• Santek
  ****

  Ano je to spíš situační tragi-komedie, která staví svůj humor a svou zábavnost na neštěstí a smůle druhých lidí. Viděl jsem to už vícekrát a pokaždé jsem se u toho docela dobře bavil. Neříkám že je úplně skvělá, ale poslední době jedna z lepších komedií co jsem měl možnost viděl. Tahle parta zlodějíčků vás dokáže pobavit!(11.1.2007)

 • blackrain
  ****

  To byla ale pěkná partička smolařů. Měli to vymakané celkem slušně, ale nějak se jim to vždycky pořádně zvrtlo. Já jsem věděla, že to nebude jen tak a taky nebylo. Příjemná francouzská komedie, u které bych ještě uvítala, kdy by byla bláznivá a přitažená za vlasy, potom by mi k absolutní spokojenosti vůbec nic nescházelo. Alespoň, že ta zlodějská partička byla tvořena samými sympaťáky.(28.6.2011)

 • predators
  ***

  Svižná bláznivá komedie s chytlavým příběhem, ale s méně vtipnými situacemi. Není jich mnoho, opravdu jsem se zasmál asi třikrát (zato pořádně:-)), ale děj je rozmanitý a rychle odcípá. A než se nadějete, je po obrazech, po penězích a policajti honí policajty. Prostě pohodička...:-) 60%(30.10.2008)

 • blackJag
  ***

  Do DANNYHO PARŤÁKŮ nabouralo TAXI a zapomnělo přitom být vtipné. Skutečně, člověk cítí potenciál, jako by se za rohem měli objevit Pierre Richard s Gerardem Depardieu, koutky se ale do úsměvu krčí jen velmi neochotně. Naštěstí film nemá ani hodinu a půl, takže končí zavčasu a bez újmy na divákově zdraví. 50%(18.11.2010)

 • Čtec
  ****

  Příjemná oddechová komedie se sympatickou partičkou nepoužitelných zlodějíčků a jednou šikovnou kráskou, která krade jen kvůli adrenalinu. A Daniel Auteuil jako ukázkový grázl... Armelle Deutsch si během jednoho roku vyzkoušela po skutečné komisařce v seriálu Élodie Bradford i další "ženu zákona" a nutno říci, že v policejní blůzce jí to sekne mimořádně - zvlášť když si nechá pár knoflíčků ležérně nezapnutých...(24.10.2011)

 • - Film se natáčel v Tretsu ve Francii. (rafix)