Hříšná láska (TV seriál)

Cuando seas mía

Keď budeš moja

Telenovela / Drama

Mexiko, 2001, 238x45 min

Začalo to..no začalo to bežne ako každá telenovela...dvaja milenci sa do seba zamilujú..ona je chudobná a on bohatý..postupne sa ona stáva sekretárkou a neskor aj vedúcou jeho firmy..a dej sa vyberie iným spádom...kšefty, drogy, fiktívne vývozy kávy a skvelý Miguel Tejeiros ktorého perfektne stvárnil yborný a neprekonatelný Luis Felipe Tovar- herec ktorý si vyslúžil moj absolutný obiv a obrovský rešpekt..prekonal všetkých ktorý hrali v tomto seriály a o triedu prevršil všetko, čo sa len dalo. To je Ked budeš moja- telenovela plná zvratov, akcie a kšeftov..(15.9.2014)

• ljukyljuk

Jediná telenovela, ktorú som pozeral, aj to len kvôli tomu, že som musel mesiac po operácii byť doma. A musím povedať, už chápem, prečo to tie babky toľko pozerajú, veď mne to po mesiaci normálne chvíľu chýbalo. Čo sa stalo s Palomou? Dala sa dokopy s tým hlavným (sorry, ale meno som si už fakt nezapamätal)? ...potom prešiel týždeň, ja som dostal rozum a už mi to bolo akurát tak jedno. Ale už len za to, že som mal mesiac ráno čím zabíjať čas, dávam 1*(26.6.2011)

• fiLLthe3DD

Zamotané, dlouhé, pitomé... Silvia Nvarro, Rodrigo Abed a Anette Michel převádějí sice bezvadné herecké výkony, ale co z toho, když vše upadá na totálně retardovaných postavách, pláči a neustálému natahování... 1* za již zmíněné herce, úvodní song a... No dál už asi nic... Paloma je uřičená kráva, Diego slaboch a ani ostatní postavy za moc nestojí, děj primitivní... Ostatní telenovely s odstupem času vnímám jako "vtipné" záležitosti, ale toto bylo tak melodramatické, že se to fakt nedalo. 20%(15.2.2016)

A náhodou toto je kvalitnejšia telenovela ako asi všetky jej sestry. Tak trochu mi pripomína Dallas. Kávové impérium? Áno na to sa dá pozerať! Absolútne perfektná postava, podľa mňa hlavná postava okolo ktorej sa všetko točí je Fabián skvele stvárnený Rodrigom Abedom. Paloma v mojej hlave vždy vystupuje ako jeho sekretárka. Podivne impotentný a potom zas neimpotentný Diego mi úplne vyšumel z hlavy. Elena Olivaresová a Fabián Sanchez-Sambrano sú dvojica, ktorej to fungovalo. Seriál ponúka aj veľmi pekné ženy: Anette Michel ako Barbaru, alebo Gloriu Peralta ako Marciu.(13.1.2019)

• Eywa11

Paloma a Diego! To je sága, ktorej skoro všetky časti som absolbovala, keď ma mala babka na starosti!😀 Možno preto nie som astronautka, lebo ako malá som zažila toto vymývanie mozgu! Toto je odkaz do budúcnosti! Vnúčence moje tešte sa! Babi vám bude púšťať hviezdne vojny, pána prsteňov a harryho pottera stále dookola, potom môžte rovnaké zmagorené komentáre písať aj vy! Babi vás lúbi! A v špajzy má schované sladkosti..... Tak zatiaľ pa pa 😀(11.10.2016)

• - Herečka Anette Michel si během natáčení vytvořila závislost na kouření, jelikož cigareta byla neodmyslitelnou součístí intrikánky Bárbary, kterou ztvárnila. [Zdroj: Markiza.sk] (fiLLthe3DD)

• - V telenovele mělo být původně mnohem víc akčních a lehce násilných scén, avšak od nápadu nakonec sešlo, aby mohl být seriál vysílán i odpoledne a ne jen ve večerních hodinách. (fiLLthe3DD)

• - Hacienda v telenovele nese název Casa Blanca, což lze přeložit jako "Bílý dům". (fiLLthe3DD)