poster

Velmi nebezpečné známosti 3

 • USA

  Cruel Intentions 3

 • Slovensko

  Veľmi nebezpečné známosti 3

Drama / Thriller

USA, 2004, 85 min

Režie:

Scott Ziehl

Scénář:

Rhett Reese

Producenti:

Neal H. Moritz

Střih:

Alan Cody

Scénografie:

Lauren Crasco, Bill Gregory (set dekoratér)

Kostýmy:

Tom McKinley
(další profese)
 • Jeand´Boa
  **

  Chce se mi až brečet, kam se dá zajít při ždímání nějakého toho předchozího snímku ... když už se nedá navázat na dřívější hrdiny - neb je jeden mrtev a druhá v léčebně, najde se jim nějaký ten vzdálený příbuzný, který se má chovat podobně a bla bla bla ... hrozné!!! Vždyť to vůbec není zajímavé ... řekl bych, že fantazie při balení slečen se dá zapojit kreativněji ...(15.3.2008)

 • Vyrida
  **

  Třetímu pokračování se nedá upřít podobný soutěživý styl prvního filmu, ale tentokrát bez nějaké větší zápletky či nedejbože romantiky. Vše se točí pouze a jen kolem sexu a to bez nějakých větších či menších citů všech zůčastněných. Ani to už není taková sranda, jako předchozí dva díly, protože humor vystřídaly postelové scénky snad v každé desetiminutovce. Závěr i když nebyl nikterak úchvatný alespoň trošku napravil ten průser z druhého pokračování, který jsem nedokázal skousnout ještě teď. Kdybych měl srovnat všechny herce ze všech dílů, tak tady tohle seskupení na mě působilo jako nejslabší. Hlavní chlapecké dvojici chybělo sebemenší charisma a ženské jen ukázaly jak snáze se z nich můžou stát laciné děvky. Soundtrack je tradičně solidní, ale na více pozitiv se tento film už nezmůže.(8.6.2011)

 • jojinecko
  odpad!

  Hmmm, dobrá a kvalitná srajda-to je fakt:))) A ešte na margo "charizmatického" Kerra Smitha (ako ho vidí "kolega" Kerion)...Tak odporný nesympatický antiherecký zjav som už fakt dlho nevidel. Som síce mierumilovný človek, ale ksicht a herecký prejav tohto pána vo mne enormne zvýšil hladinu adrenalínu a skoro som zaútočil na monitor PC...(1.11.2006)

 • bassator
  ****

  Téměř opíši svůj komentář ke druhému dílu, protože nic nového pod sluncem se zde neobjevilo a s kvalitou TOP prvního dílu se to srovnávat v žádném případě nedá. Ale když to je někoho trošku srdcová záležitost... - 70%(22.6.2012)

 • Aljak
  *

  Klamstvá, podvody, faloš, zrada, intrigy, stávky - no hotová telenovela! Ehm, ešte horšie ako telenovela. Pôvodná predloha Nebezpečných známostí sa akosi stratila a všetko to nabralo iný rozmer. Niektoré časti z toho filmu boli celkom dobre a dalo sa na tom občas aj zasmiať (nad hlúposťou niektorých ľudí to však bolo skôr do plaču), avšak väčšina filmu mi prišla ako snaha priblížiť sa k skvelému spracovaniu Cruel Intentions - avšak veľmi sa im to nepodarilo. Zbytočne si prepožičali názov, lebo toto bolo úplne mimo... Neviem prečo niekto ukradne názov úspešného filmu, pridá tam za to číslovku (akože "pokračovanie") a potom z toho spraví perverzne úchylnú "drámu" bez pôvodnej schémy. Takže naozaj nič moc! Hviezdička v hodnotení je akurát tak za pohladné herečky :) - Kristina Anapau.(30.3.2013)