poster

Divoká hra

 • Velká Británie

  Wild Side

Thriller

Velká Británie / USA, 1995, 96 min (Director's cut: 111 min)

Režie:

Donald Cammell

Scénář:

Donald Cammell

Kamera:

Seo Mutarević

Producenti:

Elie Cohn

Scénografie:

Claire Jenora Bowin
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • kingik
  *

  Tomuhle filmu nepomohlo ani nadějné herecké obsazení, ačkoliv za něj dávám hvězdičku. Nevím o čem to bylo. Scény na sebe nenavazovaly. Zřejmě film vypadal jinak než výsledná verze. Zajímavostí je, že režisér údajně kvůli pokaženému výsledku filmu po zásahu producentů, spáchal sebevraždu. 20%(21.12.2011)

 • claudel
  ***

  Veškerý děj tohoto filmu bude mnou spolehlivě zapomenut, ale hláška Stevena Bauera: "Byls zatčenej" je pro mě nezapomenutelná.(6.9.2007)

 • Terva
  *

  Za Anne Heche.(8.9.2011)

 • Cushing
  **

  Vymyšlené přinejmenším neotřele, zpracované téměř amatérsky. Jestli režisér opravdu spáchal sebevraždu kvůli tomuhle dílku (prý mu ho příliš vystřihali), pak je to smutné, ale možná je to prostě báchorka. Viděl jsem tzv. director´s cut, verzi posmrtnou jaksi, a bylo tam chyb jak máku, stejně jako nějaké trapné lesbické scény a prsa herečky jménem Anne Heche. Walken vypadal pěkně zkouřeně, ale možná je to herec, kerý to fakt umí nasimulovat... Není myslím jediný důvod si tohle zopakovat, a přece tam divák, přes ten pitomý výchozí koncept, cítí nějaký potenciál... Ale hned poté promarněnou šanci.(25.5.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace