Reklama

Reklama

Podfukáři

(seriál)
  • Velká Británie Hustle (více)
Krimi / Drama / Mysteriózní
Velká Británie, (2004–2012), 47 h 44 min (Minutáž: 57–60 min)

Hrají:

Robert Glenister, Robert Vaughn, Adrian Lester, Marc Warren, Jaime Murray, Matt Di Angelo, Kelly Adams, Ashley Walters, Rob Jarvis, Stephen Campbell Moore (více)
(další profese)

Série(8) / Epizody(48)

Obsahy(1)

Je to vydarená partia. Už si o tom šušká celé podsvetie. Mickey Stone, podvodník extra triedy, je konečne na slobode. A samozrejme, nevie sa dočkať toho, ako niečo opäť rozbehne. Jeho tím je však nutné opäť sformovať. Pred tým, ako sa Mickey rozhodne odísť do dôchodku, sa musí dôstojne rozlúčiť. Už majú vytipovanú aj obeť a práve vo chvíli, keď je búda takmer ušitá, klope na dvere Danny Blue. Dannymu príliš neveria, pretože iba začína. Nikto však nečakal, že sa uvedie tak dobrým spôsobom. Aj keď biznisman dovtedy možno nebol celkom presvedčený o tom, že robí správne, po Dannyho výstupe o tom nemá najmenšie pochybnosti... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (239)

Jara.Cimrman.jr 

všechny recenze uživatele

"Hejl je vláčnej, když má za to, že za nitky tahá on." Jsem docela zásadovej týpek, takže podvodníky nemám rád. Jenže jsem taky zaručeně fejkovej potomek Jánošíka, takže podfukářům nepokrytě fandím, když jim skáčou na špek zazobaní zmetci. Mazanej Mickey, technickej génius Ash a tipař Albert jsou prostě skvělí. Lehce záhadná Stacie i strojově přesná Emma zase dokážou potěšit moje oko. Jen protivně namistrovanej Danny a nevýraznej Sean mi úplně nesedli. To ale nevadí, protože tady se nad plány dumá prvoligově a těch pár epizod, kdy mistři najdou svýho mistra, jsou možná nejlepší. ()

Sokkk_y 

všechny recenze uživatele

Kouzlu Podfukářů jsem podlehl již před několika lety, když jednotlivé díly vysílala Česká televize. Tehdy jsem byl opravdu nadšen, neboď podfukářské téma doslova miluji a když se navíc odehrává v úžasném Londýně, následně v USA, stal jsem se doopravdovým fanouškem. Později jsem si sehnal čtyři řady a takřka na jeden dech jsem je všechny zhltl ani ne během jednoho týdnu. Nejvíce jsem obdivoval a stále obdivuji dokonalé podfuky a hlavně jednotlivé charaktery hlavních aktérů. Boss alias Mickey Stone je ctižádostivý a vůdcovský, Ash Morgan zase takový introvert a majstr přes techniku (ovšem ne vždy se vydaří), starý Albert je jakýmsi otcem všech ostatních a je takřka nepostradatelným gentlemanem, mladý a do všeho hrrrr Danny Blue by vše naopak dělal co nejrychleji a ne vždy vše promyslí a pomyslnou třešničkou na dortu je nádherná Stacie Monroe, která celému seriálu dává jistou dávku šmrncu a elegance. Těchto pět dokonalých postav dělá snad ty největší podfuky v dějinách seriálu. A to se nebojí ani šáhnout na královské klenoty. Bohužel později Mickey odcestoval do Sydney, kde si udělal zálusk na Operu a nahradil jej Ashley Walters alias Billy Bond a už to nebylo ono. Myslel jsem si, že čtvrtou řadou to končí, ale hle, teď mám za sebou první díl páté řady a píšu tenhle koment s otevřenou pusou. Mickey se sice vrátil, ale odešla pěkná dvojka Stacie s Dannym, což mě velmi mrzí. Ovšem nahradila je minimálně stejně tak kvalitní dvojice sourozenců Kennedy's. A podfuky se navíc vrátily zpět na nádhernou ostrovní londýnskou půdu. Takže si myslím, že se máme opravdu na co těšit. ()

Reklama

Machrovic 

všechny recenze uživatele

SPOILEROIDNÍ HLÁŠKY, KTERÉ SE MI PODAŘILO ZACHYTIT: "Neplníš bobříka podfuku!" // "Copak padělám? Klonuju." // "Víš, kdo to byl Ikarus? Aby ses nespalil!" "Týpci jako já se nespálí, ale opálí." // "Počkat!" "Na co? Až zahaleká Testkně hučí Niagara a až si načůrá do dlaní?" // "Hrajeme karty, nebo flirtujeme?" "Já jsem pro obojí." // "Pamtujte si, že neexistují problémy. Existují příležitosti, jak je řešit." // "Chceš hrát?" "Ne. Já chci vyhrát." // "Nejsi hloupý, tak mysli!" "Nedal jste mi příliš na vybranou." "Ne, nedal jsem ti vůbec na vybranou." // "Věř mi Danny, že by ti vězeňský mundúr moc neslušel." "Mě sluší všechno." // "Femina, to je tvoje slabina." ()

Drunk_Queen 

všechny recenze uživatele

Pro mě další úžasný britský seriál. Tahle partička podfukářů podfoukne každého a většinou i mě jako diváka. Mickey jako šéf a sním i další podfukáři: Ash, Albert a Stacie, Danny, Emma a Sean. A samozřejmě barman Eddie. Aspoň mám důvod, proč být ráda, že nejsem bohatá, protože kdybych se stala ,,heylem" těhlech podfukářů, měla bych jen jednu jistotu - byla bych o několik milionů chudší a ani bych nevěděla jak :D. Skvělá zábava + bonus navíc - vysvětlení na konci, jak byl jistý ,,heyl" podfouknut. 100% ()

H34D 

všechny recenze uživatele

Parta extrémně vychytralých a všímavých zlodějíčků dělajících z všelijakých krádeží, podvodů a podrazů hotové řemeslo a umění nejvyšší úrovně. Jejich plány jsou sofistikované, promyšlené do puntíku a na míru sedící své oběti - těží z její úchylky, vášně, slabosti, či jiné vady v charakteru. Podfuky jsou zprvu hodně originální a nepředvídatelné, ale časem ta nepředvídatelnost začne být jaksi předvídatelná. Schéma, kdy vidíme jen část fígle s tím, že posledních cca 10 minut se věnuje vyvrcholení, dovysvětlení, zaplnění děr a velkému zvratu, se totiž opakuje. 7/10 ()

Galerie (281)

Zajímavosti (22)

  • Expert na podfuky James Freedman spolupracuje ako na Prefíkanej bande (Hustle) tak aj na seriáli The Real Hustle. (pravo)
  • V epizodě hraje kurátorku muzea Lolita Chakrabarti. Je to skutečná manželka Adriana Lestera (Mickey). (.Astrid.)
  • Blue House Hotel z prvního dílu není ve skutečnosti v Londýně, ale v Istanbulu v Turecku. (Had6)

Související novinky

Zemřel americký herec Robert Vaughn

Zemřel americký herec Robert Vaughn

12.11.2016

Poslední ze Sedmi statečných se odebral na věčnost. Robert Vaughn, jehož minulostí trýzněný Lee se navždy zapsal do westernové historie, nás včera opustil ve věku 83 let. Ačkoliv ho znáte z řady… (více)

Reklama

Reklama