poster

Vražedný tým

 • anglický

  Red Team

 • slovenský

  Vražedný tím

 • anglický

  The Crimson Code

Akční / Krimi / Thriller

Kanada, 2000, 90 min

Režie:

Jeremy Haft

Hudba:

Ken Williams

Kostýmy:

Linda Madden
(další profese)

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • ScreamJay
  **

  To co se zprvu snažilo tvářit jako nenápadný klon atmosféry Mlčení jehňátek, se postupem času zacpe do formy pilotního filmu k nějakému řadovému krimiseriálu. Krom v úvodu svižné kamery střídající za pomoci ucházejícího střihu chladné a surové záběry zaujme leckoho tak akorát razantní metalová muzika moderního střihu (pro zajímavost za ní stojí kapela 16 Volt). Ale po těch pár opíjejících minutkách to jde s atmosférou a scénářem prudce z kopce. To co se dalo zprvu pochválit pohnojili v druhé a třetí třetině klišoidním propletencem osudů postav, do kterého vidíte asi stejně, jako do sklenice průzračné vody. Celkem povedené obsazení hlavní postavy (ucházející ksichtík a herectví béčkaře Patricka Muldoona) zase škrtí nudné a nepřesvědčivé osazenstvo rolí ostatních. Vyjma postavy toho pošahaného úchyla, kterému hraje do noty hlavně velký prostor ve scénáři. Režijně je celé plahočení neukočírované a Jeremy Haft je kandidátem na nálepku looser. Co se závěru týče, je thrilleru nehodný, nudná a ten falešný pokus o šokující pointu si mohli odpustit. Proč dávám za 1 a 1/2? Když tohle budete brát opravdu a vyloženě jako „pilota“ nějakého neexistujícího seriálu. Docela se pobavíte. Ne však bezchybným a dech beroucím ztvárněním, ale spíše odhadováním situací, které příběh přinese.(29.12.2004)

 • ripo
  **

  Ako môžete veriť takému filmu, kde to má sexuálne iskriť medzi fešákom a jeho FBI parťačkou, staršou o 10 rokov, totálne sexuálne odpudzujúcou. Človeku, ktorý mal na starosti casting, by som polámal ruky, alebo by som sa ho spýtal, čo ešte naňho má tá škaredá Cathy Moriarty, že ju musí obsadzovať do filmov....(15.1.2006)

 • Zazie
  *

  Původně docela zajímavý nápad se zvrhl v totálně nudnou záležitost s totálně nesympatickou hlavní ženskou postavou. Jen díky hudbě aspoň jedna hvězdička.(4.5.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace