Luxusní vysokohorský hotel, sklonek roku, teplota - 12 stupňů Celsia. Ines Laure by potřebovala panáka - její přítel ji právě opustil a jako dárek na rozloučenou jí zanechal nezaplacený účet za pokoj v hodnotě 12 000 eur. Pierre-Marie Archambault by taky potřeboval panáka - jeho manželství se nachází ve velké krizi kvůli jeho alkoholismu. Seb Abd Al Abbas by toho panáka potřeboval nejvíc - jeho první den na horách končí zlomenou rukou a ztrátou cenností, takže jeho dovolená je naprosto zkažená a jelikož je muslim, tak se alkoholu nesmí ani dotknout. A právě životy těchto tří zoufalců se propletou tím nejkomičtějším způsobem. (claudel)

claudel

To byla tedy "alkoholická komedie" se vším všudy. Zpočátku mírně nahořklá, ale pak už docela bláznivá. Hlavní trio je naprosto famozní,a vévodí mu vždy výborná, přitažlivá a svůdná Emanuelle, která se opět svlékne. Myslím si, že tyhle scény jsou dělané fakt jen kvůli režisérům a když už Emanuelle má na place, proč by toho nezneužil. U Edouarda Baera jsem měl trochu problémy s porozuměním, což připisuji tomu, že téměř celý film měla jeho postava v sobě nějaké to promile. Škoda, že se do České republiky takové příjemné komedie nedostanou, zatímco Taxi a Asterix to u nás má předem jisté. ()