Ložnice a kuloáry

Bedrooms and Hallways

Komedie / Romantický

Velká Británie, 1998, 96 min

tomuto filmu nechybí nic - zábava, trocha vážnosti, má prostě všechno, co mají ostatní komedie, ale přesto je pro mě hodně nezařaditelný, a to v dobrém slova smyslu - protože on nad ostatními komediemi vyčnívá.. bylo vidět, že i sami herci si své role opravdu užívali - hlavně Tom Hollander byl báječný ulítlý gay :)(1.5.2010)

Mile zamotaná přiteplená komedie s duhově pestrou škálou charakterů .. často dost praštěných a velmi vtipně stereotypizujících. Zároveň malá studnička nezapomenutelných hlášek, které můžou zdatně konkurovat těm z Will & Grace. Většinu z nich ze sebe sype Darren v podání úžasného Toma Hollandera ("All relationships end. You either split up or one of you dies."). No a nechybí eye candy v podobě chlupáče Jamese Purefoye ;-)(2.6.2011)

Úžasná záležitost. Hodně otevřený příběh tří přátel, o jejich vztazích, o sexu, o neujasněné sexuální orientaci jednoho z nich, a o dalších radostech i starostech jejich života. Skvěle se bavíte od začátku, až do konce. Tom Hollander, ve své roli, se svými bláznivými oblečky, nepřekonatelný. Miluju jeho společné scény s Hugo Weavingem.(4.7.2010)

Příjemná britská komedie, která zpracovává lidské vztahy, sexualitu a vše okolo toho velmi zábavným způsobem. Nesklouzává ke křečovitému humoru, ani patosu. To snad Britové ani neumí:) Pokud chcete vidět agenta Smithe, jak si to rozdává potají snad v každém baráku se svým "chlapečkem", zde máte možnost:)(23.12.2017)

Mile britská a originální komedie, u které jsem dlouho váhala mezi 3 a 4*. Zápletka je ale až příliš absurdní, no existuje snad skupina třicátníků až čtyřicátníků, kteří by neustále řešili, jaké orientace tedy jsou a různě se promíchávali, než najdou partnera kýženého pohlaví, věku, vzhledu a sexuálních úchylek? Zkrátka tahle milá komedie byla na svůj nerealistický scénář málo ulítlá a na opravdovou komedii zase příliš romanticko-vážná.Takže je to dobrý britský průměr. I to je oproti řadě amerických filmů s takovou tématikou parádní výkon. 63%(16.9.2012)