Kouzelný kolotoč

Čarovný kolotoč

Sprung! The Magic Roundabout

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

Velká Británie / Francie, 2005, 85 min

Serge Danot (původní scénář)

Scénografie:

Lilian Fuentefria
  • Slartibarkfast

Snímek, na který jsem se dobrovolně nechtěl dívat, ale byl jsem donucen mladšími sestřenkami. Inu, dalo se to přežít. Ač mám animáky rád, tak k anglické tvorbě jsem si ještě cestu nenašel. Většinou se jejich díla vyznačují otřesnou animací, což je patrné i u tohohle. Občas to bylo směšné (rozuměj pousmál jsem se), ale jinak to bylo vskutku určeno pro cílovou skupinu, do které patří spíše sestřenky, nikoliv já. Takže s mírným odstupem hodnotím 45%(2.3.2011)

• kikuka

..bolo by pár milých večerníčkov..ale je z toho film, ktorý zo začiatku prekvapí ("čo to ..r.. je?"), keď nasadí silu citácií a odkazov na LOTR a ďalšie..dosť rýchlo sa ale preje, a už len chladne odčítavate filmy, ktoré už parafrázovalo XY iných animákov a vtipnejšie..deti snáď prejavia viac nadšenia..(23.6.2005)

• Tuxedo

Roztomilé a občas dokonce vtipné, ale plné různých klišé.(1.8.2005)

Rozpočet $20miliónovTržby USA $7,417,319Tržby Celosvetovo $26,691,243(23.10.2008)

• mandes

rozpočet : ? tržby celosvetovo : $26,101,349(23.1.2007)