Co Stav obležení odlišuje od ostatních teroristických filmů? Fakt že byl natočen před 11.9.2001. To je bohužel asi jediná vyjímečná a zajímavá věc na tomto filmu a ani Willis s Washingtonem nedokáží vyvážit monotóní děj postrádající, jakékoli napětí.(26.8.2008)

Tomuhle rikam Thriller s velkym T. Pred 11.9.2001 nejspis nevyvolaval v lidech takove pocity jako nyni, kdy zname hrozbu, ktera ciha na vsechny z nas kazdy den, kdekoliv a kdykoliv. Byl jsem k obrazovce jako prikovany, michaly se ve mne pocity strachu, napeti, nenavisti a nakonec i pochopeni...Denzel Washington v roli, ktera mu byla napsana snad primo na miru, Annette Bening jako nesmlouvava agentka leze casto na nervy, ale tak to ma byt. A Bruce Willis ve velice prekvapive roli chladnokrevneho a nesmlouvaveho generala..(24.2.2007)

Slušný thriller o tom jak "nebohou" Ameriku zužují zlí teroristé. Zwick opět servíruje pár vynikajících akčních scén, které zvládá jako vždy na výbornou ale toho patosu je až moc a film se zvláště ke konci dost vleče. P.S. Po 11.září film dostává úplně jiný význam než ve své době a něco podobného už nejspíše nevznikne.(14.6.2007)

Film by měl u mě jiné hodnocení před tragickým 11.9.,ale jsme dávno za touto událostí a najednou film získává jiný rozměr. Radši bych však ubral hvězdičky a nechal 11.9. jako obyčejný den. Bohužel toto film nedokáže a tak dobře dělaný filmy o teroristech budou pro mě mnohem napínavější.(14.7.2006)

Vynikajúce obsadenie, napínavé a po Armagedone je Bruce zase vo svojej koži. Na chválospevy si filmík síce musel počkať na Usámu (dost drahá reklama, na takú nemal ani Titanic, hehe), ale hlavne, že je to dobré a ziape z toho realita...(6.10.2005)