Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Parta zlodějů po neúspěsném lupu v bance dostává další zakázku, tentokráte drahých obrazů v místní galerii. Jenže vše se zkomplikuje, tím, že jejích šéf je vlákal do pasti a okolnosti je přivedou k tomu, že se musí přestrojit na noc za policisty (které před tím uvěznily) Aby nevzniklo podezření tak vyjíždí k případům, mezitím kradou obrazy a dostavají kamaradá ze zajetí a k tomu navrch vyřeší velko bankovní loupež. (BUD-SFIS)

(více)

Recenze (20)

BUD-SFIS 

všechny recenze uživatele

Když se sejde banda neschopných, ve většině případu i přitroublých chlapů a ještě k tomu zlodějů, kteří mají smůlu vznikne z toho tato komedie, která není ochuzena o klasický francouzský humor. Který není v tomto filmu nijak vychytaný. Mnoho zápletek, mno zvratů, žádný dobrý ftip nebo scéna. Jen samé šíllené situace, ze které je vyvozena další šílená situace atd.. Moc dobří byli policajt a zloděj jak spolu mají noční šichtu a spolu kouří jony. ()

blackrain 

všechny recenze uživatele

To byla ale pěkná partička smolařů. Měli to vymakané celkem slušně, ale nějak se jim to vždycky pořádně zvrtlo. Já jsem věděla, že to nebude jen tak a taky nebylo. Příjemná francouzská komedie, u které bych ještě uvítala, kdy by byla bláznivá a přitažená za vlasy, potom by mi k absolutní spokojenosti vůbec nic nescházelo. Alespoň, že ta zlodějská partička byla tvořena samými sympaťáky. ()

Reklama

Slartibarkfast 

všechny recenze uživatele

Partička přihlouplých zlodějů se chystá vykrást galerii umění, když v tom se jeden z nich ocitá v pasti a druhý je zatčen. Nezbývá, než vzít policii jako rukojmí a jeden den si hrát na strážce zákona v malém městečku. Velice slabá francouzská komedie, na které si člověk v poslední době musí chtě nechtě zvykat. Spousta akce, spousta honiček, spousta vtipů, ale poslepovaných tak nešťastně a doslova blbě, že divák vůbec nemá radost z ničeho, co vidí. Mixážní sračky tohoto typu přímo nesnáším. Konec byl navíc také matoucí, stejně jako celý průběh. Vlastně nevím, o čem to celé bylo, ale pitomé to bylo fest. Nic jsem si z toho neodnesl. Snad jen zklamání. 35% ()

predators 

všechny recenze uživatele

Svižná bláznivá komedie s chytlavým příběhem, ale s méně vtipnými situacemi. Není jich mnoho, opravdu jsem se zasmál asi třikrát (zato pořádně:-)), ale děj je rozmanitý a rychle odcípá. A než se nadějete, je po obrazech, po penězích a policajti honí policajty. Prostě pohodička...:-) 60% ()

gudaulin 

všechny recenze uživatele

Tenhle kousek je typickým příkladem filmu, kde si scénárista myslí, že stačí napsat scénář se spoustou zvratů a ztřeštěných situací a úspěch se dostaví tak nějak samozřejmě. Jenže je znát, že něco je špatně a celé to chtělo dopilovat. Podstata úspěchu totiž tkví v detailech a ty nejsou ošetřené vůbec. I přes spoustu bláznivých eskapád totiž divák najde důvodů ke smíchu jen pomálu. A to už vůbec nemluvím o celkovém pocitu z filmu, který jen z velké vzdálenosti kouká na úspěšnou klasiku kriminálních komedií ze země galského kohouta. I přes solidní obsazení a zjevnou snahu je to neslané, nemastné a i když bych mohl dát 3*, tentokrát se vzhledem k promarněnému potenciálu přikláním spíš k nižšímu hodnocení. Celkový dojem: 45 %. ()

Galerie (18)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Tretsu ve Francii. (rafix)

Reklama

Reklama