Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Jak je to s vaší sexuální orientací? Máte v tom zcela jasno? Nikdy v životě jste nezapochybovali o tom, že směr, kterým kráčíte, je přesně ten, který vám beze zbytku vyhovuje? Že jste o tom ještě nikdy nepřemýšleli? Pak jste šťastní, neproblémoví lidé. Anebo ve vás někdy zahlodal červíček pochybnosti? Zcela nevysvětlitelně se vám zrychlil tep a srdce stouplo do krku v situaci, která by si o to neměla říkat? Pak jste na tom možná stejně jako hrdinové našeho příběhu a dvojnásob si jej vychutnáte. (Ne že by se ti první při něm nebavili!) Příběhu, vyprávějícího s nebývalou otevřeností a ještě nebývalejší samozřejmostí právě o těchto tak delikátních a choulostivých věcech. O mladých lidech, ujasňujících si - a někdy i přehodnocujících - svůj poměr ke stejnému i opačnému pohlaví, zkoušejících různé varianty milostných hrátek a vztahů, aby nakonec - ale kdo ví, zda definitivně? - stejně skončili úplně jinak, než se zkraje zdálo... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (14)

Aluska88 

všechny recenze uživatele

Příjemná britská komedie, která zpracovává lidské vztahy, sexualitu a vše okolo toho velmi zábavným způsobem. Nesklouzává ke křečovitému humoru, ani patosu. To snad Britové ani neumí:) Pokud chcete vidět agenta Smithe, jak si to rozdává potají snad v každém baráku se svým "chlapečkem", zde máte možnost:) ()

phoebess 

všechny recenze uživatele

tomuto filmu nechybí nic - zábava, trocha vážnosti, má prostě všechno, co mají ostatní komedie, ale přesto je pro mě hodně nezařaditelný, a to v dobrém slova smyslu - protože on nad ostatními komediemi vyčnívá.. bylo vidět, že i sami herci si své role opravdu užívali - hlavně Tom Hollander byl báječný ulítlý gay :) ()

Reklama

dr.fish 

všechny recenze uživatele

Nevím, jak se na tento film dívá homosexuální část naší společnosti, ale já jako "straight" jsem se bavil báječně. Tolik nadhledu už tu dlouho nebylo. Borci to všichni hráli s velkou chutí a nebylo pochyb ani chvíli, že spolu fakt v té terapeutické skupině posedávali. Věřil jsem jim to všecko. Na komedii snad až skoro zbytečně dobré a chytré, díky Bohu. Takové lehké pití s bublinkami, paráda. 85% ()

ReneeS 

všechny recenze uživatele

Tom Hollander je omračujícím způsobem kouzelný, Jennifer Ehle nádherná a Hugo Weaving velmi slizký a atraktivní, kupodivu se to nevylučuje. Celé je to občas až absurdně vtipné a já si nemůžu pomoct, protože hlášky o biografii Margaret Thatcherové, snové scény z Austenovské Pýchy a předsudku, britští muži navzájem si vyjevující své pocity ... to mě dostalo. ()

Jermann 

všechny recenze uživatele

Mile zamotaná přiteplená komedie s duhově pestrou škálou charakterů .. často dost praštěných a velmi vtipně stereotypizujících. Zároveň malá studnička nezapomenutelných hlášek, které můžou zdatně konkurovat těm z Will & Grace. Většinu z nich ze sebe sype Darren v podání úžasného Toma Hollandera ("All relationships end. You either split up or one of you dies."). No a nechybí eye candy v podobě chlupáče Jamese Purefoye ;-) ()

Galerie (10)

Reklama

Reklama