Válečný zločin z minulosti může vést k válce v současnosti! Agent vojenské výzvědné služby Jack Poynt objeví "vražedné pole" plné mrtvých obětí,které byly otráveny chemickými látkami z tajné americké základny ještě z období vietnamské války. Jack nalezne také důkazy o tom, že za hrůzu minulosti je odpovědný Max Camden, současný ministr obrany Spojených států. Ten je známý svými protiasijskými názory a Jack se doví, že Camdem se teď snaží úmyslně rozpoutat válku mezi Spojenými státy a Čínou. Protože je jediný, kdo má důkazy, Jack si uvědomí, že právě on musí odhalit jeho šílený plán a zločiny minulosti dříve, než bude více než pozdě... Když se to však Camden doví, z Jacka se stává cíl k odstřelu... (oficiální text distributora)

Wacoslav1

Prumerny akcnak namet urcite neni nejhorsi predstavitele hlavni role ale zrovna moc nemusim a celkove na tom neni nic vyjimecnyho a konec koncu ze Americka zpravodajska sluzba jede v lecjakych svinstvech vime i bez existence filmu jako je tento ()

Martin741

Zas ta trojpismenkova organizacia z USA - toho sa uz nezbavim, hovorit o tejto trojpismenkovej organizacii sa mi zrovna nechce : 30 % ()

(Z)denny

Stará známá myšlenka spiknutí CIA. Ta jedna hvězdička je za... Už vůbec nevím za co, protože to bylo fakt strašný. ()

Dárius

Další pěkný válečno-krimi -špionážní snímek.Ve Vietnamu se děly různé věci-daleko za chápáním běžných smrtelníků.Ale taková je válka,obě strany tam nejednaly v rukavičkách-když se do toho zainteresuje CIA....Ti dovedou po sobě zamést stopy dokonale.No v tomhle filmu to odflákli,svoje sehrála i náhoda.Realita bývá mnohem horší,když si připomenu nejeden dokument o tkz.svobodné vůli vesničanů bojovat za komunistický sever. ()