poster

Opportunists, The

Komedie / Krimi / Drama

Velká Británie / USA, 2000, 90 min

Komentáře uživatelů k filmu (5)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby USA $584,054Tržby Celosvetovo $-(11.1.2010)

 • Pohrobek
  ***

  Automechanik Victor Kelly (Christopher Walken) nevedl vždy tak spořádaný život jako dnes - kdysi býval králem trezorových lupičů a proč by se ke svému bývalému povolání nemohl zase vrátit? Christopher Walken v solidní "charakterové" studii stárnoucího lupiče, jenž se má pokusit o svůj poslední velký čin.(5.5.2005)

 • Lacike
  **

  Dalsi neznesitelne pomaly film s otravnym jazzovym soundtrackom, ktory nezachrani ani nevyrazny Walken.(30.6.2016)

 • Morholt
  **

  Ohraná písnička o kasaři, jehož okolnosti donutily k poslední fušce. A to je vlastně všechno. Nějaká omáčka okolo tu prakticky neexistovala. Obsazení na čele s Walkenem, které bylo největším lákadlem, nezklamalo, ale film je tak neskutečně pomalý a nudný, že ho samotní herci nemohli zachránit ani náhodou. Jinak mě asi nikdy nepřestane překvapovat, co všechno se může schovat pod označení "komedie". 30%(17.9.2016)

 • vegetol.mp
  ****

  Zdařilé komediální drama o bývalém trestanci, který se po letech spořádaného života rozhodne vyřešit své finanční problémy tím, co ho před lety dostalo za mříže - vyloupením trezoru. Nenápadný zdařilý malý film, ve kterém kromě jako vždy dobrého Walkena pobaví v malé roli i výborný Tom Noonan.(1.8.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace