Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh telenovely Milady se točí mezi dvěma velice bohatými rodinami, Valladaresovými a Taylorovými. Hlavní hrdinkou je Delfína Taylorová, která je zamilovaná do Federica de Valladarese, synovce hraběnky Reginy. Do Delfíny je ale zamilovaný také Federicův bratr Maximo, jenž se vrátil do Buenos Aires po sebevraždě svého otce Patricia. Maximovým úkolem je vypátrat okolnosti vraždy své matky. Zápornou postavu představuje Regina, která se mstí za nevydařené události v mládí. Mezitím se manželství Frederica a Delfíny hroutí. Delfína zjišťuje, že miluje Maxima a rozhodne se opustit Federica. Ten ale začne žárlit a mezi dvěma bratry vypukne souboj o její lásku. (Michelle8)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
wufik

wufik (hodnocení, recenze)

Ti co hodnotí telenovely jako odpad z nich stěží viděli pár dílů :)) Vzpomínám, že se mi tato telenovela líbila hlavně herec Osvaldo Laport.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

oprava Florencia Ortiz hrála v andělovi Pilar, se mi to zase plete s jinou postavou :)

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Většinou to nedělám, ale už po pár minutách tohoto "ani nemůžu popsat, co to je" musím dát odpad!. Ty jo a to to často nedělám, toto je prostě šílený a Gabriel nemá ani stejného dabéra, protože toto šlo tehdy na tv obrazovky dávno před Divokým měsícem a Darovaným srdcem. A nic nedokáže zachránit ani naše mrcha "Florencie" Florencia Ortiz a ani Segundovi moc nevěřím, že to nějak zlepší. Ale dám tomu pár epizod, aby se neřeklo, pochybuji, že se to zlepší na víc jak na jednu hvězdu.

yinloveyang

yinloveyang (hodnocení, recenze)

Toto bude pěkná kravina, ale možná pár dílů uvidím, když to teď pojede na Relax-pohoda. Upřímně ale doufám, že pan Corrado v příštích letech, kdy už moc nebude herec pro hlavní role zamilovaných princů, si přece jenom zvolí jiné téma než jenom telenovely, je mi sympatický stejně jako Segundo Cernadas, který zde také je.

Reklama

Reklama