve stylu animovaných grotesek s velmi příjemnými komiky Nathanem Lanem a Lee Evansem. Vřele doporučuji.(27.4.2003)

 • B!shop
  ****

  Film je takovej mix mezi Tom a Jerry a Sam doma. Coz dava prostor pro paradni blaznivou komedii, ale bohuzel je to taky nejvetsi problem. Sledovat dva typky, jak se snazi vyporadat s mysi by bylo zabavny, jenze to by ta mys nesmela delat naprosto nerealny veci a hlavni dvojka nesmeli bejt super vylizany dementi. Kdyz tohle ale clovek prekousne, tak se bude skvele bavit, protoze se furt neco deje, film svizne odsejpa a vtipnejch situaci tu je spousta.(15.7.2009)

 • Jossie
  ***

  Nevím, proč musí ta zatracená myš pořád vyhrávat, když to není fér, ti dva chlapíci jsou přece fajn. Tohle téma mi není moc blízké, ale je to tak hezky natočené včetně té myši a herci jsou dobře vybraní, že to na ty 3* přece jen je.(1.1.2006)

 • Mertax
  ****

  85 % a nemůžu jinak. Byl to jeden z prvních filmů, na kterým jsem byla v kině. Tehdy vznikla moje láska k filmům. Zasmála sem se nesčetněkrát. Ten deratizér a jeho zjišťovací metoda s exkrementy nemá chybu. Ten čepeček, co má ta myš na konci - to mě dorazilo. A na názory, že konec je přeslazený reaguju: myš jako ochutnavač sýrů - to má aspoň nápad! Když jsem to viděla po několika letech v tv, nadšení nebylo tak veliké jako tehdy, ale nebudu si kazit vzpomínky...(19.8.2006)

 • Gilmour93
  ***

  Každá myšička je miloučká, dokud se vám nevysere na kuchyňskou linku, aneb Stuart Little is Home Alone. Nebo to byl Jerry? Či snad Führer s ocáskem? Já myslím, že to byl pan Jingles a Michael Jeter si ho přenesl do Zelené míle.. Palec nahoru za Silvestriho hravý hudební motiv.(3.2.2014)

 • Aluska88
  ***

  Ztřeštěné, bláznivé a chvílemi také přehnané a "americké". Celý film jsem měla spolehlivé záchvaty smíchu, větší i menší. Smála jsem se nad vtipností a bláznivostí spousty scén, ale také nad jejich chvilkovou, lehkou trapností, která ovšem můj celkový dojem z filmu víceméně neohrozila. Scény s nebohou kočičkou mi připomněly Toma a Jerryho. Je zajímavé, jak dokázal Gore Verbinski o několik let později zcela změnit směr a natočit mysteriózní Kruh.(19.4.2009)

 • genetique
  ***

  Film (alebo aspoň tá myška) si zaslúži percentá úplne presne, no nečudujem sa aj nižším hodnoteniam. U mňa mal film to šťastie, že som ho videl asi ako desať ročný. Kebyže ho vidím teraz, asi idem nižšie, tak to radšej nechám tak. Ale aj tak sa čdujem, že po takejto detskej somarine sa dostal Verbinski tam, kde je teraz. 55%.(27.12.2007)

<< předchozí 1 2 3 4 8 11 14
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace