poster

Dobytí severního pólu (divadelní záznam)

Komedie

Česko, 2006, 101 min

 • DaViD´82
  *****

  "Navrhuji sníst psi !" A já navrhuji... Vlastně ani nevím co. Dokonalý všelék na špatnou náladu. Spolu se Záskokem to nejlepší co nám po zneuznaném géniov Járovi zbylo. Važme si toho, jelikož druhý takový se tu již nemusí narodit. "Jdu na sever, normálně na sever... a na jih!"(24.8.2007)

 • Galadriel
  *****

  "A co tedy navrhujete?" "Navrhuju sníst psy" "Cože, kapitáne, ale vždyť my žádný psi nemáme, přece jste vzali místo psů mě!"... "Vždyť říkám, sníme psy".(18.9.2005)

 • H34D
  ****

  Snad už nás ani nepřekvapí, že severní pól nebyl dobyt tím blíže nezpecifikovaným imperialistou ze špatných učebnic dějepisu, nýbrž našim oblíbeným Cimrmanem... Ne, snadné to rozhodně nebylo, přišlo i na pár velmi těžkých chvil, naši dobyvatelé se setkali tváří v tvář bájného monstra Játyho, sužovala je zima a hlad a to dokonce tak, že byli málem donuceni sníst své dvounohé psy! A jakoby to nestačilo, někteří při tom nekonečném putování zjistili, že mají housera... Avšak za ten vítězný pocit "jdu na sever... A na jih" to bezpochyby stálo, viďte? 8/10(16.11.2008)

 • flanker.27
  *****

  Jednoznačně nejprohláškovanější Cimrman. "Kdo způsobil, že sám náčelník vydával tak zvrácené rozkazy?" Proč zrovna tahle hra není na dvd?(14.2.2006)

 • Le_Chuck
  *****

  Jdu na sever, jdu na sever a už jdu na jih...(25.4.2005)

 • - Když v semináři herci skládají živý obraz, vyzvou vždy nějakou ženu, aby představovala banku Slávii, tato postava však musí být nahá. Na výzvu se nikdy žádná žena nepřihlásila. S jedinou výjimkou a to byla premiéra hry, kterou shodou okolností navštívila herečka Ivana Andrlová, která vyběhla na pódium a začala se svlékat. Nebyla to domluvená akce, ale chtěla pánům trochu "zatopit". Nakonec ji vyzvali, aby se šla svléknout do zákulisí a přišla rovnou nahá. Tam se jí ujali technici a na pódium ji již nepustili a místo ní poslali chlapa v trenýrkách. (Kulmon)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace