Za sedmero horami, hluboko v začarovaném lese, žije 7 trpaslíků. Tentokrát ale nejde o malé mužíčky se špičatými čapkami, nýbrž o dospělé muže, kteří se důsledně straní všech žen. Když však do jejich životů vstoupí Sněhurka, která je na útěku před ďábelskou Královnou, jsou ztraceni. Královna u nich Sněhurku najde a unese. Trpaslíci se musí vydat na záchrannou misi dříve, než bude pozdě. Sedm trpaslíků, v komedii plné nečekaných zvratů a velmi lechtivého humoru, jak jste je ještě nikdy neviděli. (oficiální text distributora)

Trailer

igi B.

Hloupoučká taškařice, která naštěstí si na nic nehraje, leč bohužel však ani moc nepobaví. Tedy pokud nepotřebujete k aspoň mírnému pousmání pitvoření průměrných kerců, vedených průměrným režisérem dle průměrného scénáře... Typická pitomost k uvedení na kterékoli pitomé televizní stanici k zaplácnutí pitomého programu pro pitomé konzumenty. Nepochybně s grantovou podporou nějakého pitomého unijního pakulturního fondu pro záchranu evropského filmu před kulturním imperialismem made in Hollywood... - - - P.S. Na dvd uvedeno jako "necenzurovaná verze". To si teda fakt neumím představit tu cenzurovanou... ()

Malarkey

Příjemná komedie, která ač je z Německa není ani příliš trapná ale spíše bláznivá a chvilkama vcelku vtipná. Rozhodně já jsem se příjemně bavil. Je to tak půl na půl s vtipností, ale za shlédnutí to určitě stojí. Každý ze 7 trpaslíků příliš hereckého umu nepředvádí, ale hrají tak bláznivé role, že je to vcelku jedno. Dalo by se říct, že je to smíchanina dvou pohádek o Sněhurce a Červené Karkulce a plus k tomu Pána Prstenů i když ten do děje příliš nezasahuje, ale mě příjemně pobavil. --- Bílý Helpje nejmoudřejší z moudrých jsme 7 trpaslíků a máme problém - Jo tak ten prsten hoďte do ohně - Ale my nemáme prsten my máme Sněhurku - No tak tam hoďte tu Sněhurku. ()

tron

„Nikdy nás nedostanete! Dopekla, dostali nás.“ Asi ma nikto nemôže viniť z toho, že by som rešpektoval nemeckú kinematografiu, ale ak sa bavíme o nemeckých paródiách, svojho času som bol z MANITUOVEJ TOPÁNKY nadšený takmer na 80%. Preto som sa tešil na o päť rokov mladšiu komédiu, parodujúcu rozprávku o siedmych trpaslíkoch. Bohužiaľ, podpriemerný hysterický výsledok ma nenadchol. Jednoducho nie je vtipný (česť výnimkám - Lord of the Dance, fanfáry, „vlastný seriál“, basketbal so psom, hovorenie vtipu). ()

B!shop

Netvrdim, ze je tenhle film neco extra, ale rozhodne mi to neprislo jako uplne zkazena parodie. Samozrejme kvalita jednotlivejch vtipku hodne kolisa, ale to je skoro v kazde parodii, navic je tohle nejspis jedina parodie s podobnym tematem. Samozrejme se tu najde par vtipku, ktery opakovanim ztraci vtipnost, par hodne krecovitejch, ale na druhou stranu i par naprosto genialnich a par nadprumernejch (rek bych ze pomer dobrejch a spatnej je tak 1:1). Hlavni problem filmu je v hercich a rozpoctu. Herci sou fakt priserny, takle spatny "herecky" vykony jsem uz dlouho nevidel, ale na druou stranu, banda retardu jim de slusne a imho ani nemuseli moc hrat. Taky je videt, ze film mel dost malej rozpocet, takze spousta veci pusobi hodne lacine. Dohromady to nedava nic uzasnyho, ale na ty 3* to bude, protoze i presto, ze se neda rict, ze bych se furt smal, tak sem se skoro nenudil a docela dobre se pobavil. ()

genetique

Určite sa táto magorina a primitivita dá pozrieť. Ako paródia na rozprávky to nebol zlý nápad, ktorý mal naviac, než len na ďalší úbohý pokus o znovuzrodenie žánru. Nemci sa o to určite nepostarajú. No ako rodinný film by som to určite neodporúčal. Pár dementných hlášok by rodičov s deťmi určite nepotešili. 55%. ()

• Ve scéně, kdy hajný přivolává svého ohaře, následuje záběr zachycující psa, jak proklouzává mezi dveřmi. V další scéně jsou pak dveře otevřené dokořán. (StrYke)
  • Zlou královnu si zahrála německá zpěvačka Nina Hagen, jež je matkou představitelky Sněhurky Cosmy Shivy Hagen. (Kolins)