Nikto tomu príliš neveril, aj tak sa to stalo. Svet bol zničený nukleárnym konfliktom. V jeho ruinách žije populácia tých, čo mali to šťastie či nešťastie, že prežili. V tomto svete žije aj Cody (David Heavener), ktorému kedysi banditi zabili sestru a jej rodinu, pričom on samotný prežil len zázrakom, presnejšie povedané vďaka pomoci starého kovboja Duka (Stuart Whitman). Ten mu pomohol vystrábiť sa z ťažkých zranení. A nevyspytateľný osud sa s nim opäť pohráva, jeho cesty skríži gang vedený Hogom (Darwyn Swalve), tí istí ničomníci, čo majú na svedomí jeho najbližších. (beso74)

Martin741

David Heavener ako rezsier bol cely zivot nevyrazny, za najlepsi jeho film povazujem Prime Target 1991 a tento Deadly Reactor. Asponze ta tuctova akcia tu je, Stuart Whitman je muzny tak ako to ma byt   : 55 % ()

raduna01

Český název: ZABIJÁK. Gang motorkářů ovládl celé město, terorizoval a vraždil jeho obyvatele. Pak se náhle odkudsi vynořil tajemný cizinec a násilníkům se postavil. Nikdo neznal jeho jméno, začali mu tedy říkat Zabiják. ()