poster

Velmi nebezpečné známosti 3

 • USA

  Cruel Intentions 3

 • Slovensko

  Veľmi nebezpečné známosti 3

Drama / Thriller

USA, 2004, 85 min

Režie:

Scott Ziehl

Scénář:

Rhett Reese

Producenti:

Neal H. Moritz

Střih:

Alan Cody

Scénografie:

Lauren Crasco

Kostýmy:

Tom McKinley
(další profese)
 • pp
  *

  Dva chlapíci, kteří už jsou znudění sexem jen tak, bez dobývání nových partnerek. Stejně znuděná intrikářka. Dvě hezké kočky s partnery, což z nich činí objekty velkého zájmu prvních třech osob. Co asi může následovat? V zájmu kontinuity s předchozími díly: zmatené sázky. První Velmi nebezpečné známosti nebyl špatný film. Tenhle už ano.(11.10.2004)

 • bassator
  ****

  Téměř opíši svůj komentář ke druhému dílu, protože nic nového pod sluncem se zde neobjevilo a s kvalitou TOP prvního dílu se to srovnávat v žádném případě nedá. Ale když to je někoho trošku srdcová záležitost... - 70%(22.6.2012)

 • Deimos
  ****

  TV/// Obsazení 7/10 Děj 8/10 Hudba 8/10 Efekty 9/10/// +zábavné, zajímavé dějové zvraty, hudba -trošičku provařenější podrazy, jinak ok/// Po výborné jedničce a fantastické dvojce příchází trošku s větším odstupem trojka. A zase je koukatelná a to moc. Sice se znovu jedná o totéž jen s jinými herci, ale protože jsem tento díl viděl zhruba po 5 letech od toho předešlého, znovu jsem se vžil do příběhu a pěkně si ho vychutnával. V žánru by mohlo klidně být napsané Drama/ Thriller/ Erotický, protože o jiskřívé scény není nouze. Přesto to není moc přehnané a o klasické péčko se nejedná. Díky tomu, že je na koho koukat a scénář relativně drží pohromadě, nejedá se o vůbec špatný film. Snad jen zmíním, že po herecké stránce zaume Kerr Smith. Velmi nebezpečné známosti mohu díky tomuto kousku zařadit po pok nejlepších sérií podobného ražení./// Celkem 80%/// PS: nechápejte blbě, že se mi dvojka líbí nejvíc, viděl jsem jí první.(5.12.2008)

 • bouncer
  *

  První Velmi nebezpečné známosti se mi celkem líbili, ale ruku na srdce, tak kvalitní, aby si vysloužily dvě pokračování, rozhodně nebyly. Taky to podle toho s nimi vypadá. Od tohoto třetího "dílu" jsem rozhodně nic nečekal a k mému velkému překvapení jsem se také ničeho nedočkal. Průměrní herci, zmatený scénář, který pracuje s dost okoukanými "překvapivými" zvraty atd.(26.9.2004)

 • Vyrida
  **

  Třetímu pokračování se nedá upřít podobný soutěživý styl prvního filmu, ale tentokrát bez nějaké větší zápletky či nedejbože romantiky. Vše se točí pouze a jen kolem sexu a to bez nějakých větších či menších citů všech zůčastněných. Ani to už není taková sranda, jako předchozí dva díly, protože humor vystřídaly postelové scénky snad v každé desetiminutovce. Závěr i když nebyl nikterak úchvatný alespoň trošku napravil ten průser z druhého pokračování, který jsem nedokázal skousnout ještě teď. Kdybych měl srovnat všechny herce ze všech dílů, tak tady tohle seskupení na mě působilo jako nejslabší. Hlavní chlapecké dvojici chybělo sebemenší charisma a ženské jen ukázaly jak snáze se z nich můžou stát laciné děvky. Soundtrack je tradičně solidní, ale na více pozitiv se tento film už nezmůže.(8.6.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace