Slashers

Slashers

Horor

Kanada, 2001, 97 min

• LIVINGDEAD

Otřesné herecké výkony, stupidní obsah, ale hlavně 97 minut nekonečné nudy. Asi 10 x jsem se podíval, kdy ta blbost skončí! Bylo to nekonečné......(27.7.2008)

Pomerne zdarila zalezitost, bohuzel skvely napad obcas trochu zabiji spatne zpracovani. Zejmena kulisy pri uvodu souteze vypadaji (na jednu z nejsledovanejsich show) hodne uboze, holt malej rozpocet. Herci jsou celkem slusni, slasheri samotni jsou vyborni. Skoda, ze Kazatel nedostal vic prostoru, libil se mi nejvic. Je mi trochu lito, ze autori film nedotahli do extremu a nedali o reklamnich pauzach opravdu reklamy..... Kazdopadne realisticke pojeti (jedna kamera, hudba..) je hodne zabavne. Trochu ho srazi levne a prehnane splatter efekty, mohly byt umirnenejsi. I pres celkem dost vyhrad a neprilis vydareny konec jsem se nadprumerne bavil. Jen vic podobnych experimentu....(6.10.2004)

Wow.... Tomu říkám kurva reality show! Kéž by tohle jelo místo Big Brothera:) Představte si šest teenagerů napospas třem maskovaným maniakům na způsob slasher filmů, bez možnosti zdrhnout. Plus jeden kameraman, to znamená když je zrovna s váma máte problém. Teď k těm maniakům... Chainsaw Charlie - buran s montérkama a jižanským přízvukem (navíc kdykoli se objeví na scéně začne vyhrávat správná jižanská znělka), a motorovou pilou. Preacherman - pošuk s touhou kázat a trestat hříšníky svým svatým bodcem, benjamínek v naší show. A do třetice legenda ve svém oboru, Doctor Ripper - medik co bere svojí práci až trochu moc smrtelně vážně.... Tyhle tři se povedli na jedna. Šestice teenagerů není až tak zajímavá, ale je s ní sranda i když někdy by to chtělo víc zabíjení a méně kecání. Zvrhlý humor, perfektní vrazi, dobře zpracovaný námět, hezké kulisy, celkem vychcaný závěr = slasher, který prostě musíte vidět. This is motherfuckin' live horror show.(21.12.2007)

Jedna z nejujetějších bizardností, co jsem kdy viděl. Hlavně jsem nevěřícně dlouho koukal s vytřeštěnýma očima, že všechno snímá jeden kameraman (který běhá mezi soutěžícími) v jednom záběru bez střihu. Pak jsem si ale prostřihů samozřejmě všiml. Film je neskutečně ujetej. Parta mladých idiotů běhá po objektu, který vypadá jako nějaký dům hrůzy na pouti a aréna pro pantball dohromady. Nahání je tam tři ozbrojení maniaci a postupně likvidují. Kdo dojde na konec vyhrává spoustu milionů. Vše sleduje kameraman. Hra má ujetá pravidla podobně jako Big Brother a podobné show. Bohužel se ve filmu víc kecá, než nahání, bojuje a vraždí a tak je z toho spíš taková ukecaná záležitost. Spousta skvělých momentů by se ale našla. Neustálé strhávání triček a podprsenek úchylným "doktorem" ženskému osazenstvu soutěžících mne fakt dostávalo. Gore jsou extrémní, ale strašně levné a amatérské. Chvílemi se film stává docela nudným, chvílemi naopak tryská neuvěřitelnými šílenostmi. Pro milovníky horrorů velmi zajímavé, pro běžné filmové publikum naprostý odpad.(5.7.2008)

Ujetá reality show ve stylu Velkého bratra a Běžícího muže naláká šest soutěžících, kteří v uzavřeném komplexu čelí trojici psychopatických zabijáků. Výherce může být jen jeden a získá za odměnu jak svůj život, tak obrovskou sumu peněz... Slashers jsou docela slušnou podívanou, kde veškerý děj sledujeme pomocí jediné kamery. Jsme tedy přímými svědky boje všech zúčastněných s partou maskovaných magorů, kteří před obecenstvem nic nehrajou, nýbrž skutečně zabíjejí. A právě tohle trio a jejich brutální počínání je to nejzábavnější, co zde nalezneme. Ostatní postavy coby potenciální oběti neskutečně přehrávají (těžko říct, jestli schválně), občas utíkají nebo se ukrývají, ale hlavně dlouze tlachají a řeší sračky. Na nízkorozpočťák to má zajímavý námět, super gore, ale zkrátit to kecání o patnáct minut, byl bych spokojenější.(11.3.2011)

• Wacoslav1

No musím říct, že ten námět mě celkem zaujal. Neznělo to vůbec špatně, ale bohužel se z toho postupem času vyprofilovala průměrná vyvražďovačka, sice postavená na originálním nápadu, ale jinak do žánru nepřinášející nic nového. Postavy jsou otravný a keců je neúměrně moc. Škoda tohle mělo větší potenciál.40%(7.11.2014)

V podstatě ohraný námět z filmového Running Mana s několika výbornými nápady. Takový reklamní blok ti může prodloužit účast v této japonské populární reality show o celých pár minut. Co by za to dali někteří naši Vyvolení. Soutěžící jsou snímání pouze jednou kamerou, tudíž je nutná přítomnost kameramana. Je fantastické, jak si autoři poradili se střihy, bez nichž by štáb asi těžko zkoordinoval dění po celou hodinu a půl. Je to vyřešeno problikáváním elektrického osvětlení, kdy během temného okamžiku dojde k rychlému rafinovanému střihu. Takže celý film vypadá jako by byl natočen v jediném záběru. Bizarní zabijáci mě moc nepotěšili. V Running Manovi byli přece jenom vypiplanější. Mé hodnocení je někde mezi dvěmi, třemi hvězdičkami. No budiž, tak trochu tomuhle filmečku přidám.(4.9.2006)

• pornogrind

Film plnej nudnejch keců, akce pomálu, bez napětí, bez atmoaféry. Nesympatický postavy a šíleně dlouhá ( ubíjející ) stopáž. Killeři nevýrazní, gore laciné.Chcete ujetou hororovou soutěž ??? Tak volte radši film The Uh-oh Show z roku 2009.(19.5.2020)

• ARI50

Show plná škaredých masek a totální nudy.(9.10.2018)