Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Příběh MUDr. Vojtěcha Alberta (J. Abrhám) začíná po válce v roce pětačtyřicátém. Doktor se vrací z koncentračního tábora do Prahy a rád by opět pracoval na pražské klinice, kde byl před válkou zaměstnán. Místo je ale obsazeno. Albert je rozvedený, jeho žena Elka (D. Veškrnová) je podruhé vdaná a jedenáctiletou dceru Magdu adoptoval její nový manžel. Magdě řekli, že její otec zemřel. K Praze tedy Alberta nic neváže. Nastupuje jako primář interního oddělení v malém pohraničním městě... (Česká televize)

(více)

Recenze (2)

nervoznideda 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

pan doktor ota dub to napsal nádherně a herci se snažili až moc děkuji deda :-) kterej vůl navrhl účes zuzany bydžovské?????na barrandově snad jim sračkovatí mozky ahoj deda :-) děkuji rejžovi panu Filipovi to nemá chybu díky deda :-) koho nejvíce lituji roberta vrchotu ,jaký to byl sekáč, to dělá to blbý pivo:-) a z Veškrnový udělali šoustavou mrchu to jsem se pobavil, hrála ji skvěle :-)14.8.2o2o ()

tron 

všechny recenze uživatele

"Strašná vojna. Vzala ľuďom Boha." Pôvodne som na prvý diel prepol len z nudy a náhodou. Neplánoval som to dopozerať. Lenže s každou ďalšou minútou to bolo lepšie a lepšie. Skvelé herecké obsadenie, zaujímavé scény, kvalitné dialógy, prepracované, hodnoverné postavy a v neposlednom rade pozoruhodný nápad s nemocnicou tesne po vojne, v ktorej musia spolupracovať českí lekári s nemeckými. Po vizuálnej stránke je to bieda, tradičná televízna "inscenácia", ale v tomto prípade je scenár dôležitejší. 70 % ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama