poster

Ložnice a kuloáry

 • Velká Británie

  Bedrooms and Hallways

Komedie / Romantický

Velká Británie, 1998, 96 min

 • ReneeS
  *****

  Tom Hollander je omračujícím způsobem kouzelný, Jennifer Ehle nádherná a Hugo Weaving velmi slizký a atraktivní, kupodivu se to nevylučuje. Celé je to občas až absurdně vtipné a já si nemůžu pomoct, protože hlášky o biografii Margaret Thatcherové, snové scény z Austenovské Pýchy a předsudku, britští muži navzájem si vyjevující své pocity ... to mě dostalo.(20.9.2012)

 • phoebess
  *****

  tomuto filmu nechybí nic - zábava, trocha vážnosti, má prostě všechno, co mají ostatní komedie, ale přesto je pro mě hodně nezařaditelný, a to v dobrém slova smyslu - protože on nad ostatními komediemi vyčnívá.. bylo vidět, že i sami herci si své role opravdu užívali - hlavně Tom Hollander byl báječný ulítlý gay :)(1.5.2010)

 • dr.fish
  *****

  Nevím, jak se na tento film dívá homosexuální část naší společnosti, ale já jako "straight" jsem se bavil báječně. Tolik nadhledu už tu dlouho nebylo. Borci to všichni hráli s velkou chutí a nebylo pochyb ani chvíli, že spolu fakt v té terapeutické skupině posedávali. Věřil jsem jim to všecko. Na komedii snad až skoro zbytečně dobré a chytré, díky Bohu. Takové lehké pití s bublinkami, paráda. 85%(23.6.2016)

 • Margerie
  ***

  Mile britská a originální komedie, u které jsem dlouho váhala mezi 3 a 4*. Zápletka je ale až příliš absurdní, no existuje snad skupina třicátníků až čtyřicátníků, kteří by neustále řešili, jaké orientace tedy jsou a různě se promíchávali, než najdou partnera kýženého pohlaví, věku, vzhledu a sexuálních úchylek? Zkrátka tahle milá komedie byla na svůj nerealistický scénář málo ulítlá a na opravdovou komedii zase příliš romanticko-vážná.Takže je to dobrý britský průměr. I to je oproti řadě amerických filmů s takovou tématikou parádní výkon. 63%(16.9.2012)

 • Jermann
  ****

  Mile zamotaná přiteplená komedie s duhově pestrou škálou charakterů .. často dost praštěných a velmi vtipně stereotypizujících. Zároveň malá studnička nezapomenutelných hlášek, které můžou zdatně konkurovat těm z Will & Grace. Většinu z nich ze sebe sype Darren v podání úžasného Toma Hollandera ("All relationships end. You either split up or one of you dies."). No a nechybí eye candy v podobě chlupáče Jamese Purefoye ;-)(2.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace