Budliky budliky

(TV film)
  • Austrálie Mumbo Jumbo

Když do člověka uhodí blesk, většinou to s ním nedopadne zrovna nejlíp. Dá se tedy říct, že mladá novinářka Jackie, která tuhle nehodu jako zázrakem - a, jak se zdá, navíc zcela bez úhony - přežila, měla vlastně mimořádné štěstí. Však ona si to taky uvědomuje. Jenže to ještě chudinka netuší, co s ní tenhle úraz-neúraz v budoucnu provede. Že ji vybaví schopností, která je drtivé většině smrtelníků odepřena: schopností nahlédnout do onoho světa, vidět duchy a dokonce s nimi i komunikovat. Její případ je ovšem důkazem toho, že o takovouhle možnost není zrovna moc co stát a kdoví, jestli my ostatní, kterým je odepřena, na tom nejsme lépe. Alespoň Jackii její nová vlastnost značně komplikuje život. A zrovna ve chvílích, kdy se jí to nejmíň hodí! Kdy by se potřebovala plně soustředit na svou profesi, aby udělala dojem ve svém novém zaměstnání. Jenže na druhou stranu je zase novinářka duší i tělem - a možnost pracovat s neviditelným pomocníkem taky není tak úplně k zahození... (oficiální text distributora)

Black-star odpad!

Trapné, trapné, trapné a ještě jednou trapné! Naprostá ztráta času... Komedie? To si děláte srandu! Větší blbost sem snad ještě neviděla ()