Saber 2: Return of the Body Wash

všechny plakáty
Krátkometrážní / Komedie
USA, 2012, 3 min

Chubacca si pozve do svojej luxusnej rezidencie dve vnadné dievčatá zo spoločnosti Galactic Groomers, aby mu spríjemnili kúpeľ. Z krásnych dievčat sa vykľujú rytierky Jedi, ktorých počiatočné neškodné podpichovanie prerastie do otvoreného boja so svetelnými mečmi. Našťastie nedôjde ku žiadnym zraneniam či škodám na majetku a aj Chubacca bude so svojim kúpeľom nakoniec viac ako spokojný. (MM_Ramone)

MM_Ramone

Hviezdne Vojny, tak trocha na iný spôsob. Urastený, silne ochlpatený Chubacca si pozve do svojej luxusnej rezidencie dve eskortné, vnadné dievčatá zo spoločnosti Galactic Groomers, aby mu spríjemnili kúpeľ. Z krásnych babeniek sa vykľujú rytierky Jedi, ktorých počiatočné neškodné popichovanie prerastie do otvoreného boja so svetelnými mečmi. Naštastie nedôjde ku žiadnym zranenia, či škodám na majetku a aj Chubacca bude so svojim kúpeľom nakonec viac ako spokojný. *** ()

Tom_Lachtan

Aneb kterak potřít puch z vesmírného ochlupence rodu Wookieeů za pomocí dvou podomních umývaček domácích mazlíčků, co s oblibou nosí odění co nejkratší a nejtěsnější, přičemž zároveň dokážou užívat sílu.... Ok, hodně zábavná reklama a nejen díky Žvejkalovi s růžovejma mašličkama. ()

bartias

Jedi a Sith s nezanedbatelným poprsím se vrací v další hříčce. Nápad už nepřekvapí, ale díky spokojeně namydlenému Wookiemu a holkách se světelnými meči v mokrých tričkách to za těch pár minut stoji. ()

redwik

Naozaj vydarená reklama, podľa mňa to musia oceniť všetci fanúšici Star-Wars. Dve pekné ženské ktoré pravdepodobne patria do radu Jedi a Sith sa začnú mlátiť svetelnými mečmi a vtedy ešte len začína podívaná. Len ma udivuje, že si pri boji žiadna z nich neodsekla z vlasov. ()