Velmi nebezpečné známosti 3

Lauren Crasco

Kostýmy:

Tom McKinley
  • Mitopus

Vůči prvnímu dílu byla dvojka sice sračka, ale mělo to stále tu příjemně nepříjemnou atmosféru snobský školy a intrikujících bezskrupulózních šmejdů s přebytkem peněz, s - v porovnání s jedničkou - lehce nevhodnejma, ale přesto zábajvnejma prvkama komedie. Tohle je takový nudný plážový BéHáčko s naprosto nezajímavejma postavama a naprosto o ničem, něco jako S-Club 7.(17.6.2013)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +zábavné, zajímavé dějové zvraty, hudba -trošičku provařenější podrazy, jinak ok/// Po výborné jedničce a fantastické dvojce příchází trošku s větším odstupem trojka. A zase je koukatelná a to moc. Sice se znovu jedná o totéž jen s jinými herci, ale protože jsem tento díl viděl zhruba po 5 letech od toho předešlého, znovu jsem se vžil do příběhu a pěkně si ho vychutnával. V žánru by mohlo klidně být napsané Drama/ Thriller/ Erotický, protože o jiskřívé scény není nouze. Přesto to není moc přehnané a o klasické péčko se nejedná. Díky tomu, že je na koho koukat a scénář relativně drží pohromadě, nejedá se o vůbec špatný film. Snad jen zmíním, že po herecké stránce zaume Kerr Smith. Velmi nebezpečné známosti mohu díky tomuto kousku zařadit po pok nejlepších sérií podobného ražení./// Celkem 80%/// PS: nechápejte blbě, že se mi dvojka líbí nejvíc, viděl jsem jí první.(5.12.2008)

• Maiken Algren

Takže, Jason sa staví s Cassidy že sa vyspí s Patrickom a Christopherom, lebo sa s ňou chce vyspať on. Cassidy sa vyspí s Patrickom ale nie s Christopherom. Jason sa vyspí s nejakou neznámou blond kočkou a Patrick sa vyspí so Sheilou, ktorá spáva s Michaelom. Jason sa staví s Patrickom či sa prvý vyspí Patrick s Allison alebo Jason so Sheilou. Allison sa vyspí s Bretom, ktorý spáva s Cassidy. Jason sa vyspí so Sheilou a Patrick s Allison. Cassidy sa vyspí s Michaelom. Patrick sa znova vyspí so Sheilou. Prichádza prekvapivý záver filmu. Cassidy sa vyspí s Christopherom. Ou, a teraz som si uvedomil, dúfam že ste to nečítali, lebo tam sú spoilery. Teraz som vám asi načisto pokazil zážitok z filmu. Ale pre istotu si to určite pozrite, toľko college fun pokope nie je jednoduché vidieť. (18.11.2011)

• lennyd

Jason a Patrick patří k těm mladíkům, kterým žádná z dívek neodolá. Vrchovatě toho oba využívají na vysokoškolských kolejích, kde mají spoustu příležitostí jeden druhému ukázat, že je lepší. Zvlášť když jsou v sázce peníze, a nebo přízeň krásné Cassie. Jenže si oba začínají uvědomovat, že s čím kdo zachází, tím také může sejít... Naštěstí (a musím to zopakovat, naštěstí) trojka nemá s původním filmem (ani jeho nepovedeným pokračováním) - až na jednu zmíňku - vůbec nic společného. Tím se člověk alespoň trochu může odprostit od srovnávání, a brát tento film samostatně. Sice ani to jej do nějakých výšin filmového umění nepovznese, ale aspoň se kapku oddálí od hlubin odpadu. U sledování tohoto filmu jsem se nijak moc nebavil, z podstaty samotné jsem všechny podrazy víceméně čekal, takže mne ani závěrečný velepodraz z letargie nevytrhl. Po herecké stránce není filmu co vytknout (ale ani nijak moc chválit)..(27.4.2011)

• Košoun

Třetí a doufám poslední díl Velmi nebezpečných známostí. První film byl opravdu povedený, druhý a třetí už jen těží z jeho úspěchu. Dvojka trpěla nesympatickými postavami, za to měla celkem slušný děj. Trojka je přesný opak. Na herce se hezky dívá, dokonce se mi zdá, že i umí hrát, nebo se o to alespoň snaží. Za to děj, jestli se tomu dá říkat je opravdu "dementní". Všichni souloží s každým, aby pak oznámili, že to bylo kvůli sázce. Mělo to vůbec nějaký závěr? Nějaký logický závěr? Unikají mi i vztahy mezi postavami, jejich motivace, atd. Na vykreslení postav se opravdu někdo solidně vykašlal a bez zajímavých postav se těžko staví nějaký děj. Hudba nezaujala, kamera nezaujala. Takže raději zůstanu u prvního filmu a na další "low-class" díly se znovu nepodívám, třetí díl jsem přežil jen díky naději, že v závěru bude nějaký zvrat, ale ono nic... Nuda.(12.6.2009)