Daniela (TV seriál)

Daniela

Telenovela / Romantický

Mexiko, 2002, 60 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (3)

toto bolo ako sledovať argentínsku telenovelu z roku 2005 z mexickou hlavnou hrdinkou z roku 1992. boli tu zaujímavé postavy, ktoré sa zväčša chovali celkom uveriteľne a pár postavičiek vyslovene pre zábavu. dokonca tu bola nadhodená aj veľmi zaujímavá otázka transexuality. koniec bol trochu na istotu a pôsobil dosť v rozpore zo zbytkom príbehu, ale dalo sa to prežiť. a ešte by ma zaujímalo, na čom fičala tá jej babka. lebo podľa jej permanentného úsmevu to musela byť kvalitka(2.5.2008)

K tejto telenovele sa mi viaže zábavná historka z destva keď sa práve premiérovo vysielala. Ja som človek ktorý telenoviel videl naozaj mnoho, no z týchto známych Daniel, Rebec a Votrelkýň z Markízy našťastie ani jednu. Vtedy som netušil, že nejaká Daniela jestvuje, no všetci vtedy 9roční spolužiaci a učiteľky Danielu sledovali a na výlete do školy v prírode sme si povinne všetci sadli pred veľkú televíziu a asi 50ti ľudia sme pozerali Danielu. Ja jediný vzadu som sa nechytal a vymýšľal som sprostosti ako zvyknem, za čo si dodnes prídem ako čierna ovca -.- Zvyčajne protestujem keď niekto hodnotí niečo čo nevidel ale pre tentoraz si spravím výnimku a z nostalgie dávam Daniele 3*(29.12.2012)

• Mire

Kristepane čím všetkým to nás kŕmila tá Markíza!!(21.8.2009)