Podfukáři

Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)

Série(8) / Epizody(48)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

Recenze uživatele Vavča k tomuto seriálu (1)

Podfukáři (2004)

Britsky decentní a šarmantní partička podvodníků, která může měnit svoje personální složení, ale nikoliv svoje zvyky a metody:) Svým způsobem starosvětský seriál, který přináší nejen napětí, zajímavé charaktery, ale především i jistou sociální kritiku stávající společnosti, jejího postoje k penězům. Sympatická partička podvodníků má svůj kodex zavedené trademarky a postupy, které vás nenudí, ani když se opakují, britský šarm prostě sálá všemi směry a podmaňuje si evropské i americké publikum. Vynikající herecké obsazení, charisma hlavních postav je zde samozřejmostí. ()

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn