Velmi nebezpečné známosti 3

Lauren Crasco

Kostýmy:

Tom McKinley
  • Ryuuhei

Film, ve kterém nevěra, vydírání, znásilnění a vůbec hloupé hry znuděných zbohatlíků nejsou vůbec ničím nenormálním. Vlastně o tom celém to je - že se tři choromyslní lidé vsadí o to, kolik životů rozvrátí a jak se navzájem napálí. Plus nekřesťanská hromada peněz v sázce. Pro mě, jako pro romantika, který si potrpí na věrnost (já vím, to přece není „kůl“), to není vůbec hezký film. Musel bych být hodně zahořklý a zklamaný, abych si něco takového užil a dobře se pobavil. Nebo byl v jistém smyslu psychopat a masochista, kdy oběma jsem, ale v jiných oblastech, než jsou ty jmenované ze začátku. Takže nesympatické téma v každém případě. Moje osobní subjektivum, někteří si pošušňaj. 40% za to, že jsem vydržel docela v pohodě až do konce a i jsem byl nejednou překvapen nečekaným vývojem děje.(21.9.2017)

• Mitopus

Vůči prvnímu dílu byla dvojka sice sračka, ale mělo to stále tu příjemně nepříjemnou atmosféru snobský školy a intrikujících bezskrupulózních šmejdů s přebytkem peněz, s - v porovnání s jedničkou - lehce nevhodnejma, ale přesto zábajvnejma prvkama komedie. Tohle je takový nudný plážový BéHáčko s naprosto nezajímavejma postavama a naprosto o ničem, něco jako S-Club 7.(17.6.2013)

• bouncer

První Velmi nebezpečné známosti se mi celkem líbili, ale ruku na srdce, tak kvalitní, aby si vysloužily dvě pokračování, rozhodně nebyly. Taky to podle toho s nimi vypadá. Od tohoto třetího "dílu" jsem rozhodně nic nečekal a k mému velkému překvapení jsem se také ničeho nedočkal. Průměrní herci, zmatený scénář, který pracuje s dost okoukanými "překvapivými" zvraty atd.(26.9.2004)

TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +zábavné, zajímavé dějové zvraty, hudba -trošičku provařenější podrazy, jinak ok/// Po výborné jedničce a fantastické dvojce příchází trošku s větším odstupem trojka. A zase je koukatelná a to moc. Sice se znovu jedná o totéž jen s jinými herci, ale protože jsem tento díl viděl zhruba po 5 letech od toho předešlého, znovu jsem se vžil do příběhu a pěkně si ho vychutnával. V žánru by mohlo klidně být napsané Drama/ Thriller/ Erotický, protože o jiskřívé scény není nouze. Přesto to není moc přehnané a o klasické péčko se nejedná. Díky tomu, že je na koho koukat a scénář relativně drží pohromadě, nejedá se o vůbec špatný film. Snad jen zmíním, že po herecké stránce zaume Kerr Smith. Velmi nebezpečné známosti mohu díky tomuto kousku zařadit po pok nejlepších sérií podobného ražení./// Celkem 80%/// PS: nechápejte blbě, že se mi dvojka líbí nejvíc, viděl jsem jí první.(5.12.2008)

• Jeand´Boa

Chce se mi až brečet, kam se dá zajít při ždímání nějakého toho předchozího snímku ... když už se nedá navázat na dřívější hrdiny - neb je jeden mrtev a druhá v léčebně, najde se jim nějaký ten vzdálený příbuzný, který se má chovat podobně a bla bla bla ... hrozné!!! Vždyť to vůbec není zajímavé ... řekl bych, že fantazie při balení slečen se dá zapojit kreativněji ...(15.3.2008)