Hříšná láska (TV seriál)

Keď budeš moja

Telenovela / Drama

Mexiko, 2001, 238x45 min

• fiLLthe3DD

Dobrá hudba ("Son by four"), sympatická Silvia Navarro (která má rozhodně na víc, jelikož jako herečka není vůbec špatná) v roli Palomy, která jako jedna z mála telenovelých hrdinek pracuje... Dále už jen chválím herectví Anette Michel... Seriál jako takový je příšerný, hrozný děj, spousta klišé, všichni neustále ječí a celkově je to strašně melodramatické...(15.2.2016)

No tak prrr, toto by nemali hodnotiť chlapi, ktorí neznášajú telenovely už len z princípu a videli z 238-dielneho seriálu asi tak 5 minúť. Ja som už nejaké tie telenovely videla, ale toto je najlepšia. Má najmenej trápnych momentov, i keď samozrejme i tu sa nejaké nájdu, predsa len no... Postavy, najmä Paloma, sú úplne super a tá úvodná pesnička je prekrásna. Áno, priznávam, nájde sa aj v mojej MP3. A čo, zabijem sa teraz? :D(17.11.2013)

Zatiaľ jediný telenovelový počin, ktorý som ochotný priznať, že som intenzívne pozerával a zrejme aj veľká časť mužskej populácie hlavne kvôli Silvii Navarro. Nemal som inú možnosť, mal som vtedy len jeden televízor, nežnejšia polovička si vždy ukradla ovládač a každý deň sa predsa na pive sedieť nedá :) Inak jedna z prvých telenoviel uvedená na sk území. Tri v pohode dám, keďže som si doteraz schopný pamätať, o čom bola.(2.9.2009)

• TICHOPAN

Běda…přivolav si svým lehkomyslným holedbáním, prohodiv v okolní svět přání po zažití telenovely. Byl jsem tímto děsivým zážitkem lapen nic netušíc na návštěvě. Způsobiv jsem hanbu a pohoršení všeliké…. Ve chvíly, kdy na návštěvě jsem pokojně se svou chotí požíral pochutinu mne naservírovanou nic netušícími hostiteli cosi mne zaujalo ve vedlejších komnatách. A to jen dítky nevinné –netušíc co způsobí kteražto uvedly přístroj televizní v činnost.V oné osudné chvilce produkovalo médium s neúprosností právě výše zmíněnou telenovelu.Robátka mne v dobrém úmyslu nalákaly cukrátky a uvedly mne do svého brlůžku a posadily před televizor. Něco mi jakoby říkalo „jdi pryč…“ Pak to přišlo.Po chvilce pouhé svět jakoby dostal zvláštní barvu…I počal jsem se smáti smíchem šílencovým…dítka zmlkla, očka vytřeštíc ztuhla…Následoval řev strašlivý provázený chrlením kukuřic pražených po komůrce.To však byl jen počátek onoho infernálního odpoledne. Děťátka - holátka nebohá majíc hrdélka stažená vidouce strašlivých výjevů pozalézaly do šuplíků stolku psacího a tam v temných koutech počaly močit do pastelek…vydíc ujce svého potrefeného agonickým ámokem kterak za vytí hlas vichřice podoba a svým zadním během prokopnuv stolek, malý, konferenční… Nábytek nebohý zapraštěl a zostuzen se poroučel každou svou polovicí na jednu stranu. A s rykotem divého kance ….zakousnuv se svými kelci do sedací soupravy zn.Amina začal jsem chrliti pazvuků roztodivných a strašlivých, že ono hovado pro které jesti tyto zvuky dobré jsou, stydělo by se k nim doznati…Příbuzenstvo na mne pak po taktické dohodě hodilo těžkou, vyšívanou deku kterouž teté Klothylde de Peirak vyšívala u příležitosti prvního vylodění Kolumbově a následně jsem byl vynesen ven.Tam již čekaly seběhnuvší se sousedé a v domění že jde o posednutí, povolaly kněze.Onen dobrosrdečný muž čistoty svaté, se slovy „Odstup sílo nečistá“cákal na mne vody svěcené, doufajíc v mé spasení. V pravdě, byl jsem spasen - ranami novodurovou odpadní trubicí jež jsem vytrhnuv v chvilce kdy mne vynášela rodinná kavalérie a jakýmsi otvorem v oné dece podařil se mi vystrčit pařát a i drápkem se zachytiti za onu rouru což následně způsobilo zaplavení přízemí vodou odpadní, zvesela vytékající.Poté, ještě řádně vyválen v listí a pojmenován jmény všelikými a mající kouzlo neopakovatelnosti jsem byl vyzván k odchodu empírovým kordem v krajině řitní.Famílie nás vykázala a z okénka přihlížejíc našemu hrdému útěku v čele se strýcem který hroziv mi pěstí cosi mumlaje – odezíráním jsem zjistil že syčel „Ty nezbedný jinochu “ Takto neslavně skončilo mé setkání s telenovelickou hrůzou.Nicméně nenechám se odradit napoprvé a zvažuji pokusné shlédnutí dalšího skvostu.(22.3.2012)

Tento seriál jsem sledovala s mamkou jako malá ale pak jsem na něj nějak zapomněla.Teď když ho zase dávají jsem se zase začala koukat.Je to jediná telenovela kterou můžu.Už jako malá jsem nesnášela odporného Fabiána a Miguala(nevím jestli se to tak píše).Bylo mi líto Diega když musel pálit svoje kávovníky a měla jsem radost když všechno dobře dopadlo.Myslím si že ani herecké výkony nebyly špatné (prostě jako v telenovele)(10.8.2012)

• - Hacienda v telenovele nese název Casa Blanca, což lze přeložit jako "Bílý dům". (fiLLthe3DD)

• - V telenovele mělo být původně mnohem víc akčních a lehce násilných scén, avšak od nápadu nakonec sešlo, aby mohl být seriál vysílán i odpoledne a ne jen ve večerních hodinách. (fiLLthe3DD)

• - V 35. časti nastane chyba v seriáli. Konkrétne v čase 32:34, kde je možné vidieť mikrofón. (DJ Rocco iNc)