Poslední den před začátkem letních prázdnin dostává Michael vášnivý, ale nepodepsaný milostný dopis… (oficiální text distributora)

emma53

Čapla mě nostalgická jak blázen...….krásný a neopakovatelný osmdesátkový filmy mají něco do sebe a i když některé nemusí jeden vidět desetkrát, tak bezvadně pobaví a hned je celý den lepší. Celou dobu jsem měla ten známý stabilní úsměv na tváři, protože to nešlo zkrátka jinak. ()

Tommassi3

"Pane jo, to jsou ruce !! To máš od kulmy nebo jak si to sám po nocích děláš ??" ;) Na začátku byl parádní nápad, u něhož však i zůstalo, když na samotné realizaci téhle předprcičkovské mládežničiny zaujme snad jen výborná kreace Freda Warda v roli šíleného otce.. ()

Hennes

Milé připomenutí zlatých osmdesátých let. Úsměvná komedie, která ještě není tak degenerovaná jako dnešní americké teenagerovské komedie. Základ je to stejný, hezká holka jenž je povahově šílená, zamilovaný mladík a jeho věrná kamarádka, tajná ctitelka, nechybí i místní frajer a blázniví rodiče. Jen mi to tu přijde milé, nenásilné a nic není honěno do extrémů. Je to i nostalgie, prostě do té doby patřím. ()

Dale

Vyzerá to, ako by scenáristu inšpirovalo Marečku, podejte mi pero. Mladí si píšu zamilované listy, omylom sa dostanú k ich rodičom, chodiacim do večernej školy, ktorí si myslia, že to patrí im a taškařice sa môže začať. Zábava ako v Marečkovi to nie je, ale je to taká priemerná romantická komédia, ktorá neurazí. ()

• Distribučná spoločnosť Olive Films vydala tento film v USA na blu ray nosičoch 16.2.2016. V ten istý deň mal v Portoriku premiéru film Vasos De Papel (2016), ktorý bol neautorizovanou kópiou tohoto filmu. Keď sa po neikoľkých dňoch premietania poukázalo na prílišnú podobnosť, bol film z kín promptne stiahnutý. (beso74)