Jak je to s vaší sexuální orientací? Máte v tom zcela jasno? Nikdy v životě jste nezapochybovali o tom, že směr, kterým kráčíte, je přesně ten, který vám beze zbytku vyhovuje? Že jste o tom ještě nikdy nepřemýšleli? Pak jste šťastní, neproblémoví lidé. Anebo ve vás někdy zahlodal červíček pochybnosti? Zcela nevysvětlitelně se vám zrychlil tep a srdce stouplo do krku v situaci, která by si o to neměla říkat? Pak jste na tom možná stejně jako hrdinové našeho příběhu a dvojnásob si jej vychutnáte. (Ne že by se ti první při něm nebavili!) Příběhu, vyprávějícího s nebývalou otevřeností a ještě nebývalejší samozřejmostí právě o těchto tak delikátních a choulostivých věcech. O mladých lidech, ujasňujících si - a někdy i přehodnocujících - svůj poměr ke stejnému i opačnému pohlaví, zkoušejících různé varianty milostných hrátek a vztahů, aby nakonec - ale kdo ví, zda definitivně? - stejně skončili úplně jinak, než se zkraje zdálo... (oficiální text distributora)

KevSpa

Takhle osobitou, netradiční a zábavnou komedii, navíc skvěle obsazenou (v té době ještě neznámými herci v čele s Kevinem McKiddem), dokáží opravdu natočit jen Britové. ()

Aluska88

Příjemná britská komedie, která zpracovává lidské vztahy, sexualitu a vše okolo toho velmi zábavným způsobem. Nesklouzává ke křečovitému humoru, ani patosu. To snad Britové ani neumí:) Pokud chcete vidět agenta Smithe, jak si to rozdává potají snad v každém baráku se svým "chlapečkem", zde máte možnost:) ()

ReneeS

Tom Hollander je omračujícím způsobem kouzelný, Jennifer Ehle nádherná a Hugo Weaving velmi slizký a atraktivní, kupodivu se to nevylučuje. Celé je to občas až absurdně vtipné a já si nemůžu pomoct, protože hlášky o biografii Margaret Thatcherové, snové scény z Austenovské Pýchy a předsudku, britští muži navzájem si vyjevující své pocity ... to mě dostalo. ()

phoebess

tomuto filmu nechybí nic - zábava, trocha vážnosti, má prostě všechno, co mají ostatní komedie, ale přesto je pro mě hodně nezařaditelný, a to v dobrém slova smyslu - protože on nad ostatními komediemi vyčnívá.. bylo vidět, že i sami herci si své role opravdu užívali - hlavně Tom Hollander byl báječný ulítlý gay :) ()

kareen

Filmy s gay tématikou mi nevadí, ale tento mě nijak nenadchnul. Na komedii to bylo málo vtipné a navíc mi vadilo, jak se tam všichni navzájem promíchávali bez ohledu na sexuální orientaci. Na to, jak vysoké to má hodnocení, docela zklamání. ()

Jermann

Mile zamotaná přiteplená komedie s duhově pestrou škálou charakterů .. často dost praštěných a velmi vtipně stereotypizujících. Zároveň malá studnička nezapomenutelných hlášek, které můžou zdatně konkurovat těm z Will & Grace. Většinu z nich ze sebe sype Darren v podání úžasného Toma Hollandera ("All relationships end. You either split up or one of you dies."). No a nechybí eye candy v podobě chlupáče Jamese Purefoye ;-) ()

dr.fish

Nevím, jak se na tento film dívá homosexuální část naší společnosti, ale já jako "straight" jsem se bavil báječně. Tolik nadhledu už tu dlouho nebylo. Borci to všichni hráli s velkou chutí a nebylo pochyb ani chvíli, že spolu fakt v té terapeutické skupině posedávali. Věřil jsem jim to všecko. Na komedii snad až skoro zbytečně dobré a chytré, díky Bohu. Takové lehké pití s bublinkami, paráda. 85% ()

Xavi6

Nepříliš povedená komedie o záležitosti s homosexualitou Já na tyhle filmy moc nejsem, ale ani kvůli celkem slušnému hereckému obsazení svůj názor nemohu měnit. ()

jiri.twist

Komedie s českým dabingem, která byla nekýčovitá, jemně vtipná (žádné trapárny), vkusná až skoro vytříbená a kde zcela přirozeně vyzněla pestrá paleta lidské sexuality, což nebývá často. Doporučuji všem, co ještě neviděli … 7877 ()

Margerie

Mile britská a originální komedie, u které jsem dlouho váhala mezi 3 a 4*. Zápletka je ale až příliš absurdní, no existuje snad skupina třicátníků až čtyřicátníků, kteří by neustále řešili, jaké orientace tedy jsou a různě se promíchávali, než najdou partnera kýženého pohlaví, věku, vzhledu a sexuálních úchylek? Zkrátka tahle milá komedie byla na svůj nerealistický scénář málo ulítlá a na opravdovou komedii zase příliš romanticko-vážná.Takže je to dobrý britský průměr. I to je oproti řadě amerických filmů s takovou tématikou parádní výkon. 63% ()

Enzo555

Uplifting horkosladká vzťahová komédia vhodná na budovanie sebavedomia mladých gejs. Pobavia sa aj inteligentní negejs a ženy si popasú oči na ústrednej dvojici chlapíkov. Dá sa pozrieť viackrát ()

embee

Úžasná záležitost. Hodně otevřený příběh tří přátel, o jejich vztazích, o sexu, o neujasněné sexuální orientaci jednoho z nich, a o dalších radostech i starostech jejich života. Skvěle se bavíte od začátku, až do konce. Tom Hollander, ve své roli, se svými bláznivými oblečky, nepřekonatelný. Miluju jeho společné scény s Hugo Weavingem. ()

macabrz

komentaru je tu dost,jen kratce.na britsky film velmi dobra komedie s radou skvelych hercu.tema sexuality je vecne a tudiz i vdecne.od shlednuti jsem nemel tu moznost srovnat s podobnym filmem. ()