7 trpaslíků

7 Zwerge - Männer allein im Wald

Sedem trpaslíkov

Komedie / Rodinný / Fantasy

Německo, 2004, 95 min

No, ten snímek byl totální neumělecký počin, ale... vůbec o nic se nesnažil, to co chtěl zesměšnit zesměšnil dokonale, herci sice hráli totálně mizerně, avšak hráli taková paka, že nebylo potřeba hrát skvěle. Každý zápor v tomhle filmu je okamžitě přebit tupým humorem, jenž mi zde tak pěkně seděl, že jsem tuhle "blbost" shlédl s neustálým úsměvem, někdy jsme se dokonce smíchy dusil. Ke konci, negativy nabitý film, který se o nic nesnažil, roztomile tupý a vážně vtipný. Skoukněte to, u tehle nenáročné zábavy se vážně zasmějete. (+ koukněte se na to v originálním dabingu s titulky, ta němčinaje je úžasná )(29.3.2011)

• duklak2

Strašná parodie na Sněhurku, vůbec mi u toho neutíkal čas, ale nakonec jsem to dokoukal do konce a DVD navždy uložil do šuplíku. Nechápu, jak někdo si může dovolit použít tento název a udělat z toho takhle hroznej film. Trpaslíci zde nejsou vůbec trpaslíky, ba co víc, dokonce jsou větší než já!!! Dále je zde příšerná, škaredá, protivná královna a nesympatická Sněhurka.(8.7.2008)

• nopud

Donedávna jsem si myslel, že největší sračka v dějinách filmu byli 4 ninjové v zábavní parku. Pak jsem ale viděl těhle 7 trpaslíku a mám jasno. Tohle je to nejhorší, nejpříšernější a nejotřesnější, co jsem kdy viděl. Vrcholem všeho jsou 2 nejkreténštější trpaslíci v podání Otty Waalkese a Martina Schneidra. Lituji každé minuty, kterou jsem ztrávil u tohodle filmu. Snad se příště podaří učiteli vybrat do hodiny němčiny něco lepšího.(23.11.2013)

7 trpaslíků řadim u mě mezi jedno z největších překvapení.Smích při sledování filmu je každou chvíly,protože trpaslíci mají opravdu dost komických scén.Herci hrají svoje bláznivé role tak jak mají tedy bláznivě.Možná že kdo viděl film sám přišel mu víc trapný než komický a nenesmál se tak jako by ho sledoval ve skupině.7 trpaslíků rozhodně doporučuju pustit při nějaké kalbě.Oné noci.PRÁSK!!!! 90%(8.12.2012)

3* málo, plný 4* jsou moc, ale protože jsem se u tohohle filmu bavil téměř celou dobu, tak dávám ty 4*. Pokud chcete nějakou inteligentní zábavu, tak se 7 trpaslíkům vyhněte, ale pokud se chcete podívat na nějakou pěknou ptákovinu (v dobrém slova smyslu), tak vzhůru do nich. Sice jsem se nepopadal za břicho, bránice ani čelisti mě nebolely, ale sranda to byla.(4.6.2010)

• - Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)

• - Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)