Velmi nebezpečné známosti 3

Rhett Reese

Neal H. Moritz

Alan Cody

Scénografie:

Lauren Crasco, Bill Gregory (set dekoratér)

Kostýmy:

Tom McKinley
  • TheRaven

Předem se omlovám za styl svého komentu, ale "jaký film, takový komentář". Film, který kazí jméno velmi dobrému prvnímu dílu. Velice hloupoučká americká shitovina o odporných, povrchních mladých Američáncích. Pokud opravdu někde na světě existují "lidé" jako jsou tito, tak pevně doufám, že je nikdy nepokám a snad ani z dálky neuvidím. Po stránce filmařské primitivní a nenápadíté, tudíž ani ta mé hodnocení nespraví. Po celkem zábavném závěru jsem i dostal chuť přece jen tu jednu hvězdu poslat, ale nejde to. Sám sobě se divím, proč jsem se vůbec na něco takového koukal. A ještě, druhý díl jsem neviděl, takže na porovnání mám pouze tu výše zmiňovanou "jedničku".(2.12.2008)

• Bobek15

85 minút sústavných podvodov, intríg, sexu, preberania partnerov, trápnych a nezmyselných dialógov a v prvom rade úbohého deja v podstate bez pointy (ak to trápne "rozuzlenie" na konci nenazývam pointa). Zmena režiséra filmu určite neprospela, nakoľko prredchádzajúce dve časti boli pozerateľné...ale toto sa jednoducho nedá!!! Tento film si modré hodnotenie(keď píšem tento komentár tak má 37%) určite nezaslúži a sám sa čudujem ako ho vôbec dosiahlo!!! Pravdepodobne "vďaka" tým filmovým "fajnšmekrom" ktorý mu dali nezmyselné 3*, ba dokonca viac!!! Hanba!!!(15.11.2005)

• Vyrida

Třetímu pokračování se nedá upřít podobný soutěživý styl prvního filmu, ale tentokrát bez nějaké větší zápletky či nedejbože romantiky. Vše se točí pouze a jen kolem sexu a to bez nějakých větších či menších citů všech zůčastněných. Ani to už není taková sranda, jako předchozí dva díly, protože humor vystřídaly postelové scénky snad v každé desetiminutovce. Závěr i když nebyl nikterak úchvatný alespoň trošku napravil ten průser z druhého pokračování, který jsem nedokázal skousnout ještě teď. Kdybych měl srovnat všechny herce ze všech dílů, tak tady tohle seskupení na mě působilo jako nejslabší. Hlavní chlapecké dvojici chybělo sebemenší charisma a ženské jen ukázaly jak snáze se z nich můžou stát laciné děvky. Soundtrack je tradičně solidní, ale na více pozitiv se tento film už nezmůže.(8.6.2011)

• Aljak

Klamstvá, podvody, faloš, zrada, intrigy, stávky - no hotová telenovela! Ehm, ešte horšie ako telenovela. Pôvodná predloha Nebezpečných známostí sa akosi stratila a všetko to nabralo iný rozmer. Niektoré časti z toho filmu boli celkom dobre a dalo sa na tom občas aj zasmiať (nad hlúposťou niektorých ľudí to však bolo skôr do plaču), avšak väčšina filmu mi prišla ako snaha priblížiť sa k skvelému spracovaniu Cruel Intentions - avšak veľmi sa im to nepodarilo. Zbytočne si prepožičali názov, lebo toto bolo úplne mimo... Neviem prečo niekto ukradne názov úspešného filmu, pridá tam za to číslovku (akože "pokračovanie") a potom z toho spraví perverzne úchylnú "drámu" bez pôvodnej schémy. Takže naozaj nič moc! Hviezdička v hodnotení je akurát tak za pohladné herečky :) - Kristina Anapau.(30.3.2013)

• Mitopus

Vůči prvnímu dílu byla dvojka sice sračka, ale mělo to stále tu příjemně nepříjemnou atmosféru snobský školy a intrikujících bezskrupulózních šmejdů s přebytkem peněz, s - v porovnání s jedničkou - lehce nevhodnejma, ale přesto zábajvnejma prvkama komedie. Tohle je takový nudný plážový BéHáčko s naprosto nezajímavejma postavama a naprosto o ničem, něco jako S-Club 7.(17.6.2013)