Sestry Myra a Ellie mají dost nešťastného a bezcílného života. Když se jejich nevlastní otec Charley pokusí znásilnit Myru, Ellie ho střelí brokovnicí. Obě pak uprchnou k bohatému strýčkovi do El Pasa, kde se odvážou a začnou vést divoký život. (Karlos80)

Karlos80

Velmi nadějně vyhlížející klasická ranná '70 záležitost drive-innové éry, sleazy zločinecká lechtivá detektivka s prvky Noir, navíc velká zábava, film začne velmi slibně (starej slizkej fotr je odbouchnutý brokovnicí mladou dívkou), bohužel nakonec vyčerpá všecku svou páru, dřív než jsem čekal, zkrátil bych stopáž o třetinu, ubral něco málo na dialozích, přidal o trochu více akce a myslím že bychom dnes před sebou měli jedno ze stěžejních děl tohoto žánru. Co je však důležité říci, tak jestli tento film viděl sám velký Quentin Tarantino, tak patrně odtud pak přenesl svůj vliv do svého mistrovského "Pulp Fiction", co se nejen dvou postav-zabijáků týče (černé a bílé pleti) ale například i některých dialogů. Film ale i tak není vyložené špatný, v některých částech jde o značně nemorální necitlivý, nesoucitný, bezútěšný ale jinak chytře napsaný příběh (s množstvím akce, šikovného intrikářského spiknutí a báječné atmosféry 70 let se vším všudy) který se podobá filmu "Bonnie a Clyde se mi moc líbil, samotným bonbónkem (krom parádní country-jazz hudby) pak byla velmi smyslná Tiffany Bolling (škoda že toho nenatočila víc) která zahrála velmi dobře (lechtivý tanec, provokace policistů, dialogy, no bylo toho víc) stejně dobrý byl i Alex Rocco (předtím třeba "Kmotr" nebo jiný drive-in biker movies "Wild Riders"). ()